Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tbn

Mnie koncepcja pepsi kompletnie nie leży, w ogóle mi się te zegarki nie podobają. Zdecydowanie lepiej coke czy batman, chociaż u siebie też raczej nie widzę. Ale estetycznie wszystko jak najbardziej na miejscu, są to ładne projekty. Stare jednak mają więcej uroku moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też poprzednia wersja (16710) się bardziej podoba. Wg mnie jest ona dużo "milsza" dla oka. Nawet względem mojego Batmana.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, porównanie oryginału do najlepszych podróbek Submarinera na rynku (przynajmniej tych oficjalnie najlepszych, z masowej produkcji). Linka nie mogę wrzucić, bo prowadzi do "forum dla miłośników podróbek" i zapewne podpadałoby to pod propagowanie fejków(?). Ale opracowanie jest "genialne" ze zdjęciami makro na poszczególne elementy.

Ja uważam, że to świetny materiał edukacyjny. Ok mam, dzięki za naprowadzenie.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale administracja forum mogłaby uznać bezpośrednie linkowanie do stron gdzie składają podróbki za ich propagowanie :D 

 

Dlatego linka nie podeślę, ale oszukam trochę system i powiem, że "artykuł" nazywa się: "Review of ZZF New Sub 116610 LN and Comparison vs. Gen, ARF, Noob and Nail". Można wygooglować na własną odpowiedzialność. Ma dwie części ;) 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostaje Ci Aquaterra dla nudziarzy ;-)

Sam jesteś nudziarz :D

 

A czemu? Ja używam mięciutkiej szczoteczki do zębów(dla dzieci chyba) od wielu lat i nic specjalnie niepokojacego nie zauważyłem, ale może wzrok nie ten. A zegarek jak się raz czy dwa w miesiącu wyczyści szczoteczką, to jest czysty jak nowy

a co na to Borys? :lol: Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co na to Borys? :lol:

A co jest ważniejsze? Czysty zegarek czy zdrowe zęby dziecka? Także Borys zna hierarchię i wie, że musi poczekać na swoją kolej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale administracja forum mogłaby uznać bezpośrednie linkowanie do stron gdzie składają podróbki za ich propagowanie :D

 

Dlatego linka nie podeślę, ale oszukam trochę system i powiem, że "artykuł" nazywa się: "Review of ZZF New Sub 116610 LN and Comparison vs. Gen, ARF, Noob and Nail". Można wygooglować na własną odpowiedzialność. Ma dwie części ;)

Szkoda, że mechanizmow w makro nie pokazali. Nie wiesz, czy wszystkie podróbki mają jednakowy, ten z niewłaściwym balansem i innymi, mniej oczywistymi różnicami?

 

Ciekawe też, czy podróbki do zdjęć zostały wyselekcjonowane, jako najlepsze z wielu, czy wybrane przypadkowo. Ciekawe jaka jest powtarzalność ich jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci wszedlem na allegro zobaczyc po ide chodza Batmany. Nowy na jubilee 72tys zl. Ktos stracil kontakt z rzeczywistością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też patrzyłem jak przymierzałem się do kupienia Tudora GMT Pepsi po ile są odpowiedniki w Rolexie. Z tym że mnie nie zdziwiło że są na Allegro . Po prostu pomyślałem że nikt za tyle nie jest zainteresowany ich kupnem. Tak samo ceny z chrono24. Wystawić zawsze można :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci wszedlem na allegro zobaczyc po ide chodza Batmany. Nowy na jubilee 72tys zl. Ktos stracil kontakt z rzeczywistością...

Przypuszczam, że to cena "wyjsciowa". Za ile ktoś kupi, jeśli, tego się nie dowiemy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest chyba prowizja 8% od sprzedaży zegarków? Czyli 72 tyś na Allegro dla sprzedawcy oznaczają 66 tyś na rękę (?). Dobrze kombinuję?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w aktualnym festiwalu obietnic nie zapomniano o uciśnionych fanach Rolexa. Już niedługo 72tys będzie warte 30 i ceny wrócą do normy ;).

Niedługo znaczy kiedy?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci wszedlem na allegro zobaczyc po ide chodza Batmany. Nowy na jubilee 72tys zl. Ktos stracil kontakt z rzeczywistością...

Fizycznie te zegarki się sprzedają po 68-70k więc to rzeczywistość.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku hiperinflacji pieniądze lepiej ulokować w cennych rzeczach ruchomych i nieruchomych, więc będzie więcej niż 72k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku hiperinflacji pieniądze lepiej ulokować w cennych rzeczach ruchomych i nieruchomych, więc będzie więcej niż 72k

To juz chyba lepiej w ruchomych, bo niezaleznie kto bedzie rządził to z socjalnych obietnic sie nie wycofa i najprosciej bedzie wprowadzic katastralny. Na poczatek od drugiej i kolejnej nieruchomosci, bo "bogatych" nikt żałować nie bedzie, a kto biedny ma wiecej niz jedna nieruchomosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja klasyki i elegancji......

post-110468-0-28955400-1567941329_thumb.jpg

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba lepiej w ruchomych, bo niezaleznie kto bedzie rządził to z socjalnych obietnic sie nie wycofa i najprosciej bedzie wprowadzic katastralny. Na poczatek od drugiej i kolejnej nieruchomosci, bo "bogatych" nikt żałować nie bedzie, a kto biedny ma wiecej niz jedna nieruchomosc ;)

Polityka zabije wcześniej czy później każdy temat... :( i daje pożywkę do ewentualnej rozpierduchy. Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka zabije wcześniej czy później każdy temat... :( i daje pożywkę do ewentualnej rozpierduchy.

Masz 100% racji.

Tu chodzi o pieniadze i choć to forum pasjonatow to od tego nie uciekniemy.

 

Na dzien dzisiejszy Submariner to ok 6 uncji złota, Batman stary 10 uncji. Pisze o canach na czarnym rynku, bo bialy nie istnieje, a szary zrobil sie czarny.

Trzeba by to porownac i sprawdzic za 5 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz 100% racji.

Tu chodzi o pieniadze i choć to forum pasjonatow to od tego nie uciekniemy.

 

Na dzien dzisiejszy Submariner to ok 6 uncji złota, Batman stary 10 uncji. Pisze o canach na czarnym rynku, bo bialy nie istnieje, a szary zrobil sie czarny.

Trzeba by to porownac i sprawdzic za 5 lat ;)

Dopóki każy patrzy w swoją kieszeń, wszystko jest ok. (mówię tu o zasobności prywatnej). Jak zaczynamy moralizować innych, bo lepiej kupić coś za 1/3 ceny i mieć "prawie to samo", to już ingerujemy w nasze indywidualne wybory :) Co do lawinowo rosnących cen Rolexów, ten trend w końcu zastopuje. Pytanie tylko, czy nastąpi korekta a dół, czy też ceny zostaną zamrożone na ileś tam lat. Trzeba jednak powiedzieć że ci, którzy zakupili w ostatnich latach stalowe sportowe referencje, mogą spać spokojnie. Wartość ich nabytków przewyższa parokrotnie skonsolidowaną inflację.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowe/używane na co dzień dobra luksusowe - czasami tak... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Przepoconą koszulke D&G raczej trudno sprzedac za cene zakupu, a porysowanego i wytyranego Rolexa bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.