Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gmtm2 zdecydowanie lepiej na dżubili niz sub

Ale najlepiej ceramiczne GMT II wyglądają na oyster ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepiej ceramiczne GMT II wyglądają na oyster ;)

 

niebieski tak, czarny......nie jestem pewien

 

 

Twoja wizja, to już pewnie za pół roku się pojawi  :P

 

wydaje mi się, że seria gmt pozostanie 2-kolorowa


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski tak, czarny......nie jestem pewien

 

Masz rację.

Jakie masz zapięcie?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi jubilee nie pasuje do sportowych Rolków, ewentualnie do Pepsi tylko. Jubilee do klasycznych modeli jak najbardziej.

Mam pytanie, czy w DJ 41 można zmienić bezel ? Na Youtubie są filmiki, ale dotyczą starszych modeli. Wiem, że z Subami nie ma problemu.

Czy ktoś się orientuje jeżeli jest możliwość zmiany bezela, kto może to profesjonalnie wykonać i gdzie można kupić ząbkowany bezel do DJ 41 - nie koniecznie z białego złota i nie koniecznie za 8k - zwykła stal wystarczy. Tak mnie jakoś naszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić nowy zegarek niż bawić się w takie akcje


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stoję przed dylematem zakupu pierwszego rolexa w mym życiu :). Zastanawiam się między yachtmaster rose gold/ steel lub datejust gold/steel + brylanty. Datejust ma być 41 mm-na zdjęciu jest 36 mm bo niestety 41 nie ma od reki. W Kruku proponują mi rabat 6% plus 10% zwrotu na kartę do wykorzystania na zakup biżuterii u Kruka. Czy to dobry deal? Cena yachtmastera 57k datejust 62k. Ubieram się casual jak na foto, czasem tez garnitur. Który będzie bardziej uniwersalny i lepszy do ewentualnej odsprzedaży kiedyś tam?

post-82577-0-23094100-1568237362_thumb.jpeg

post-82577-0-61874300-1568237382_thumb.jpeg

post-82577-0-33255700-1568237406_thumb.jpeg

post-82577-0-51110200-1568237424_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są fajne, każdy deal jeżeli kupujesz Rolexa jest dobry - moim skromnym zdaniem. Kiedyś w Kruku ( połowa zeszłego roku ) dawali pkt. jakoś chyba 1 pkt za każdą złotówkę. Działało to tak, że kupując Rolexa za 30k dostawałeś 10% rabatu ( musiałeś mieć wcześniej platynową kartę Kruka czyli większe zakupy u nich ) i  2.7 tys. zł na kartę Kruka i mogłeś kupić cokolwiek u nich, byle nie z przeceny płacąc 50% gotówką i 50% pkt. z karty. Czyli kupowałeś biżuterię za pół ceny - mam w domu złoty łańcuszek i sygnet kupione w ten sposób i jeszcze kumplowi na prezent dla żony kupiliśmy trochę biżuterii.

Osobiście brałbym Datejusta - klasyka i bezpieczny wybór do wszystkiego, sam swojego noszę do japonek i krótkich spodenek latem i jest ok. Ale oba są naprawdę świetne. Chociaż ten Yachmaster też fajny, pasuje do tych jeansów i butów na Twojej fotce. Trudny wybór, ale moim zdaniem cokolwiek wybierzesz, będzie OK.


P.S bierz DJ, brylanty są wieczne. i ten ząbkowany bezel, koniecznie na jubilee.....

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stoję przed dylematem zakupu pierwszego rolexa w mym życiu :). Zastanawiam się między yachtmaster rose gold/ steel lub datejust gold/steel + brylanty. Datejust ma być 41 mm-na zdjęciu jest 36 mm bo niestety 41 nie ma od reki. W Kruku proponują mi rabat 6% plus 10% zwrotu na kartę do wykorzystania na zakup biżuterii u Kruka. Czy to dobry deal? Cena yachtmastera 57k datejust 62k. Ubieram się casual jak na foto, czasem tez garnitur. Który będzie bardziej uniwersalny i lepszy do ewentualnej odsprzedaży kiedyś tam?

 

DJ 36 bardzo dobrze leży


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Datejust jest super .....ale jako dodatek do Yachtmastera  ;) . Taki jest moj wybor.  :) . Ale pytanie Twoje to pytanie co bylo pierwsze jajko czy kura ?

Zdaje sie ze wybrales najlepszy ze sposobow by skonfundowac sie  do reszty ,zadajac takie pytanie na forum. Ile osob tutaj  tyle zdan. 

Mnie bardzo podobalo sie zestawienie Submariner na Jubille  ale nic sie nie odzywalem bo juz ktos ocenil ze nie pasuje.

(nie jestem tchorzem , jestem tylko ostrozny :blink: )

Jesli chcesz znac odpowiedz jak  wybrala by wiekszosc  to zaloz temat pt. ktory z dwoch? i policz glosy .

A tak  na powaznie  to wybierz ten ktory  bardziej Ci sie podoba . Wazne  to miec banana na twarzy ile razy sprawdzisz ktora godzina. Co wiecej po zakupie bedziesz czesciej sprawdzal czas......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz DJ 36, może i dobrze leży, masz chudą rękę, ale za klika miesięcy będziesz żałował. Kup 41 - męski rozmiar, czujesz, że nosisz zegarek, jest czytelny, męski. Mój kolega kupił 36 i na początku był zachwycony, po kilku miesiącach oddał żonie i kupił 41. Za mały jest, będziesz czuł niedosyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest niemęskiego w DJ36, mojemu chłopakowi też się bardzo podoba.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest niemęskiego w DJ36, mojemu chłopakowi też się bardzo podoba.

moim zdaniem trochę za mały rozmiar dla faceta, ale oczywiście to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz DJ 36, może i dobrze leży, masz chudą rękę, ale za klika miesięcy będziesz żałował. Kup 41 - męski rozmiar, czujesz, że nosisz zegarek, jest czytelny, męski. Mój kolega kupił 36 i na początku był zachwycony, po kilku miesiącach oddał żonie i kupił 41. Za mały jest, będziesz czuł niedosyt.

 

36 w ogóle w moim wypadku nie wchodzi w rachubę-przyznaje bez bicia :). Jak założyłem na rękę 36 ( tylko do przymiarki bo rzeczonego 41 mm nie maja na stanie w sklepie) to wydał mi się za mały, za lekki itd., aczkolwiek na fotkach wyglada całkiem fajnie i zgrabnie jak na moja dłoń, ale czuje, ze musi być 41. Nie ukrywam ze lubię jak zegarek wyglada miodnie i drogo i takie założenie spełniał DJ - ma ryflowany bezel i bransoleta jubilee, do tego połączenia złota z czernią plus te brylanty - wydawało sie to wszystko spełniać moje oczekiwania. Dylemat nastał gdy zobaczyłem tego yachtmastera rose gold, po przymiarce wydał mi sie jeszcze bardziej „drogi” i miodny niż rzeczony DJ...i stad naszły mnie wątpliwości który....Submarinera w ogóle nie biorę pod uwagę- jest fajny, ale mam longinesa hydroconquesta bransoleta złoty kolor plus stal w kolorze granat tarcza i submariner bardzo mi sie z nim kojarzy, a chciałbym jakaś tam odmianę. Pokazuje jeszcze fotki jak DJ i Yacht Master wyglądają z daleka na dłoni...Dziękuje za zainteresowanie kolegów i wiele fajnych merytorycznych postów :)

Podsyłam jeszcze fotki DJ w rozmiarze 41 mm ale w wersji bez brylantów-taka jest na stanie w sklepie- chodzi mi tutaj o porównanie samego wymiaru 41 jak będzie leżał DJ na dłoni

post-82577-0-63547300-1568260949_thumb.jpeg

post-82577-0-88330200-1568260962_thumb.jpeg

post-82577-0-43336500-1568260978_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

DJ41 two tone jest super... brylanty są dla kobiet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale DJ two tone plus diamenty wygląda drogo i miodnie czyli tak jak Kolega kupujący lubi - a jak tak lubi , tak chce i tak mu się podoba to tak musi być

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Podsyłam jeszcze fotki DJ w rozmiarze 41 mm ale w wersji bez brylantów-taka jest na stanie w sklepie- chodzi mi tutaj o porównanie samego wymiaru 41 jak będzie leżał DJ na dłoni

Ten wygląda "miodnie".

Dla mnie diamenty są raczej w damskich zegarkach.

 

 

 

Co czego to doszło, kupujo Rolexy a na całe jeansy nie majo. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stoję przed dylematem zakupu pierwszego rolexa w mym życiu :). Zastanawiam się między yachtmaster rose gold/ steel lub datejust gold/steel + brylanty. Datejust ma być 41 mm-na zdjęciu jest 36 mm bo niestety 41 nie ma od reki. W Kruku proponują mi rabat 6% plus 10% zwrotu na kartę do wykorzystania na zakup biżuterii u Kruka. Czy to dobry deal? Cena yachtmastera 57k datejust 62k. Ubieram się casual jak na foto, czasem tez garnitur. Który będzie bardziej uniwersalny i lepszy do ewentualnej odsprzedaży kiedyś tam?

moim skromnym zdanie, tylko : yachtmaster rose gold.  Wyglada swietnie na Pana reku i w ogole wyglada tak męsko :) brylanty...? nieee...... :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.