Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

moim skromnym zdanie, tylko : yachtmaster rose gold.  Wyglada swietnie na Pana reku i w ogole wyglada tak męsko :) brylanty...? nieee...... :blink: 

Czemu brylanty nie ? :huh:

Przecież tak dyskretnie świadczą o statusie majątkowym właściciela i ponadprzeciętnie wysublimowanym guście :P

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wygląda "miodnie".

Dla mnie diamenty są raczej w damskich zegarkach.

 

 

 

Co czego to doszło, kupujo Rolexy a na całe jeansy nie majo. :lol:

 

No coś za coś ... jeansy wybrakowane ale może za to rolex będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z tej dwójki zdecydowanie YM ! 

 

A sam bym wybrał takiego DJa twotone : 

 

 

Rolex-Datejust-41-126333-1933.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu brylanty nie ? :huh:

Przecież tak dyskretnie świadczą o statusie majątkowym właściciela i ponadprzeciętnie wysublimowanym guście :P

bo ja lubie zegarki bez ozdobnikow :) ale  jesli wlascicielowi sie podobaja takie zegarki, czemu nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdanie, tylko : yachtmaster rose gold.  Wyglada swietnie na Pana reku i w ogole wyglada tak męsko :) brylanty...? nieee...... :blink:[/size] [/size]

 

Zdanie Pań też jak najbardziej mile widziane :) ..i powiem szczerze tak: znowu mamy tu zdjęcie versus rzeczywistość :). Na foto DJ nawet bez brylantów wyglada bardzo ekskluzywnie i elegancko, ale w rzeczywistości po założeniu go na rękę czegoś jednak brakuje-jest w moim odczuciu bardziej płaski i delikatny niż YM i te brylanty dodają mu właśnie tego czegoś...Osobiście na tą chwile bardziej skłaniam się w stronę YM właśnie przez tą jego „męskość i masywniejszość” jakkolwiek by to nie brzmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z proponowanej dwójki faktycznie YM. Jeżeli jednak zdecydujesz się na DJ-a z brylantami, też nie będzie to zły wybór. Jeżeli lubisz/ma być  blink blink, poważnie rozważ propozycję Kolegi Michała @Muzzy. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z proponowanej dwójki faktycznie YM. Jeżeli jednak zdecydujesz się na DJ-a z brylantami, też nie będzie to zły wybór. Jeżeli lubisz/ma być  blink blink, poważnie rozważ propozycję Kolegi Michała @Muzzy.

 

Ten przedstawiony przez kolegę Muzzy tez bardzo mi sie spodobał...także mam trzy teraz do wyboru :/. Rozpiętość cenowa od 52k poprzez 57 do 62k...minus te rabaty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał wybrać to taka kolejność:

1. DJ zaproponowany przez Michała

2. YM

3. DJ z brylantami.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two tone z złotą tarcza to według mnie ikona Datejusta.

Jak ktoś ma przysłowiowe "jaja" żeby udzwignąć jego brzemie to jest to świetny wybór.

Będzie dobrze wyglądał dzisiaj i za 30 lat.

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam. Kompromisowe 38 mm za 38 tyś...( minus rabat) ...w bonusie perłowa tarcza. 7/10 respondentów zna markę Omega. Bardzo polecam.

post-55792-0-85321400-1568286016_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two tone z złotą tarcza to według mnie ikona Datejusta.

Jak ktoś ma przysłowiowe "jaja" żeby udzwignąć jego brzemie to jest to świetny wybór.

Będzie dobrze wyglądał dzisiaj i za 30 lat.

 

No i tu się z Tobą zgadzam. Wielu zazdrośników będzie hejtować, że to zakup pod publiczkę, na "błyskotliwe" pokazanie/podniesienie statusu finansowego właściciela. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przedstawiony przez kolegę Muzzy tez bardzo mi sie spodobał...także mam trzy teraz do wyboru :/. Rozpiętość cenowa od 52k poprzez 57 do 62k...minus te rabaty ...

 

podzieliłeś się z nami swoim typem zegarka i przesłankami jakimi Tobą kierują. to co otrzymasz to raczej sugestie innych użytkowników kierujących się własnym gustem.

 

myślę że prawdą jest że kupując Rolexa nie zrobisz źle, nawet w kontekście utraty wartości i ewentualnej odsprzedaży.

mam jednak wątpliwości czy pod to stwierdzenie złapie się model z brylantami na tarczy.

niewielu jest entuzjastów takiego zestawienia wśród męskiej części odbiorców

 

większość celuje w stalowe modele, choć połączenie stal złoto (two tone) ma coraz więcej zwolenników (głownie przy jubilee).

model pokazany przez @Muzzy jest super opcją w mojej ocenie.

 

jednak ja poszedłbym w model YM w różowym złocie na gumie.....oczywiście budżet już nie ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę nie obiektywny, więc mój głos nie może być inni niż Yacht Master. ;)

Wygląda drogo, sportowo, ale nadal posiada tego ducha bling-bling którego zapewne potrzebujesz. Do tego zdecydowanie bardziej pasuje do dziurawych jeansów. :)

Edytowane przez tropik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał wybrać to taka kolejność:

1. DJ zaproponowany przez Michała

2. YM

3. DJ z brylantami.

 

Zgadzam się z powyższym 100%

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yacht Master wygląda świetnie ale nie będzie tak uniwersalnym zegarkiem jak DJ. Masz już strikcie sportowy, więc ten DJ może być lepszym wyborem. DJ z brylantami wygląda super tylko czytelność w nocy spada (brak lumy).

Zegarek musi mieć to coś, co mówi weź mnie  :) a nie co innym się bardziej podoba. Masz trudny wybór, chciałbym mieć taki  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebijam. Kompromisowe 38 mm za 38 tyś...( minus rabat) ...w bonusie perłowa tarcza. 7/10 respondentów zna markę Omega. Bardzo polecam.

Niestety kompletnie nie mój typ...:/. Bransoleta łączy się z koperta w monolit- nie podoba mi sie tak :/. No i poza tym to tylko Omega, a nie „król” noszący koronę -Rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miodne i na bogato jest AP RO - też można znaleźć wersje z diamentami i złotem. I przy nim Rolex to jednak bida i pospólstwo

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miodne i na bogato jest AP RO - też można znaleźć wersje z diamentami i złotem. I przy nim Rolex to jednak bida i pospólstwo

AP nie moja bajka ... rolexa i tak moim zdaniem nic nie pobije w wersji full diamonds...no i ta rozpoznawalność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miodne i na bogato jest AP RO - też można znaleźć wersje z diamentami i złotem. I przy nim Rolex to jednak bida i pospólstwo

Nie taka bida od razu . Musimy dookreślić słowo miodny to się wypowiem.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

AP nie moja bajka ... rolexa i tak moim zdaniem nic nie pobije w wersji full diamonds...no i ta rozpoznawalność...

Jak byś się nazywał Mike_the raper to pewnie byś twierdził że AP RO Full diamonds nic nie pobije

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest niemęskiego w DJ36, mojemu chłopakowi też się bardzo podoba.

Mój chłopak na przykład lubi duże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kompletnie nie mój typ...:/. Bransoleta łączy się z koperta w monolit- nie podoba mi sie tak :/. No i poza tym to tylko Omega, a nie „król” noszący koronę -Rolex

post-66434-0-06571800-1568308726.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest niemęskiego w DJ36, mojemu chłopakowi też się bardzo podoba.

 

 

Mój chłopak na przykład lubi duże

Jesteście parą ?  :wub:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP nie moja bajka ... rolexa i tak moim zdaniem nic nie pobije w wersji full diamonds...no i ta rozpoznawalność...

Z czasem się dorasta do tego, że rozpoznawalność to minus

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Jesteście parą ? :wub:

:D

Za dużo powiedziane jak na 3 spotkania

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.