Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Serio byś go nosił? :ph34r:

Ok nie , nie ma takiej opcji. Nawet nie przez tarcze , kolor naprawdę fajny. Ale rozmiar , 41 mm byłby idealny. Ciężko się zastanawiam bardzo kusi mnie by kupić. Dojrzewam pomału do tego

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz swojej żonie, że mojej by się bardzo podobał. :)

Wiesz jaki jest problem z tym Rolex na jej ręce ? Nie tarcza , nie rozmiar koperty ( ona akurat lubi dość duże zegarki ) tylko bransoleta , a dokładnie zapięcie dość długie nie fajnie układa się na nadgarstku od strony zapięcia. Macie jakąś rade ? Pasek skórzany odpada. Może jakiś inny rodzaj bransolety ? Z krótszą zapinką ? Nie siedzę w temacie R zbyt dobrze. Chętnie takową bym nabył.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przepiąć ogniwa z jednej strony bransolety na drugą? Zmieni się położenie zapięcia i może będzie lepiej.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy teraz jestem , zresztą żona też. Zrobię wieczorem jakąś fotkę , bransa jest zmniejszona o dwa ogniwa , wydaje mi się , że jest dobrze tak. Może i racja , się przyzwyczai ale jak by było inne rozwiązanie , było by super. Jubilee na zewnątrz wyglada fajnie , ale problem ok strony wewnętrznej taki sam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma dokładnie taki sam model. I wiecie, co jest najlepsze? Chciała automat, żeby nie pamiętać o nakręcaniu; no i ma automat, ale jak założy inny zegarek, to zapomina że wtedy ten jej przestanie chodzić. I tak w kółko: albo ja jej dokręcam, albo jej wkładam do rotomatu. Chyba jednak dla kobiety kwarc jest najlepszym rozwiązaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mojej , polegał na zaakceptowaniu wysokości zegarków automatycznych. Przede wszystkim przez to , że Cartier na baterie a Patek naciąg ręczny. I cały czas do powyższych przyrównuje. Lecz Rolek i tak lepiej wypada jak Breitling Transocean co w zeszłym miesiącu przez przypadek jej kupiłem. Wczoraj zamówiła do B bransoletę mesh. Bo ten ma rekina w oryginale.

Jednym słowem szaleje ostatnio, ale przynajmniej do moich zakupów się nie czepia.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować Żonie @piotrek bo pierwsza doszła do Roleksa! I dobrze wygląda na jej ręku.

Ty co prawda robiłeś podchody ale nie wyszły ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pogratulować Żonie @piotrek bo pierwsza doszła do Roleksa! I dobrze wygląda na jej ręku.

Ty co prawda robiłeś podchody ale nie wyszły ;):D

Dawno bym miał ale cały czas wymawiałem sobie , że jeszcze nie czas ale chyba nadszedł to mój kolejny cel. I koniec z zakupami. A żona mi wczoraj to samo powiedziała. Mam Rolex pierwsza a niech jej będzie , zasługuje na to co najlepsze

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żony zazwyczaj mamy Najlepsze!!! :P:D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma dokładnie taki sam model. I wiecie, co jest najlepsze? Chciała automat, żeby nie pamiętać o nakręcaniu; no i ma automat, ale jak założy inny zegarek, to zapomina że wtedy ten jej przestanie chodzić. I tak w kółko: albo ja jej dokręcam, albo jej wkładam do rotomatu. Chyba jednak dla kobiety kwarc jest najlepszym rozwiązaniem :D.

 

Jest i na szczęście kilka firm to rozumie Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nie , nie ma takiej opcji. Nawet nie przez tarcze , kolor naprawdę fajny. Ale rozmiar , 41 mm byłby idealny. Ciężko się zastanawiam bardzo kusi mnie by kupić. Dojrzewam pomału do tego

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

dobrze leży to 36, koloru za to bym nie przeżył


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze leży to 36, koloru za to bym nie przeżył

E tam , kolor jest fajny. Taki bym powiedział inny zależy dużo od światła , inaczej w dziennym a inaczej sztucznym. Popatrz , tu jak do domu go przywiozłem. Jeszcze w filiach , bo to jednak prezent był. Ale zanim żona go dostała , trochę się bawiłem pamiętaj , że kupiony z myślą o kobiecie 9293825c7d078b01b9ade2e40f2cb659.jpg1ca886b70d5e280136853b4b1de54448.jpgd26636cb8dcbf95448dd3222ef5d408e.jpgf70bac43676d987fccffa6ccd2ee5b57.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jabłka z Holandii smakują tak samo dobrze jak wyglądają...?  ;)


Albo truskawki z Hiszpanii...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil novi, o tym że Omega dorównuje lub przewyższa Rolexa jakością pisałem jeszcze zanim to było modne.

Potwierdzam piał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaga w technologii czy wykonaniu Omegi wynika pewnie m.in z faktu częstych zmian, innowacji. Nie posiadam nowego Seamastera i obecnego Submarinera ale organoleptycznie przeważa Omega a resztę przewag na korzyść Omegimożna wyczytać w necie.

Z drugiej strony pytanie jest na ile te zmiany są potrzebne i oczekiwane . I tutaj Rolex chyba zauważył że nie innowacje czy zmiany napędzają rynek tylko odpowiedni marketing. Ponadto jeśli Rolex wprowadza zmiany to raczej towarzyszy temu ogólne zadwolenie. Natomiast w przypadku Omeg bywa różnie ...

A na końcu człowiek kupuje portfelem i oczami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiennik - "czarny kaskader" wrócił do pudła, a na ręce pojawił się ON. I będzie sobie panował, aż do kolejnych wakacji :)052d79d0da0d6df5ad6a91f592e3a78b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie , że ten Rolek nie wypada na zdjęciach lepiej od identycznego Tisella , który przewija się na forum.

Coś jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą moją sympatią do Tiselli, których miałem kilka, w tym GMT. Oprócz tego, że wyglądają podobnie i mają powiedzmy ten sam kształt, to nie ma co tutaj porównywać. Batmana miałem okazję obejrzeć akurat właśnie Mariusza, samo to jak Rolex odbija światło, jak ma ostre krawędzie, ba, samo to jak go się trzyma w ręku... Paradoksalnie na zdjęciu czasem Tisell może wyjść lepiej bo ma AR, ale tutaj ciężko nawet powiedzieć, że to nie ta liga, bo przepaść jest zbyt duża.

 

Dalej uważam, że Tiselle są perfekcyjnymi beaterami :) Ceramika, szafir, niezłe wykonanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.