Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

To ja chyba jestem jakimś wyjątkiem, z damskiego mnie wyrzucili i nie zdążyłem sprawdzić, ale w męskim widać jak na dłoni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem jakimś wyjątkiem, z damskiego mnie wyrzucili i nie zdążyłem sprawdzić, ale w męskim widać jak na dłoni. :)

Już Ci zegarek oddali? Szybko...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci zegarek oddali? Szybko...

No oddali wczoraj, ale testowałem w nocy i odchyłka jest minimalnie za duża, przekracza standardy Rolexa o jakieś tak w przybliżeniu 0,0000034 s/doba :) . A tak przecież nie może być, więc znowu oddałem. :)  :)  :)  :)  :) .

Dobra, dobra, to weź spróbuj znaleźć z platynową lub białą tarczą. ;)

Ja w swoim na dworzu jak się dobrze wpatrzyłem, to widziałem patrząc pod słońce w letni, słoneczny dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na swoje Rolexy, pewnie zaraz ta ,,moda'' dotrze do nas.

A swoją drogą gdyby listy na Rolka nie były pozamykane, pewnie ten nowy sposób na ominięcie kolejki nie miałby racji bytu.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Paryzu-skradziono-zegarek-za-ponad-3-mln-zl-7753344.html

 

"nie należy się "chwalić" drogocenną biżuterią" 

​jak co trzeci pewnie po to własnie kupuje a nie z miłości do marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie należy się "chwalić" drogocenną biżuterią" 

​jak co trzeci pewnie po to własnie kupuje a nie z miłości do marki :)

Co drugi albo jeszcze więcej. Nie ważne precyzja, komplikacje, historia marki, ale cena i prestiż. :)  I żeby inny widzieli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten model

15d487352b1c689a4e32f68611f13171.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex piąty dzień w serwisie, oddałem w poniedziałek. Jak myślicie, otworzyli go już czy jeszcze obserwują ? Panowie, tylko proszę bez jaj, macie pewnie doświadczenie i wiedzę, wiecie jak taki serwis wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg procedury serwisowej ten czas jeszcze nie nadszedł.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tak w piąty dzień to wypada ten w którym dokopali paczkę do pomieszczenia gdzie kolejne 5 będzie leżał żeby naprawa wyglądała na poważną :D +1s.... serio? :):D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

A tak serio to ja najpierw poszbym do najbliższego zegarmistrza za rogoem i wrzucił u niego zegarek na chronokomparator do sprawdzenia. Bo bardzo prawdopodobne że może sie okazać że jednak mieści się w 2s na dobę po sprawdzeniu w wszystkich pozycjach.

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg procedury serwisowej ten czas jeszcze nie nadszedł.

OK, dzięki za info, czyli cały czas obserwują.

:D

 

A tak serio to ja najpierw poszbym do zwykłego i wrzucił u niego zegarek na chronokomparator do sprawdzenia. Bo bardzo prawdopodobne że może sie okazać że jednak mieści się w 2s na dobę po sprawdzeniu w wszystkich pozycjach.

Nie ma takiej opcji, testowałem 2 miesiące, obwiniałem wszystko do około, ale nie Rolka. Za dużo gubił. Przedtem chodził idealnie. 

Swoją drogą co w tym śmiesznego, że chcę mieć precyzyjny zegarek. Na prawdę nie rozumiem tych żartów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co , kupię tego bubla. Po co mam czekać pół roku albo więcej jak by może kupić taki mało precyzyjny zegarek w rozsądnych pieniążkach

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Masz niezdrowe podejscie do przedmiotu.

Mam akurat odmienne zdanie.

 

Jak by co , kupię tego bubla. Po co mam czekać pół roku albo więcej jak by może kupić taki mało precyzyjny zegarek w rozsądnych pieniążkach

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie pisałem, że bubel, po prostu trzeba go podregulować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odchyłka 50% to jak nazwać inaczej ? a właściwie o jakim modelu mowa ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gubił ostatnio po 3 a nawet 3,5s/ doba. DJ 41, kaliber 3235, kupiony lipiec 2018 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gubił ostatnio po 3 a nawet 3,5s/ doba. DJ 41, kaliber 3235, kupiony lipiec 2018 rok.

Jeszcze mi powiedz , że tarcza rhodium , na takiego czekam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny

Ja zamówiłem w sumie trzy , z tym , że dwa DJ właśnie z wyżej wymienioną tarczą ale jeden indeksy jak Twój ma a drugi cyfry rzymskie. Nie jestem pewny , który mi podejdzie bardziej. Trzeci to inna bajka mam czas , bo bym wcześniej gdzieś znalazł. A i na odłożenie kapitału. Zobaczymy.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.