Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest ja jednak jestem uparty i sam chce się przekonać na własnej skórze. Dogadałem się na tego DJ2 , w dalszym ciągu jestem na liście na DJ41. Przed świetami niema szans na jakieś nowe zegarki u tego AD. A na te co ma w gablocie nie da nawet 5 % upustu bo powiedział , że przed świetami i tak wszystkie pójdą. Zobaczymy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem początkujący w temacie Rolexa.Czy mógłbym się dowiedzieć gdzie w Polsce można obejrzeć na żywo zegarki tej marki?

Czy opłacalne jest kupno Rolex Oyster Perpetual 39mm.za 5350euro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam wszystkich.Jestem początkujący w temacie Rolexa.Czy mógłbym się dowiedzieć gdzie w Polsce można obejrzeć na żywo zegarki tej marki?

Czy opłacalne jest kupno Rolex Oyster Perpetual 39mm.za 5350euro?

Nowy za 5350 EUR to jest cena z metki, a więc nic specjalnego. Co do salonów Rolexa w Polsce - wejdź na stronę producenta - tam wszystko masz podane na tacy https://m.rolex.com/watches/oyster-perpetual/m114300-0003.html


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy skąd jesteś, w Warszawie widuje czasem OP 39mm w G.Mokotów.

Czy to miałaby być cena za nowy? Jeśli tak to chyba mniej więcej retail.

W przypadku używanego to nie ma sensu, taniej kupisz na przykład na chrono24.pl

Jest nawet jeden z Polski nowy rhodium za mniejszą kwotę (zresztą niebieski za podobną).

Edytowane przez tropik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.mowa jest o nowym.Bardziej chodzi mo o to czy ten zegarek według Was jest tyle warty? Bo to w sumie taki entry level i nie wiem czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.Osobiście mi się podoba ze zdjęć.Na żywo nie widziałem.Jestem z okolic Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia , żaden Rolex nie jest tyle warty co za nie wołają. I albo to akceptujesz albo nie. To jest Rolex i za ten napis , nazwę swoje trzeba wywalić.

Przynajmniej tak mi się wydaje. Jak bym kasy na niego nie miał , kredytu bym nie wziął.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.mowa jest o nowym.Bardziej chodzi mo o to czy ten zegarek według Was jest tyle warty? Bo to w sumie taki entry level i nie wiem czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.Osobiście mi się podoba ze zdjęć.Na żywo nie widziałem.Jestem z okolic Wrocławia.

Musisz koniecznie przymierzyć. Najbliżej masz do Poznania lub Katowic. Trzecia opcja - to któryś z forumowiczów mógłby Tobie zaoferować przymiarkę. Jak duży masz nadgarstek? Ja mam ok. 18,5 i zegarek leży całkiem fajnie (tylko przymiarka). A co do ceny, powinieneś sam dojrzeć mentalnie poprzez długotrwałe medytacje, czy chcesz kupić rzecz za jakieś 22/23k ;) A może przymierzysz i trafi Cię piorun :) Te zegarki na ogół mają na stoku w każdym salonie Rolexa.8e56375cc1156f7ea63f8c1fb01b5f5a.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał,że tak drogiego zegarka jeszcze nigdy nie kupowałem dlatego też postanowiłem poradzić się bardziej doświadczonych użytkowików.Mam około 17.5 -18cm w nadgarstku.Mam np.Longines Conquest 41mm.i wydaje mi się,że leży optymalnie.39mm też byłoby ok.

Rozumiem,że nie ma opcji żeby salon W.Kruk przesłał ten zegarek np.do Wrocławia do swojego salonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj cynk z jednego z salonów że od czwartku podwyżki 10% na rolexa... ktoś coś słyszał o tym? Trzeba jechać i kupować co jest!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszędzie , bo tu dziś tez mi gość w salonie mówił. Ale mówił wkrótce nie od czwartku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ceny podnosi Rolex czy Kruk...?

Kruk sam nie może sobie podnieść cen katalogowych. Jeżeli będą podwyżki, to tylko te, z nadania centrali Rolexa.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.mowa jest o nowym.Bardziej chodzi mo o to czy ten zegarek według Was jest tyle warty? Bo to w sumie taki entry level i nie wiem czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.Osobiście mi się podoba ze zdjęć.Na żywo nie widziałem.Jestem z okolic Wrocławia.

w entry level moim zdaniem nie ma nic złego podoba się, są fundusze, nic tylko brać zegarek jest kozacki - tyko nie ma daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entry level Rolki to wg mnie jedne z najładniejszych zegarków z oferty :) osobiście wybrałem wersję 36mm :)

 

oCGqNAY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, trzeba dbać o prestiż i wartość marki :D.

Nie koniecznie , mam odbiór po nowym roku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie podniósł cen chyba od kilku lat w przeciwieństwie do np. Omegi. Ktora chyba już dwa razy w tym roku tak uczyniła.

Więc się wcale nie dziwię. Tym bardziej, że kolejki są już prawie na każdy model. A większość pozamykana.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka +10% była w styczniu 2016 r. Była też później delikatna obniżka (ok. 1-3%). Tylko tak de facto po drodze były jeszcze 2 ukryte podwyżki i to dotkliwe:

 

czyli zdrożeją realnie o... 33% i to w przeciągu 3 miesięcy, a to już jest konkret.

 

 

konkretna analiza utwierdzająca mnie jeszcze bardziej w przekonaniu że rolex-a nie kupię :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analiza trafna tylko, ze... Rolex jako producent ostatni raz podniosl ceny w 2016 roku full stop.

W zeszlym roku juz byly obawy ze po targach wraz z nowym katalogiem ceny pojda w gore, ale nie poszly. W mojej opinii jezeli teraz pójda w góre to równiez na poczatku przyszlego roku z nowym katalogiem, a nie teraz. 

Odnoszac sie do kwestii rabatow i punktow to jest to tylko i wylacznie wewnetrzna polityka w.kruk i ich dobra wola. Czy tez teraz w zwiazku z cofnieciem tych przywilejow zla wola ;)

Rabat 10% byl cofniety juz w zeszlym roku w pazdzierniku, wiec domyslam sie ze chodzilo o podwyzke o 33% w przeciagu 3 lat (od 2016) a nie 3 miesiecy ;)

Nie raz juz bylo pisane, ze za granica u AD nie ma takich luksusow i rabat to mozna dostac na to co nie schodzi i tez nie dojdzie on do 20% jak to mialo miejsce przy wykorzystaniu wszystkich opcji w Kruku.

Cena w kruku jest podawana w zlotowkach, biorac pod uwage utrzymujacy sie wysoki kurs CHF czy EUR to jak dla mnie po prostu chca sie zabezpieczyc przed stratami kursowymi.

 

Pozyjemy zobaczymy w koncu czwartek tuz tuz.

Moze teraz wszystko co jest na polkach zejdzie :lol:


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych.. to że Kruk miał system punktowy czy rabaty na Rolexa ( co było jego wolą), ma się nijak do mówieniu o 33 proc podwyżce w.. firmie Rolex .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia oficjalna podwyżka miała miejsce 3-4 lata temu i wynosiła średnio ok. 4,5%.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych.. to że Kruk miał system punktowy czy rabaty na Rolexa ( co było jego wolą), ma się nijak do mówieniu o 33 proc podwyżce w.. firmie Rolex .

Masz rację. Miałem oczywiście na myśli +33% jako "podwyżkę" widzianą przez klienta kupującego w Polsce w Kruku. I to przy założeniu, że teraz Rolex (nie Kruk) podniesie ceny o 10%.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.