Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Hahah dobre Mario ;)

 

Kurcze nie wiem czy ta zmiana branosolety w dj36 jest in plus. Jednak fajnie wygladala ta poprzednia, Nie umiem ocenic, czy to zapiecie ma pojedyncza regulacje jak w dj41?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeszcze o 11 nie planowałem nic, a po pracy w samochód i... Taka sytuacja, chciałbym sie oficjalnie zapisać do klubu :) na teraz jestem w takim szoku, że posiadam Rolexa, że coś wiecej napiszę jutro jak emocje troszkę opadną.

post-81405-0-23346400-1573069423_thumb.jpg

post-81405-0-02101900-1573069607_thumb.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba gratuluję.

Fajne masz ostatnie dwa tygodnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał :) W sumie to niecały tydzień :) no i rzeczywiście grubo poszło, w czwartek Alfa, dzisiaj DJ :D

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, niezły DJ - rewelacyjny tydzień :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeszcze o 11 nie planowałem nic, a po pracy w samochód i... Taka sytuacja, chciałbym sie oficjalnie zapisać do klubu :) na teraz jestem w takim szoku, że posiadam Rolexa, że coś wiecej napiszę jutro jak emocje troszkę opadną.

Niech się nosi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah dobre Mario ;)

 

Kurcze nie wiem czy ta zmiana branosolety w dj36 jest in plus. Jednak fajnie wygladala ta poprzednia, Nie umiem ocenic, czy to zapiecie ma pojedyncza regulacje jak w dj41?

Ma easylink i 3 punkty kotwiczenia.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet DJ są takie pożądane ;) Byłby zwycięzcą, gdyby wywoził Daytony czy GMT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba ale jak to tak od razu zdjecie wrzuciles?! A gdzie element drogi, pudelko, chwila oczekiwania, domyslow co to bedzie, zepsules cala zabawe ;)

 

Gratulacje ;) jaki rocznik?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznika dokładnie nie znam/nie sprawdzałem jeszcze, lata 70 generalnie. 

 

Akcja była na tyle szybka, że nie było czasu na relację, a pudełka nie mam :P Jeszcze rano nie planowałem nic, koło południa zobaczyłem post, że poprzedni właściciel ma rozterki czy się rozstać z DJ-em czy nie, no to mu pomogłem z rozterkami. Daleko do jechania też nie miałem :) A finalnie, tak jak napisałem, fakt zakupu Rolexa dalej jest dla mnie na tyle abstrakcyjny, że człowiek nie myślał wczoraj zbyt racjonalnie :D

 

Najwyżej wracając z pracy zrobię zdjęcie z ręką w Rolku na kierownicy nowego auta. Będzie lans, penerstwo itd. jak się patrzy :D

 

Dzieki wszystkim za gratulacje.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze ... Bo co ma zrobić nieborak, na którego ręku 34 mm OP Date wygląda OK ? Żona na urodziny i rocznicę ślubu chciała mi kupić Suba No Date, ale gdy przymierzyłem to stwierdziłem, że wyglądam w nim na zakompleksionego kurdupla (174 cm i 68 kg). Skończyło się na złotym JLC ("używka" Master Control 37 mm), więc dramatu nie ma, ale mam już tego mojego Rolka od kilkunastu lat i mi się po prostu znudził. Przymierzyłem też OP 36 mm bez daty w bieli (strasznie się na niego wcześniej "jarałem", taki czysty w formie) ale we troje (w tym Pani Ekspedientka) stwierdziliśmy że w ogóle nie widać różnicy vs. stary, więc po co ?

Czekam zatem dalej na zapowiedzianego Suba 36 mm.

post-40546-0-86287500-1573119952.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No ale to przecież, póki co, to jedynie takie wishful thinking  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeszcze o 11 nie planowałem nic, a po pracy w samochód i... Taka sytuacja, chciałbym sie oficjalnie zapisać do klubu :) na teraz jestem w takim szoku, że posiadam Rolexa, że coś wiecej napiszę jutro jak emocje troszkę opadną.

Fajny listopadowy duet,  pojechałeś czy kurier przywiózł ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nicon: noszq.... dobiłeś mnie ... kiedyś nie doczytałem z radości ! 

 

Przepraszam wszystkich za sianie plotek.

 

Czy "może ma ktoś" jakieś wieści o planowaniu zastosowania przez Rolexa takiego easy change'a bransolety na pasek skórzany i silikonowy jak ma np. VC Overseas, ML Aikon albo Heuer Autavia Isograph ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co ma zrobić nieborak, na którego ręku 34 mm OP Date wygląda OK ?.

Kupić PAMA 44mm - PAM zawsze musi być duży ;-)

Muszę przyznać, że zamiana 000 na Ex1 w moim przypadku to był super pomysł.

post-47341-0-38862000-1573127451_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Szuwi: bardzo śmieszne ... wyglądałbym groteskowo ...

 

Explorera 114270 oczywiście brałem pod uwagę, ale wg mnie ten mercedes do niego nie pasuje, żeby była zwykła, grubsza wskazówka, już byłby mój.

 

Myślałem też o Blancpain Fifty Fathoms Bathyscaphe 5100-1110-63a LE for HODINKEE, ale przy limitacji 100 sztuk wydaje mi się po prostu za drogi w porównaniu do "zwykłego". Szukam zegarka do noszenia codziennego a nie budowania kolekcji. Podoba mi się także Seiko Prospex SLA 017, ale 1. za duży (40mm), no i 2. ten napis Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze ... Bo co ma zrobić nieborak, na którego ręku 34 mm OP Date wygląda OK ? Żona na urodziny i rocznicę ślubu chciała mi kupić Suba No Date, ale gdy przymierzyłem to stwierdziłem, że wyglądam w nim na zakompleksionego kurdupla (174 cm i 68 kg). Skończyło się na złotym JLC ("używka" Master Control 37 mm), więc dramatu nie ma, ale mam już tego mojego Rolka od kilkunastu lat i mi się po prostu znudził. Przymierzyłem też OP 36 mm bez daty w bieli (strasznie się na niego wcześniej "jarałem", taki czysty w formie) ale we troje (w tym Pani Ekspedientka) stwierdziliśmy że w ogóle nie widać różnicy vs. stary, więc po co ?

Czekam zatem dalej na zapowiedzianego Suba 36 mm.

 

A co zrobić, jak DJ41 wygląda na mały? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich problemów to ja nie ogarniam  :D

Ale wtedy wybrałbym IWC 3536 w stali (mimo werku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dj41 wyglada na maly to super nic tylko czekac na sky dwellera


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ nicon: noszq.... dobiłeś mnie ... kiedyś nie doczytałem z radości !

 

Przepraszam wszystkich za sianie plotek.

 

Czy "może ma ktoś" jakieś wieści o planowaniu zastosowania przez Rolexa takiego easy change'a bransolety na pasek skórzany i silikonowy jak ma np. VC Overseas, ML Aikon albo Heuer Autavia Isograph ?

Żaden stalowy Rolex nie posiada innej opcji niż bransoleta, więc jest to wątpliwe. Druga sprawa jest taka, że z Rolexa nigdy nie ma żadnych wiarygodnych przecieków co do planowanych ruchów nowych modeli.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.