Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gmt master czarny lub Batman to moje marzenie również. Nawet byłbym skłonny sprzedać ze trzy , cztery Breitlingi

A dziś sushi dzień , już przygotowane. Niby proste , a cieszą bardzo b86dcaa1d56c67ac1b7f037c43c5fc82.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda bańka musi kiedyś pęknąć. Mam nadzieje, że ceny profesjonalnych Rolków spadną i ustabilizują się jakoś maksymalnie 15-20 % powyżej ceny z metki ( może poza Daytoną ), ponieważ marzy mi się jakiś fajny czarny Sub alb GMT Master.

Na rynku wtórnym nowy czarny Sub date zaczyna się od +10% ceny z metki.

 

U AD czas oczekiwania na ten model to na dzień dzisiejszy ok. 12 miesięcy. I zapłacisz parę tysięcy mniej. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek39

Ładnie razem wyglądają te klasyki - jak zakochana para :) , pasują do siebie. Wybór Rolka to strzał w 10.

 

Na rynku wtórnym nowy czarny Sub date zaczyna się od +10% ceny z metki.

 

U AD czas oczekiwania na ten model to na dzień dzisiejszy ok. 12 miesięcy. I zapłacisz parę tysięcy mniej. 

Przyznam, że dawno nie przeglądałem ogłoszeń na Chrono, ale kilka miesięcy temu te ceny były wyższe i czas oczekiwania jak się dowiadywałem w Kruku to było około 2 lat.

Ale 10%+ cena z metki za nowego z papierami ? Czy jakiegoś używanego, bez papierów i nie wiadomo od kogo dokładnie kupujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyznam, że dawno nie przeglądałem ogłoszeń na Chrono, ale kilka miesięcy temu te ceny były wyższe i czas oczekiwania jak się dowiadywałem w Kruku to było około 2 lat.

Ale 10%+ cena z metki za nowego z papierami ? Czy jakiegoś używanego, bez papierów i nie wiadomo od kogo dokładnie kupujesz ?

 

Nowe z papierami na Chrono24 - osoby prywatne, zaczynają się od ok. 40k. Od sprzedawców profesjonalnych od 42k. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe z papierami na Chrono24 - osoby prywatne, zaczynają się od ok. 40k. Od sprzedawców profesjonalnych od 42k. 

Dzięki za info, faktycznie cena z metki + 10% czyli nie tak źle :). Muszę się w końcu zdecydować czy czarny Sub czy jednak czarny GMT - strasznie ciężki wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, faktycznie cena z metki + 10% czyli nie tak źle :). Muszę się w końcu zdecydować czy czarny Sub czy jednak czarny GMT - strasznie ciężki wybór.

 

Czarny GMT 116710LN nie jest już produkowany. Wcześniej nówkę można było kupić poniżej 40k na wtórnym. Teraz ceny niesamowicie odjechały  :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny GMT 116710LN nie jest już produkowany. Wcześniej nówkę można było kupić poniżej 40k na wtórnym. Teraz ceny niesamowicie odjechały  :(

 

Wiem, nie ma go już w katalogu a szkoda - najbardziej mi się podoba właśnie czarny ( oczywiście ceramika ) ze wszystkich GMT. Batman także niczego sobie :) .

A przy okazji pochwalę się i mojego Rolka. Pół miesiąca po regulacji w serwisie wynik +13 s. przez 14,5 doby. Wychodzi jakieś 0,89 s/24h. Bez żadnego kombinowanie z odkładaniem, w nocy leży szkiełkiem do góry i przyśpiesza około 1s, w dzień na nadgarstku wychodzi na 0.

Warto było oddać do serwisu i przemęczyć się te 15 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnik Rolexa, Patka i luksusu - taki to pożyje.

 

Edytowane przez Michal8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

najbardziej mi się podoba właśnie czarny ( oczywiście ceramika ) ze wszystkich GMT.

...

Dla mnie również.

Powiem więcej jeden z najfajniejszych Rolków.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, faktycznie cena z metki + 10% czyli nie tak źle :). Muszę się w końcu zdecydować czy czarny Sub czy jednak czarny GMT - strasznie ciężki wybór.

 

 

 

Dla mnie również.

Powiem więcej jeden z najfajniejszych Rolków.

 

 

Ja tam nie miałem dylematu, zwłaszcza że kupiłem zanim ceny oszalały:)

post-90856-0-25596200-1573427452.jpg


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie miałem dylematu, zwłaszcza że kupiłem zanim ceny oszalały:)

 

Przemyślane decyzje procentują w przyszłości. I to dosłownie  :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten kolor lumy.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza coś, to może skorzystam :)

 

Mam kilka perlonów i nato 20mm ale nie mam porządnego skórzanego paska w tym rozmiarze. Szukam czegoś raczej bardziej eleganckiego. Odpadają tylko czarne paski, nie lubię. Macie jakieś fajne zdjęcia albo przykłady w kolekcji w ramach inspiracji?

post-81405-0-75047100-1573852154_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie paska nie doradzę, chyba tylko tyle, że ciemnobrązowy, grubszy pasek pasowałby do takiego klasyka. Fajnie by się komponował z jasną tarczą. Albo granatowy, lekko błyszczący - fajny efekt byłby z bezelem, szczególnie w słonecznie dni.

Ale masz źle ustawioną godzinę, jakieś 12-15 minut do przodu - zakładając, że chwilę przed postem robiłeś to foto. Tak patrzę na swojego Rolka i na Twojego, data się zgadza, ale coś Twój za szybki jakiś jest.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Czyżbyś z sekund przeszedł na minuty ;)? I to jeszcze w przypadku cudzych zegarków ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie było robione o 10 26 ale rano :)

wszystko jasne :)

 

Czyżbyś z sekund przeszedł na minuty ;)? I to jeszcze w przypadku cudzych zegarków ;)?

Tak po prostu mam, lubię precyzję, szczególnie tą szwajcarską, zwracam na to uwagę nawet u innych. Ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że Rolex kolegi @Ceteth może mieć aż taką obsówkę. Zakładałem, że w pośpiech źle ustawił minuty.

P.S Mój Rolek chodzi jak powinien :) - warto było serwisować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teraz tak wygląda dokładność. Na razie ustaliłem, że mam rocznik 72-73. Chyba nieźle jak na takiego dziadka :) Daje średnią jakieś 2,7s na dobę.

post-81405-0-11013300-1573853609_thumb.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pośpiechu palec się może obsunąć i wali się byki ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pośpiechu palec się może obsunąć i wali się byki ;)

Albo w ekstazie, że się ma nowego Rolka...... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Moim faworytem jest teraz pam, na którego tarczy nie ma ani sekund, ani minut, o dacie nie wspominając. Występują interwały 5 minutowe. "Martwa tarcza", nic się nie dzieje. I to jest zastępstwo dokładnego rolexa na co dzień.

Taki głębszy oddech od codziennej pogoni, począwszy od sekund kończąc na dniach.

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.