Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy. Wygląda jak panienka na rozstaju dróg ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje do wszystkiego:)

Dobrze to wygląda.

 

Zmieniłeś bransoletę?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy. Wygląda jak panienka na rozstaju dróg ;)

Z racji krzykliwego stroju to jak już to Pepsi bardziej chyba.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już o panience na rozdrożu to guma nowa konieczna5ba9004d020748ba267470f9ac951bb5.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wygląda.

 

Zmieniłeś bransoletę?

 

przełożyłem z DJ, trzeba korzystać zanim wpadnę na pomysł sprzedaży


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przełożyłem z DJ, trzeba korzystać zanim wpadnę na pomysł sprzedaży

DJ?  ;)

 

Masz "stare" zapięcie w DJ?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to ładniejsze.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś gdzieś trafił na okazyjny zakup Yacht Mastera bez papierów.

 

86a905d8734b86cdab6aab6fc4f06f6b.jpg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o rezerwę chodu. W nowoczesnym toolwatchu powinna być większa, co najmniej 70h jak w GMT.

 

48h rezerwa chodu jest zupełnie wystarczająca, jak na zegarek do codziennego użytkowania. Ale 3 dniowa byłaby jeszcze lepsza ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś gdzieś trafił na okazyjny zakup Yacht Mastera bez papierów.

 

 

To nie troll? Swoją drogą, aż dziw, że w torebce od Luja Wujtona nie było też papirów YM... Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta o tym nazwisku jest partnerką zyciową łodzkiego milionera Misztala, wiec takie zdarzenie  jest realne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, nie znałem... dla mnie to i tak proszenie się takie rabunki przynajmniej raz w tygodniu...

 

Edyta:

Dobra wycofuje się... zajechałem na tę jej stronę ze zdjęciami... teraz już mnie nic nie dziwi.

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A to przepraszam, nie znałem... dla mnie to i tak proszenie się takie rabunki przynajmniej raz w tygodniu...

No tak, pani Renata powinna nosić się jak kloszard, a wówczas może uniknęłaby napadu. Żyjemy w nienormalnym kraju. Uważam, że granice obrony koniecznej powinny być zniesione, a pani Renata powinna posiadać broń. W takich okolicznościach to złodziej prosiłby się o kulkę w łeb i to byłaby właściwa sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy noszeniem się jak kloszard a ostentacją jest spora przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pomiędzy noszeniem się jak kloszard a ostentacją jest spora przestrzeń.

Jeżeli ma ochotę na ostentacyjny styl życia, to jest to wyłącznie jej osobista sprawa. W żaden sposób nie usprawiedliwia to przestępcy, który od razu powinien być wyeliminowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma ochotę na ostentacyjny styl życia, to jest to wyłącznie jej osobista sprawa. W żaden sposób nie usprawiedliwia to przestępcy, który od razu powinien być wyeliminowany.

No, też miałem takie poglądy, jak miałem 17 lat

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No, też miałem takie poglądy, jak miałem 17 lat

I życzę Ci, abyś tak jak w wieku 17 lat, pozostał po stronie ludzi poszkodowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I życzę Ci, abyś tak jak w wieku 17 lat, pozostał po stronie ludzi poszkodowanych.

To zabawne, ale właśnie z takim myśleniem w wieku 17 lat często sam czułem się bardzo niesprawiedliwie poszkodowany przez los i złych ludzi, ale minęło

 

Do rzeczy - oczywiście potępiam rabunki i wszelakie kradzieże, ale nie żyjemy i żyć nie będziemy nigdy w świecie idealnym, więc warto porzucić mrzonki o tym, że każdy jest wolny i se może co chce... oczywiście może - ale trzeba liczyć się z konsekwencjami. A konsekwencją obnoszenia się z hajsem, ubolewam, ale jest narażenie się na różnorakie grabieże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, nie znałem... dla mnie to i tak proszenie się takie rabunki przynajmniej raz w tygodniu...

 

Edyta:

Dobra wycofuje się... zajechałem na tę jej stronę ze zdjęciami... teraz już mnie nic nie dziwi.

Idąc tym tokiem myślenia nie zakładajmy Rolexów bo nam ręce odetną  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia nie zakładajmy Rolexów bo nam ręce odetną ;)

Zakładajmy, ale może nie warto o tym pykać pod swoim nazwiskiem na cały Internet

 

Ale nie zamierzam nikogo na siłę nawracać - robienie publicznego fotostory ze swojego bogactwa ma na pewno także spore uzasadnienie i wiele plusów

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zakładajmy, ale może nie warto o tym pykać pod swoim nazwiskiem na cały Internet

Uważasz, że dla przestępcy ma znaczenie czy umieściłeś zdjęcia w Internecie? Ile to razy słyszy się o sytuacjach, gdy oprych napada na bezbronnego dziadka ledwo jadącego na rowerze, którego zabija, żeby ukraść 50 zł. Jak to ma się do Twojego Roleksa? Uważam, że dla przestępców należy mieć zero litości i koniec. To ludzie uczciwi mają w Polsce czuć się dobrze i bezpiecznie, a nie przestępcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że dla przestępcy ma znaczenie czy umieściłeś zdjęcia w Internecie? Ile to razy słyszy się o sytuacjach, gdy oprych napada na bezbronnego dziadka ledwo jadącego na rowerze, którego zabija, żeby ukraść 50 zł. Jak to ma się do Twojego Roleksa? Uważam, że dla przestępców należy mieć zero litości i koniec. To ludzie uczciwi mają w Polsce czuć się dobrze i bezpiecznie, a nie przestępcy.

I coś czuję, że zaraz zacznie się przy okazji dyskusja o tym ile to partner owej okradzionej pani, biznesmen, siedział w więzieniu za przekręty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już powiedziałem, co chciałem w temacie. Teraz dodam, że mimo paraliżującego strachu, chciałbym kiedyś mieć Rolka, może to już nastąpi w świecie, o którym pisze Kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.