Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzies Ty dorwal tego SKY’a drogi Undziaku? U Niemca?

@ bibbi - zgadles, w Monachium dokladnie. Trafilem na kilka egzemplarzy a Explorer czekal juz na klienta i mila Pani w salonie pozwolola zalozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polar jest świetny- zamieniaj czarnego na białego.

Dokładnie. Sam mi chodzi po głowie aby zamówić do Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Też się nad tą zastanawiałem. Czy jest tam sporo zdjęć historycznych modeli? Nie chcę, żeby to był głównie katalog bieżącej oferty.

Głównie historia, zdecydowanie nie jest to katalog oferty R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście efekt współpracy Rolexa z Apple? Ma być ogłoszony na początku maja na Baselworld  :D

post-37089-0-94131400-1578663171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz mam Rolex na nadgarstku, co za piękne magiczne zegarki..! który Wam najbardziej podoba ? bo mi DJ36mm z niebieską tarczą - royal blue-. nie robiłem fotki z OP39mm ale przy tych wyglądał jak podróbkę..

post-111278-0-66826000-1578668748_thumb.jpg

post-111278-0-30944400-1578668787_thumb.jpg

post-111278-0-37343900-1578668828_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rolexie w żadnym modelu nie ma tarczy o kolorze "royal blue". Niebieskie kolory jakie występują obecnie w ich ofercie to:

- blue

- azzurro blue

- ice blue

- D-blue

- Z-blue

- cornflower blue. 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście efekt współpracy Rolexa z Apple? Ma być ogłoszony na początku maja na Baselworld  :D

 

:lol:

pierwszy raz mam Rolex na nadgarstku, co za piękne magiczne zegarki..! który Wam najbardziej podoba ? bo mi DJ36mm z niebieską tarczą - royal blue-. nie robiłem fotki z OP39mm ale przy tych wyglądał jak podróbkę..

Nie miałeś na ręce najładniejszej wersji. :( Dla mnie oczywiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz mam Rolex na nadgarstku, co za piękne magiczne zegarki..! który Wam najbardziej podoba ? bo mi DJ36mm z niebieską tarczą - royal blue-. nie robiłem fotki z OP39mm ale przy tych wyglądał jak podróbkę..

DJ36mm ze względu na klasyczną elegancję. Potem OP39 ze względu na prostotę oraz uniwersalność . Uważam że to najlepsze propozycje jeśli chodzi o klasyczne modele, przynajmniej do momentu kiedy nie poprawią proporcji w Datejust41.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rolexie w żadnym modelu nie ma tarczy o kolorze "royal blue". Niebieskie kolory jakie występują obecnie w ich ofercie to:

- blue

- azzurro blue

- ice blue

- D-blue

- Z-blue

- cornflower blue.

Nie ma takiego miasta jak Londyn...

 

:lol:

 

Nie miałeś na ręce najładniejszej wersji. :( Dla mnie oczywiście.

Czeli kierej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memnto mori LOL.. royal blue to było własne określenie tego odcienia

@Dorian06 co za tajemnicza i trzymająca w napięciu opinia.. uchyl rąbek tajmnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

A propos książek. Mondani w najnowszej książce pokrył też ceramiczne suby, SD i DSSD.

Miniaturka jest nienajlepsza,ale jak widać, w 2015 Rolex zrobił dla nie zegarek.

116610LN "GM Dial"

 

tLpYoOs.png

aZg2mBV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memnto mori LOL.. royal blue to było własne określenie tego odcienia

Być może, ale wtedy to jest Twoje określenie tego koloru a nie producenta. ;-) Rolex tę tarczę nazywa "roman blue", a nie royal blue. Ja wiem, że król jest jeden etc. ale ta tarcza ma indeksy rzymskie, a nie królewskie :-P

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

@Dorian06 co za tajemnicza i trzymająca w napięciu opinia.. uchyl rąbek tajmnicy

Karbowany bezel, jubille i niebieska tarcza.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ36mm ze względu na klasyczną elegancję. Potem OP39 ze względu na prostotę oraz uniwersalność . Uważam że to najlepsze propozycje jeśli chodzi o klasyczne modele, przynajmniej do momentu kiedy nie poprawią proporcji w Datejust41.

Pomyliłeś DJ 2 z zaburzonymi proporcjami ( po lewej ) z DJem 41 z poprawionymi proporcjami ( po prawej)

post-55792-0-71021600-1578685425_thumb.jpeg

post-55792-0-38947700-1578685437_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale wtedy to jest Twoje określenie tego koloru a nie producenta. ;-) Rolex tę tarczę nazywa "roman blue", a nie royal blue. Ja wiem, że król jest jeden etc. ale ta tarcza ma indeksy rzymskie, a nie królewskie :-P

Własna nazwa royal blue przyszła mi do głowy patrząc na DJ36 ten bez liczb, bo faktycznie odcien jest..królewski , natomiast DJ41 z rzymskimi cyframi to kolor jego tarczy mi się nie podobał..zbyt jasny..zbyt sportowe..nie pasuje do DJ moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własna nazwa royal blue przyszła mi do głowy patrząc na DJ36 ten bez liczb, bo faktycznie odcien jest..królewski , natomiast DJ41 z rzymskimi cyframi to kolor jego tarczy mi się nie podobał..zbyt jasny..zbyt sportowe..nie pasuje do DJ moim zdaniem

Dla mnie odwrotnie . Blue azzuro przepiękny. Natomiast klasyczny niebieski zbyt ciemny , obawiam się ze na codzień to jest szary czy ciemny generalnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy OP39mm 2019 i DJ36mm 2019 maja ten sam kształt bezla ?, z filmików wychodzi że są identyczne , ale chciałem potwierdzenie od kogoś kto widział oba na żywo ?

Bezela jeśli już;) nie nie mają identycznego, w dj jest bardziej zaokrąglony mam wrażenie (mam dj36 2019 a op 2019 miałem w ręku, piszę z pamięci ).

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie..też to zauważyłem wczoraj w sklepie .

miałem ubaw dzisiaj czytając wiadomość że w Londynie student z Kuwejtu zabił studenta z Omanu żeby okraść mu złoty AP za 15000 funtów , a tak napisali markę zegarka : Rolex Audemars Piquet Royal Oak 9mm .. czyli jak luksusowy zegarek to musi być Rolex...punkt dla Rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś DJ 2 z zaburzonymi proporcjami ( po lewej ) z DJem 41 z poprawionymi proporcjami ( po prawej)

 

No, jest spora różnica. Na korzyść nowego DJ41 oczywiście. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak racja nowy DJ jest chyba odchudzony tzn koperta zgrabniejsza .

Natomiast o ile karbowany bezel ładnie na nim wygląda o tyle zwykły stalowy jest ciagle jakby za duży w stosunku do całości tarczy. Tak subiektywnie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.