Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Męski, ale nieprawdziwie, czyli taki dla Piroga, Jacykowa, Eltona Johna, Biedronia i innych znamienitych person? :D

Piroga akurat ostatnio widzialem w tv z "męskim" dużym Black Bayem...

I wcale męsko nie wyglądał :) zatem to raczej nie jest kwestia rozmiaru. Przynajmniej zegarka...

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem, ze co jakis czas ktos zapodaje temat wielkosci zegarka badz doboru modelu do stroju i sie zaczyna udowadnianie i przekonywanie... Panowie - nosmy to, co nam lezy i co sie nam podoba a nie to co mowia zdjecia w internecie czy podpowiadaja/wymuszaja koledzy z forum ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmienie trola, 36 vs 41.

13fd3f6dfe982198f43588ec9540e749.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Tak na marginesie, kolory też mają znaczenie. Ja na pewno nie kupilbym 36 z ciemną tarcza bo wydaje się mniejsza optycznie o 2mm niż jasna. Chyba już wrzucalem to zdjecie2314e32b63be408463cc802300003924.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2m i 100kg i jak założyłem 36mm to naprawdę czułem się jakbym go podebrał mojej żonie. Pamiętajmy też że dj41 ma tak naprawdę lekko ponad 39mm, wąskie uszy i niski profil koperty. Wiec to naprawde fajny i uniwersalny rozmiar zegarka. Jednak rozumiem że 36 może bardzo dobrze leżeć na nadgarstku 15-17cm, jednak nie trzeba od razu manifestować że to prawdziwie męski rozmiar dla prawdziwych mężczyzn :)

Michał ale pan Lotus ( obecnie między innymi pan Jacek90 ) wie lepiej jaki jest kanon męskiej elegancji ( podpierając się opinią „ wszystkich” ) i Twoja sylwetka czy Twoje odczucia nie mają tu nic do rzeczy ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewija sie srednica zegarka, ale znaczenie ma też lug2lug.  Czyli jak wiemy od uszu do uszy / przełożenie na nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje argumentów pojawia się polityka lub Lotos...

Ściągnij tu swoje kolejne równoległe wcielenie na przykład bibbiego i „porozmawiaj” sam ze sobą jak w wątku Tudora ....jak to mawiał klasyk ...Lotus ić stont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ale pan Lotus ( obecnie między innymi pan Jacek90 ) wie lepiej jaki jest kanon męskiej elegancji ( podpierając się opinią „ wszystkich” ) i Twoja sylwetka czy Twoje odczucia nie mają tu nic do rzeczy ;-)

 

Kuźwa, czy to się kiedyś skończy?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij tu swoje kolejne równoległe wcielenie na przykład bibbiego i „porozmawiaj” sam ze sobą jak w wątku Tudora ....jak to mawiał klasyk ...Lotus ić stont

Nie mam żadnego innego wcielenia i nic tu w odróżnieniu od Ciebie nie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego innego wcielenia i nic tu w odróżnieniu od Ciebie nie sprzedaje

 

Kolego, gadasz zupełnie jak ON.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, gadasz zupełnie jak ON.

W afekcie zawsze używa się swojej naturalnej osobowości ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całe dziesięciolecia miał prawo, kwestia dzisiejszej mody.

Przez dziesięciolecia klient nie miał wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki nie były produkowane dla dobrego samopoczucia ich twórców tylko dla klientów, produkowano takie rozmiary na jakie było zapotrzebowanie i nikt nie płakał za 42 czy większymi.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki nie były produkowane dla dobrego samopoczucia ich twórców tylko dla klientów, produkowano takie rozmiary na jakie było zapotrzebowanie i nikt nie płakał za 42 czy większymi.

W erze internetu klienci sami mogą skonfrontować się z tym czego przez lata nie widzieli w lustrze zwłaszcza, że w ekran gapią się częściej. A producent musi nadążać. Tylko nieliczni wyprzedzają i kreują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dyskusje na temat kto jakie nosi i preferuje są bez sensu. Mierzyłem na nadgarstek mój 18,5 cm DJ 36 i gdyby nie to , że miałem na ręce mój 41 to 36 mm był by całkiem fajny.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dyskusje na temat kto jakie nosi i preferuje są bez sensu. Mierzyłem na nadgarstek mój 18,5 cm DJ 36 i gdyby nie to , że miałem na ręce mój 41 to 36 mm był by całkiem fajny.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak jak pisałem to zawsze powinna być kwestia porównania. Kiedyś nie mieli tego komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby rynek tego wymagał to by powstały takie zegarki, a głównie zegarki używane jako narzędzia (divery, wojskowe) miały rozmiar 42 i więcej, to tylko kwestia mody i nic więcej, tak jak powiększający się rozmiar kół i felg w samochodach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij tu swoje kolejne równoległe wcielenie na przykład bibbiego i „porozmawiaj” sam ze sobą jak w wątku Tudora ....jak to mawiał klasyk ...Lotus ić stont

WTF, a co ja mam do tego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby rynek tego wymagał to by powstały takie zegarki, a głównie zegarki używane jako narzędzia (divery, wojskowe) miały rozmiar 42 i więcej, to tylko kwestia mody i nic więcej, tak jak powiększający się rozmiar kół i felg w samochodach.

Pokolenie które przeżyło wojnę czy powojenni baby boomers nie mieli wielkich oczekiwań. A co do kół - w terenie istaniały od zawsze a w cywilu - każdy kto przesiadł się na większe koła wie co zyskał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar kół w samochodzie jest także pochodną doskonałości zawieszenia i asfaltu.

 

Kiedyś zegarek nosił każdy, bo musiał, więc był dyskretny i wygodny. Teraz raczej nosi się go dla ozdoby, więc musi dominować wyglądem.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się co do koloru , im jaśniejszy tym wrażenie większej tarczy , ale karbowany bezel to dopiero daje wrażenie dużo większego rozmiaru w porównaniu do gładkiego , w sklepie ze sprzedawczynią , nabraliśmy się na DJ34mm z bezelem karbowanym z białego żółta , że to 36mm !

@zielony.m czy prawa tarcza jest srebrna czy biała , a lewa czarna czy granatowa ? - chodzi do 36mm ze zdjęcia drugiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się co do koloru , im jaśniejszy tym wrażenie większej tarczy , ale karbowany bezel to dopiero daje wrażenie dużo większego rozmiaru w porównaniu do gładkiego , w sklepie ze sprzedawczynią , nabraliśmy się na DJ34mm z bezelem karbowanym z białego żółta , że to 36mm !

@zielony.m czy prawa tarcza jest srebrna czy biała , a lewa czarna czy granatowa ? - chodzi do 36mm ze zdjęcia drugiego

 

 

srebrny/niebieski


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego DJ36 przymierzało mnóstwo osób o różnych nadgarstkach i do obwodu mniej więcej 18 cm ten zegarek wygląda idealnie. Powyżej już sprawia wrażenie małego. 

 

Poranne oglądanie przy kawie:

post-37089-0-87854100-1578908273_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommaso, w nowym Batmanie mała korona jest umieszczona pomiędzy SWISS a MADE bezpośrednio na tarczy. Czy tę, tłoczoną na szkle na godzinie 6-tej także zostawili?    


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.