Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd wiesz że DJ2 nie kupowali i narzekania klientów w internecie miały jakikolwiek wpływ na wprowadzenie DJ41?

Gdy Rolex zmienia coś przed upływem kilkudziesięciu lat to znaczy, że dał ciała ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie fejk kupiony na wakacjach w Egipcie - teraz jedzie kupic wiecej, dla rodziny, to i paszport potrzebny ;)

 

Paszport zgubił, opłata dodatkowa za zapodzianie ważnego paszportu 420 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie małe święto, po raz pierwszy widzałem w Polsce u kogoś z ulicy suba na ręce :)

Był dziś ktoś z forum w urzędzie paszportowym w Warszawie?

Jak był w foliach to pewnie ktoś z klubu ;) powiem mojej dziewczynie że ma codziennie święta bo widzi mnie w Rolku :) a tak na poważnie to trudno się dziwić skoro fajny model to 8-10 średniej krajowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak był w foliach to pewnie ktoś z klubu ;) powiem mojej dziewczynie że ma codziennie święta bo widzi mnie w Rolku :) a tak na poważnie to trudno się dziwić skoro fajny model to 8-10 średniej krajowej.

Forumowicz z rolkiem się nie liczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

U mnie małe święto, po raz pierwszy widzałem w Polsce u kogoś z ulicy suba na ręce :)

Był dziś ktoś z forum  w urzędzie paszportowym w Warszawie? 

 

Rzadko zerkasz na nadgarstki, bo ja w Wawie widziałem w ciągu mojej obecności na forum chyba już trzykrotnie. :) Za to za granicą w ciągu pół roku roku już kilkukrotnie, ale też najłatwiej zauważyć bo bardzo charakterystyczny. Nawet taksiarz na Schipolu miał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego DJ36 przymierzało mnóstwo osób o różnych nadgarstkach i do obwodu mniej więcej 18 cm ten zegarek wygląda idealnie. Powyżej już sprawia wrażenie małego.

 

Poranne oglądanie przy kawie

Batman vs Pepsi:

Skok na identyczną odległość... użytkowo,

Batman lepsze noty za styl, 3 x 18,5, odjęte punkty za brak antyrefleksu i ciut za szerokie uszy, Pepsi 3 x 18,0 za cepelię kolorystyczną.

 

Pepsi lepsze noty za wiatr... historii.

 

Ogólnie remis.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman vs Pepsi:

...

Ogólnie remis.

Dla mnie Pepsi znokautował Batmana w 1 sekundzie walki.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zerkasz na nadgarstki, bo ja w Wawie widziałem w ciągu mojej obecności na forum chyba już trzykrotnie. :) Za to za granicą w ciągu pół roku roku już kilkukrotnie, ale też najłatwiej zauważyć bo bardzo charakterystyczny. Nawet taksiarz na Schipolu miał. ;)

Spora część widywanych przeze mnie u ludzi Subów to były podróby, a prawdopodobnie jeszcze więcej takich, które podróbami były, ale tego nie wyłapałem.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pepsi znokautował Batmana w 1 sekundzie walki.

 

Następnym razem nie bierz miejscówki w ostatnim rzędzie  :lol:  :lol:  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pepsi znokautował Batmana w 1 sekundzie walki.

 

Ja też tak myślałem, do czasu aż nie zobaczyłem obydwóch na żywo. Miałem nawet propozycję wymiany, musiałbym dopłacić ok. 7-8k do pepsi. Ale ostatecznie został Batman, bo mi się po prostu bardziej podoba. A historię pozostawiam historykom, ja patrzę w przyszłość.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL.. , W Egipcie też turyści z Niemiec noszą Rolex , siedząc w plażowym barze - mówimy o lepszych hotelach - i napewno nie kupione w hotelowym butiku za 150$

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem nie bierz miejscówki w ostatnim rzędzie  :lol:  :lol:  :lol:

Przy kiblu stałem. :P

 

 

 

...

ostatecznie został Batman, bo mi się po prostu bardziej podoba.

...

Szanuję to.

 

...

A historię pozostawiam historykom, ja patrzę w przyszłość.  ;)

To tak jak ja.

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Spora część widywanych przeze mnie u ludzi Subów to były podróby, a prawdopodobnie jeszcze więcej takich, które podróbami były, ale tego nie wyłapałem.

 

 

 

Jakieś dwa lata do tyłu bywałem trochę w Londynie w związku z pracą i subów i dj-ów było dużo zarówno w biurze jak i u ludzi na ulicy w porze lunchu. Ot zegarki, które kupuje średni i wyższy managment. Teraz raczej podobnie, po wyglądzie ludzie, których zdecydowanie mogliby sobie pozwolić. Oczywiście nie ma gwarancji, że nie kupili podróbek, żeby zaoszczędzić. :) Polska zegarkowo to trochę trzeci świat trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spora część widywanych przeze mnie u ludzi Subów to były podróby, ...

No to szacun B) , bo ja widzac tylko na szybko na reku nie potrafilbym rozpoznac podroby...(nie pisze tu oczywiscie o tandetach za 5$) :rolleyes:

Malo tego - ogladajac w te wakacje "porzadne" podrobki subow i innych modeli (Nautilus, AP RO 15400 czy Fiddy) trzymajac w jednym reku swojego suba a w drugim podrobke musialem niezle sie natrudzic, zeby doszukac sie roznic (oczywiscie bez lupy czy wagi ;) ) tylko organoleptycznie i tylko "cykanie" bezela nadal u mnie pozwala jeszcze na szybkie odroznienie podrobki od oryginalu :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Europejczyków, najbardziej "zarolowani" są Włosi.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :-)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na chrono24 z naszej strefy VAT „najatańsi” zawsze są Włosi ...

do czasu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Włochy to także największy klient Majfrendów  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Europejczyków, najbardziej "zarolowani" są Włosi.

 

Potwierdzam :-)

 

Też potwierdzam :)

Kochają Rolki. Każdy model. Szczególnie widać je u panów po 60.

A czy fejki to mi ciężko ocenić na pierwszy rzut oka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol: Natury się nie oszuka... :D

To się nazywa nomen omen „ gadzi mózg” , a on nigdy nie był matą hari ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szacun B) , bo ja widzac tylko na szybko na reku nie potrafilbym rozpoznac podroby...(nie pisze tu oczywiscie o tandetach za 5$) :rolleyes:

Malo tego - ogladajac w te wakacje "porzadne" podrobki subow i innych modeli (Nautilus, AP RO 15400 czy Fiddy) trzymajac w jednym reku swojego suba a w drugim podrobke musialem niezle sie natrudzic, zeby doszukac sie roznic (oczywiscie bez lupy czy wagi ;) ) tylko organoleptycznie i tylko "cykanie" bezela nadal u mnie pozwala jeszcze na szybkie odroznienie podrobki od oryginalu :)

Jakbyś zobaczył Suba ceramicznego, stalowego z wąskimi uszami i polerowanymi środkami bransolety to raczej z daleka byś widział zUo :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało , jak wyglada kupno rolka w PL ? Bo tutaj , jak kupujesz rolka w butku mają od górne rozporządzenie ściągać folie z zegarka , każdą , z bransy też. Roleksa przykaz , jak nie ściągną a doszło by to do nich , mają duże problemy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.