Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nikt nic nie zabrał:)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Nawet dalej mam folie na dj36

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszędzie tak samo. Trochę mnie to zaskoczyło. Kupiłem żonie i sobie Rolka w butiku w innym mieście. Tam akurat pokazał się rolex na który byłem zapisany u lokalnego dilera. Folie ściągałem w domu. Zostawiłem na deklach , w przed ostatnim dniu zeszłego roku byłem się przypomnieć ( czekam na suba) i przy okazji przymierzałem kilka. Kobieta zauważała folie a wiedziała gdzie kupiłem , bo tydzień wcześniej dostałem telefon , że DJ co chciałem się pojawił , stwierdziła , że powinna to zgłosić do Rolex Nie powiem , byłem zaskoczony machnęła ręką i tylko powiedziała , że mogli by mieć duże problemy za takie zaniedbanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszędzie tak samo. Trochę mnie to zaskoczyło. Kupiłem żonie i sobie Rolka w butiku w innym mieście. Tam akurat pokazał się rolex na który byłem zapisany u lokalnego dilera. Folie ściągałem w domu. Zostawiłem na deklach , w przed ostatnim dniu zeszłego roku byłem się przypomnieć ( czekam na suba) i przy okazji przymierzałem kilka. Kobieta zauważała folie a wiedziała gdzie kupiłem , bo tydzień wcześniej dostałem telefon , że DJ co chciałem się pojawił , stwierdziła , że powinna to zgłosić do Rolex Nie powiem , byłem zaskoczony machnęła ręką i tylko powiedziała , że mogli by mieć duże problemy za takie zaniedbanie

IMO noszenia zegarka z folią czy naklejkami, to trochę jak oklejanie pilota do tv. ;)

I żeby nie bylo kwasów - nie oceniam, tylko się dziwię.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze sciagaja folie, to jeszcze jestem w stanie przelknac, ale to, ze zabieraja plastik z bezela, to juz dla mnie jest chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie beret zostawili ;)

Moherowy? ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze sciagaja folie, to jeszcze jestem w stanie przelknac, ale to, ze zabieraja plastik z bezela, to juz dla mnie jest chore...

Jeszcze powinni grawerować imię i nazwisko nabywcy a tak serio, to też nie rozumiem obowiązkowego zdejmowania folii, bo patrząc na całokształt, to mają raczej w nosie proceder handlu wtórnego nowymi egzemplarzami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moherowy? ;)

Ich w to nie mieszaj :-)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie beret zostawili ;)

 

Pewnie kupowałeś w Posnani, czyli zasady tu też się zmieniły.

Mi nic nie zostawili, próbowałem wycyganić beret, ale nie dało rady, mimo, że kierowniczka dobrze mnie zna i wie, że nie jestem handlarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupowałeś w Posnani, czyli zasady tu też się zmieniły.

Mi nic nie zostawili, próbowałem wycyganić beret, ale nie dało rady, mimo, że kierowniczka dobrze mnie zna i wie, że nie jestem handlarzem.

Jak widać, wszystko się zmienia.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...niedługo bez pudełka i dokumentów będziecie kupowali a do wglądu w sklepie raz w miesiącu bez zdjęć :-)))))

....chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok już zrobili, bo nie dostałem instrukcji.  :D

Zabrakło im i mają dosłać pocztą... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wpisy na karcie gwarancyjnej; dwie kreski lub dane personalne - bez zmian?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, chociaż ja zgodziłem się na proponowane przez nich moje imię i nazwisko i nie pytałem o alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ciężko pracują latami na wizerunek firmy, a tu taki jeden z drugim wszystko zniszczy w jednej chwili paradując z zegarkiem oklejonym foliami :unsure:

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

 

 

Taksa z Amsterdamu do najtańszych nie należy, może chociaż tam ich nie nazywają cierpami ;).

 

Tak samo pomyślałem, Teslą jeździ, Sub pasuje. Człowiek pracuje to ma, trzeba się wyzbyć polskiego myślenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO noszenia zegarka z folią czy naklejkami, to trochę jak oklejanie pilota do tv. ;)

I żeby nie bylo kwasów - nie oceniam, tylko się dziwię.

Folia na deklu to jeszcze nie chodzenie z naklejkami. Są lub były modele , że naklejka była na stałe bodajże z hologramem czy czymś takim , tez byś ściągnął ? Nic mi ta folia nie przeszkadza a i jej nie widać. Mam wiele zegarków w których jak tylko jest możliwość zostawienia , zostawiam. Żaden wstyd czy obciach.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat folia na deklu w przypadku zegarków noszonych na NATO/ZULU może się przydać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia na deklu to jedyna jaką mi zostawili jak kupowałem a i tak znikła po trzech tygodniach noszenia .Panie kiedyś to robili folie nie to co teraz

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ściągnął jednak, stal można elegancko domyć, a taka naklejka po kilku dniach w gorący dzień pewnie wytwarza swoją własną biosferę. No i trochę mi się z tym kojarzy:

 

 

Mając ponad sto zegarków , rzadko nosze jeden dłużej jak dzień. Rolka okazjonalnie na kilka godzin. Nie przeszkadza mi folia. Jak odpadnie płakać nie będę. I znów zaczynacie narzucać jak kto powinien nosić zegarki. Po co to ciągnąć ? Mój zegarek i moja sprawa jak go używam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia na deklu to jeszcze nie chodzenie z naklejkami. Są lub były modele , że naklejka była na stałe bodajże z hologramem czy czymś takim , tez byś ściągnął ? Nic mi ta folia nie przeszkadza a i jej nie widać. Mam wiele zegarków w których jak tylko jest możliwość zostawienia , zostawiam. Żaden wstyd czy obciach.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Mi przeszkadzałoby (odczuciowo i jakoś "systemowo") noszenie zegarka z naklejkami lub folią, więc tak - ja ściągam. 

 

Z ciekawostek - kiedyś jak kupiłem trzyletnie używane audi, to okazało sie, że sprzedawca pooklejał aluminiowe listwy bezbarwną/transparentną taśmą klejacą. Wiec jako sobie poodklejałem, to moje używane trzyletnie auto miało wszystkie listwy lśniące jak psi nos :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając ponad sto zegarków , rzadko nosze jeden dłużej jak dzień. Rolka okazjonalnie na kilka godzin. Nie przeszkadza mi folia. Jak odpadnie płakać nie będę. I znów zaczynacie narzucać jak kto powinien nosić zegarki. Po co to ciągnąć ? Mój zegarek i moja sprawa jak go używam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Sorry, nie chciałem rozkręcać takiej dyskusji. Mi nie przeszkadza kto jak nosi zegarek i nikogo nie oceniam. Sam chciałem Ex1 wrzucić na pasek, z DJ usuwać lupkę, a pama nosiłem na motylku ... ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie chciałem rozkręcać takiej dyskusji. Mi nie przeszkadza kto jak nosi zegarek i nikogo nie oceniam. Sam chciałem Ex1 wrzucić na pasek, z DJ usuwać lupkę, a pama nosiłem na motylku ... ;-)

 

Zwłaszcza to usuwanie lupki z datejust ...oryginalne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noś jak chcesz, ale piszesz o tym na forum dyskusyjnym więc mam prawo komentować.

Masz racje , przepraszam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza to usuwanie lupki z datejust ...oryginalne ;-)

Na szczęście nie doszlo do tego. Na swoją obronę mam fakt, że nie jestem jedyną osobą, której cyklop nie pasował ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.