Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Co skąd wiem? Że nie aspirował czy że nie są widoczne gołym okiem?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co skąd wiem? Że nie aspirował czy że nie są widoczne gołym okiem?

Że nie aspirował. To drugie jest dosc iczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego kto trochę interesował się historią marki jest naturalne, że aspiracją (nie mówimy o tym co przed wojną) nie była konkurencja typu Vacheron, Audemars czy Patek, a zegarki popularne - wystarczy popatrzeć jak się prezentowały ceny Rolexów w porównaniu do ww.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego kto trochę interesował się historią marki jest naturalne, że aspiracją (nie mówimy o tym co przed wojną) nie była konkurencja typu Vacheron, Audemars czy Patek, a zegarki popularne - wystarczy popatrzeć jak się prezentowały ceny Rolexów w porównaniu do ww.

Trudno się z tym nie zgodzić. Ciekawe, czy nadal tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Subie pojawiło się po pół roku od nowości  coś podobnego do kurzu na tarczy ( kilka biało/szarych "kropek") - poszedłem do cenionego zegarmistrza i powiedział, że niestety to jest od mechanizmu, ale niczemu to nie szkodzi i juz widział to samo w kliku innych Rolexach...

W markach takich jak PP, VC,AP czy FP J tez zdarzają się wpadki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zegarki do podziwiania za stosowane komplikacje (PP, VC), są też takie do zachwycania się dbałością a szczegóły wykończenie (ALS, GS), i jest Rolex - do codziennego użytkowania, w każdych warunkach. Precyzyjny i bezawaryjny EDC.

Kupisz, przenosisz go całe życie, a potem twoje dzieci i wnuki...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze jestes zapisany i czekasz w kolejce - to dopiero dzieci i wnuki zaczna go uzytkowac :D;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zegarki do podziwiania za stosowane komplikacje (PP, VC), są też takie do zachwycania się dbałością a szczegóły wykończenie (ALS, GS), i jest Rolex - do codziennego użytkowania, w każdych warunkach. Precyzyjny i bezawaryjny EDC.

Kupisz, przenosisz go całe życie, a potem twoje dzieci i wnuki...

 

Prawda, tyle że co do GS to choć cenię tę markę to dla mnie nie dorównuje firmie Rolex...

Chyba, ze jestes zapisany i czekasz w kolejce - to dopiero dzieci i wnuki zaczna go uzytkowac :D;)

czekam 2 lata za daytona bez zmiany w kolejce...bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, tyle że co do GS to choć cenię tę markę to dla mnie nie dorównuje firmie Rolex...

 

 

Dla mnie to także oczywista oczywistość.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Subie pojawiło się po pół roku od nowości coś podobnego do kurzu na tarczy ( kilka biało/szarych "kropek") - poszedłem do cenionego zegarmistrza i powiedział, że niestety to jest od mechanizmu, ale niczemu to nie szkodzi i juz widział to samo w kliku innych Rolexach...

W markach takich jak PP, VC,AP czy FP J tez zdarzają się wpadki...

Masz może jakieś fotki tego „zjawiska”?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś fotki tego „zjawiska”?

 

 Niestety nie zrobiłem zdjeć a zegarek sprzedałem ze względu na marke PP... to sie pojawiło przy środku tarczy - tam gdzie "wychodzą" wskazówki, potem się to trochę przemieszczało w rożne strony, ale nie drażniło mnie to bo tez nie było tego dużo...nowemu właścicielowi pokazałem to również - nie miało to dla niego  znaczenia...

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze jestes zapisany i czekasz w kolejce - to dopiero dzieci i wnuki zaczna go uzytkowac :D;)

Uśmiałem się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

czekam 2 lata za daytona bez zmiany w kolejce...bez komentarza...

 

Pomyśl o tych co by chcieli być w kolejce, a nikt ich nie chce zapisać. Już jesteś nobilitowany przez Rolexa.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jesteś nobilitowany przez Rolexa.

Mogliby dla kandydatów na klientów wprowadzić takie opaski ( bransoletki) ne rękę w kolorach dan. Biały - jeden rok oczekiwania aż do czarnego - 10 lat oczekiwania :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dla kandydatów na klientów wprowadzić takie opaski ( bransoletki) ne rękę w kolorach dan. Biały - jeden rok oczekiwania aż do czarnego - 10 lat oczekiwania :unsure:

 

i co roku SPRZEDAWAĆ każdemu nowy kolor. Wtedy pewnie powstałaby szara strefa handlu opaskami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Niestety nie zrobiłem zdjeć a zegarek sprzedałem ze względu na marke PP... to sie pojawiło przy środku tarczy - tam gdzie "wychodzą" wskazówki, potem się to trochę przemieszczało w rożne strony, ale nie drażniło mnie to bo tez nie było tego dużo...nowemu właścicielowi pokazałem to również - nie miało to dla niego znaczenia...

Hm... i to wszystko w nowym zegarku, czy w wintydżu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman do biura , Pepsi na plażę co najmniej 9 godzin stąd ;-)

Od razu na plażę !

Człowiek zapier... musi :(;)

 

B7-CB0-BEA-15-B7-4515-9-B3-A-FA564-BB204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda. Jak mi się bransoleta znudzi to pójdę w tę stronę.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile rolków na bazarku. Czyżby powoli się miały tanieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naliczyłem cztery, to tak wiele? Co do cen, zapomnij, z wielu wzgladów kierunek jest tylko jeden.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie i nie fajnie. Ja jestem zbyt klasyczny na takie manewry ale wiem ze są w środę nas zwolennicy, nawet takiego z Borowo Młyn znam ;)

 

Od razu na plażę !
Człowiek zapier... musi :(;)

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.