Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa .. emocje trochę opadły , zegarek świetny , a błyszczy jak kryształowy żyrandol.. dziś w restauracji myję ręce w łazience i mówię do siebie co tak błyszczy w lustrze , jak lampa błyskowa ? .. okazało się że Rolex tak błyszczy przy ruchu ręki .

co do vintage moja filozofia jest taka , vintage tylko z historią rodzinną własną np. od ojca  , a dla siebie nowy gdzie sam stworzę jego historię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa .. emocje trochę opadły , zegarek świetny , a błyszczy jak kryształowy żyrandol.. dziś w restauracji myję ręce w łazience i mówię do siebie co tak błyszczy w lustrze , jak lampa błyskowa ? .. okazało się że Rolex tak błyszczy przy ruchu ręki .

co do vintage moja filozofia jest taka , vintage tylko z historią rodzinną własną np. od ojca , a dla siebie nowy gdzie sam stworzę jego historię .

Myślę, że to będzie gruba historia, oparta na debacie z samym sobą podczas mycia rąk w kiblu. Spisuj to, bo niewatpliwie masz talent i szkoda by było zeby coś umknęło potomnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje DAS za świetną odpowiedz

Edytowane przez robol1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie gruba historia, oparta na debacie z samym sobą podczas mycia rąk w kiblu. Spisuj to, bo niewatpliwie masz talent i szkoda by było zeby coś umknęło potomnym ;)

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zrobilo sie wintydżowo :D  - gratuluje Koledzy! B)

 

Jeszcze troche i latwiej bedzie wyrwac porzadnego wintydża niz nowego z salonu :lol: :lol: :lol:;)

Oj szukaj szukaj bo warto! :)

Łatwo to już nie będzie wyrwać oryginalnego Vintage. :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie gruba historia, oparta na debacie z samym sobą podczas mycia rąk w kiblu. Spisuj to, bo niewatpliwie masz talent i szkoda by było zeby coś umknęło potomnym ;)

Cały Julek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do znawców tematu, mianowicie czy obecnie AD -Kruk sprzedaje nowe sztuki oklejone folijkami czy je zdejmują przed sprzedażą?  

czy ktoś zna sprzedawce luxus-watches z Sopotu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do znawców tematu, mianowicie czy obecnie AD -Kruk sprzedaje nowe sztuki oklejone folijkami czy je zdejmują przed sprzedażą?

czy ktoś zna sprzedawce luxus-watches z Sopotu?

Znam tego sprzedawcę.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ceramiczne (...) przy starych złomach wyglądają na bezduszne ;)

I one z czasem duszy nabiorą, Ty się nie boj :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to będzie gruba historia, oparta na debacie z samym sobą podczas mycia rąk w kiblu. Spisuj to, bo niewatpliwie masz talent i szkoda by było zeby coś umknęło potomnym ;)

 

 

Cały Julek :lol:

 

 

Się śmiejecie a za 30 lat, jak już ci od aukcji wyprzedadzą wszystkie zegarki koło których przeszedł kiedyś McQueen albo na które spojrzał sąsiad Newmana to się rzucą na takie story - "Oświecony w kiblu przez Rolexa". A bogacze kupią... 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, mamy nasze własne gwiazdy w razie czego :P Wielki reżyser naszych czasów P Vega ma kilka, osobowość telewizyjna T Kammel też, no i nie można zapomnieć o pierwszej damie polskiej kultury, w osobie M Rozenek :D Za 20-30 lat to o to się będą ludzie zabijać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie vintage56195238afb9b9414a14a7fd356246e5.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foti, on jest tak brzydki, że aż ładny :-)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydota aż bije po oczach :)

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dredd

mam pytanko do znawców tematu, mianowicie czy obecnie AD -Kruk sprzedaje nowe sztuki oklejone folijkami czy je zdejmują przed sprzedażą?  

czy ktoś zna sprzedawce luxus-watches z Sopotu? 

Zdejmują ale nie do końca  wink.png jak im powiedziałem, że zaparkowałem auto pod Europejskim w sposób urągający, nie tylko przepisom prawa ale też przyzwoitości, to przestali zdejmować i łaskawie pozwolili opuścić salon, nawet nie deponując karty gwarancyjnej. Miałem wyjątkowy fart ;)

Edytowane przez Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmują ale nie do końca wink.png jak im powiedziałem, że zaparkowałem auto pod Europejskim w sposób urągający, nie tylko przepisom prawa ale też przyzwoitości, to przestali zdejmować i łaskawie pozwolili opuścić salon, nawet nie deponując karty gwarancyjnej. Miałem wyjątkowy fart ;)

Wpadłeś do Salonu jak po pietruszkę. Wypadłeś przed „podniesieniem” i nawet nie odsłuchałeś marszu Mendelsona. Nie wspomnę o przyjęciu gratulacji. Jak Takiego nazwać ? :wacko: Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłeś do Salonu jak po pietruszkę. Wypadłeś przed „podniesieniem” i nawet nie odsłuchałeś marszu Mendelsona. Nie wspomnę o przyjęciu gratulacji. Jak Takiego nazwać ? :wacko:

.

Najładniejszy Rolex :)

 

IMG_3074 (edytowany).JPG

Hm, no właśnie, jak nazwać... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chcę! :)

Piękny!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kłak przed S spitolił tak obiecujące zdjęcie całkiem przyzwoitego Suba  :o 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja swojego dorzucę :)

 

db4a9e7c55806fc6539719c5428f3308.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.