Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Aha wiem, zdjęcia zmanipulowane są.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, teraz przeczytałeś do końca  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie pasuje marka niech jej nie kupuje. Po cholerę w wątku miłośników rzucać gówno na wentylator ?. W każdej sytuacji marka podlega prawom rynku i ocenie fachowców jak i zwykłych użytkowników. Jak narazie Rolex jest uznany i pożądany przez więcej osób aniżeli mogą czy chcą wyprodukować a o lepsza ocenę trudno.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Szperajac  po forach w necie mam wrażenie, ze Rolex jest tak kontrowersyjny tylko w Polsce. Może tacy ludzie żyją w tym kraju, a może się mylę. :)

 

Może nie to, że jest kontrowersyjny, ale przyciąga najwięcej armchair experts, ludzi dopasowujących fakty do swoich teorii, ludzi udowadniających różne teorie na siłę i wreszcie zwykłych dziwaków.

Nie tylko tutaj tak jest, to globalny magnetyzm.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jeden z naszych Kolegów trafnie to określił, za co trafił do Alei Gwiazd 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171696-klub-miłośników-zegarków-rolex/?view=findpost&p=2463169

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał to luksusowo, zrobiłbym to podobnie tylko dorzucił wątek żyrandoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ci weterani to jacyś wyjątkowo przewidujący są....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze scenami z kamasutry szarpałbych jak Reksio chabas.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie pasuje marka niech jej nie kupuje. Po cholerę w wątku miłośników rzucać gówno na wentylator ?. W każdej sytuacji marka podlega prawom rynku i ocenie fachowców jak i zwykłych użytkowników. Jak narazie Rolex jest uznany i pożądany przez więcej osób aniżeli mogą czy chcą wyprodukować a o lepsza ocenę trudno.

Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę. Natomiast z pierwszym jak najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w klubie marki xyz należy pisać tylko same superlatywy na jej temat, a jeśli ktoś ma jakieś negatywne uwagi, spostrzeżenia, czy doświadczenia to należy zakładać osobny temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piesiewicz. Ptasia 2, tel. 226521430


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w klubie marki xyz należy pisać tylko same superlatywy na jej temat, a jeśli ktoś ma jakieś negatywne uwagi, spostrzeżenia, czy doświadczenia to należy zakładać osobny temat?

Oczywiście , ze nie :) ale nie hejtowac bez sensu, nie pisać pierdokletow i jak to któryś z kolegów słusznie napisał „armchair” wiedza. „Z doświadczenia” o , tak ! Ale ignorancji mówię Nie !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz co chcesz ale bez osobistych wycieczek czy uszczypliwości szukających guza.

Czyli w klubie marki xyz należy pisać tylko same superlatywy na jej temat, a jeśli ktoś ma jakieś negatywne uwagi, spostrzeżenia, czy doświadczenia to należy zakładać osobny temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wchodzi do wątku. Robi

...

rzucać gówno na wentylator ?.

...

a Wy dajecie jeszcze wyższy bieg w wentylatorze.

Nie lepiej odpuścić


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wchodzi do wątku. Robi

a Wy dajecie jeszcze wyższy bieg w wentylatorze.

Nie lepiej odpuścić

 

Jak tylko wyzna, że Rolex jest cool, natychmiast mu odpuścimy wszystkie jego winy  :)

 

Przecież nawet nasz ulubieniec "I like Patek", na chwilę potrafił się nawrócić i to z siebie wydusić ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w klubie marki xyz należy pisać tylko same superlatywy na jej temat, a jeśli ktoś ma jakieś negatywne uwagi, spostrzeżenia, czy doświadczenia to należy zakładać osobny temat?

 

Chciałbym zwrócić uwagę, że negatywne opinie można pisać na temat praktycznie każdej marki z wyjątkiem Rolexa. Tutaj zawsze jest zawsze oburzenie i spisek ;). Pamiętaj, każde zdjęcie jest zmanipulowane i każdy kto napisze niepochlebne opinie o tej marce ma foliową czapeczkę. 

 

Za to niesamowicie rozbawiła mnie akcja ze ściąganiem folii z zegarka przy zakupie, o czymś takim to jeszcze nie słyszałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piesiewicz. Ptasia 2, tel. 226521430

 

 Do oceny autentyczności zegarka zapewne OK, ale jako zegarmistrza nie polecam.. z doświadczenia.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieśkiewicz już od dłuższego czasu nie urzęduje na Ptasiej.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę, że negatywne opinie można pisać na temat praktycznie każdej marki z wyjątkiem Rolexa. Tutaj zawsze jest zawsze oburzenie i spisek ;). Pamiętaj, każde zdjęcie jest zmanipulowane i każdy kto napisze niepochlebne opinie o tej marce ma foliową czapeczkę. 

 

Za to niesamowicie rozbawiła mnie akcja ze ściąganiem folii z zegarka przy zakupie, o czymś takim to jeszcze nie słyszałem.

 

Tych co mają krytyczne zdanie na temat Rolexa, powinno się wyrzucić z klubu KMZiZ


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych co mają krytyczne zdanie na temat Rolexa, powinno się wyrzucić z klubu KMZiZ

I to tak bez emotki ?  :lol:

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.