Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tych co mają krytyczne zdanie na temat Rolexa, powinno się wyrzucić z klubu KMZiZ

 

I to jest słuszny postulat, nie będą nam w obcych językach mówić, jakie mamy kupować zegarki.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale ignorancji mówię Nie ! :)

Trudno się nie zgodzić.  To ignorancja przecież napędza w dużym stopniu ten nieprzeciętny hype na markę.

I potem solidni miłośnicy nie mają wyjścia i stoją w tych kolejkach.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie nie zawsze jest piekne i uslane rozami  ;)

Jestem troche na forum i jak suby chodzily po 22k pln a oczekiwanie na nie, to max 2-3 miesiace, to glosow bylo pelno, ze przereklamowane i drogie. Teraz jest jak jest i... nic sie nie zmienilo :)  Ci co wiedza i sa swiadomi swoich zakupow czekaja - a tych, ktorych nie stac, badz nie moga dopisac sie do kolejki hejtuja - zadna nowosc :)

 

ps

tylko jak pojawaia sie jakis nowy i jest wkurzony na zaistniala sytuacje, to przymykam oko, jednak gdy stary wyjadacz forumowy jedzie po marce tylko dlatego, ze nie zapisal sie i nie moze, bo handlarze go ubiegli... dla mnie zenujace :wacko:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno fani Rolexa biegają po innych forumowych markach broniąc zaciekle swoich pozycji, czasami atakując i vice versa, w tym wątku pojawiają się głosy krytyczne, drugiej grupy.

 

Obie grupy mają jedną wspólna cechę, poza tym forum, nikogo nie interesuje jak świetne zegarki mają na nadgarstkach. To jak sadomasochizm, potrzebują forum dla pochlebstw których w realu brak natomiast z drugiej strony krytykują klimat forum.

 

Pośród miłośników są tu oczywiście handlarze i kryptohandlarze którzy kreują popyt, bronią ceny swoich produktów, bo rynek lokalny nie jest zbyt duży. Więc mamy mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno fani Rolexa biegają po innych forumowych markach broniąc zaciekle swoich pozycji, czasami atakując i vice versa, w tym wątku pojawiają się głosy krytyczne, drugiej grupy.

 

Obie grupy mają jedną wspólna cechę, poza tym forum, nikogo nie interesuje jak świetne zegarki mają na nadgarstkach. To jak sadomasochizm, potrzebują forum dla pochlebstw których w realu brak natomiast z drugiej strony krytykują klimat forum.

 

Pośród miłośników są tu oczywiście handlarze i kryptohandlarze którzy kreują popyt, bronią ceny swoich produktów, bo rynek lokalny nie jest zbyt duży. Więc mamy mix.

wielki powrót........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić.  To ignorancja przecież napędza w dużym stopniu ten nieprzeciętny hype na markę.

I potem solidni miłośnicy nie mają wyjścia i stoją w tych kolejkach.

alez dowcipne... :) brawo.

Edytowane przez Sylwia1gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno fani Rolexa biegają po innych forumowych markach broniąc zaciekle swoich pozycji, czasami atakując i vice versa, w tym wątku pojawiają się głosy krytyczne, drugiej grupy.

 

Obie grupy mają jedną wspólna cechę, poza tym forum, nikogo nie interesuje jak świetne zegarki mają na nadgarstkach. To jak sadomasochizm, potrzebują forum dla pochlebstw których w realu brak natomiast z drugiej strony krytykują klimat forum.

 

Pośród miłośników są tu oczywiście handlarze i kryptohandlarze którzy kreują popyt, bronią ceny swoich produktów, bo rynek lokalny nie jest zbyt duży. Więc mamy mix.

Widzę że z góry założyłeś, że jesteś już przeznaczony do odstrzału. :ph34r:

Tutaj krytyka jest niemile widziana :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że z góry założyłeś, że jesteś już przeznaczony do odstrzału. :ph34r:

Tutaj krytyka jest niemile widziana :huh:

 

Zauważyłem, że kilku użytkowników wywołuje Lotusa widząc go pośród innych użytkowników. Ażeby uniknąć niepotrzebnych spekulacji here I am. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki Oyster straszny jak go malują 

 

83898431_10216145086924231_8979527678101


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że kilku użytkowników wywołuje Lotusa widząc go pośród innych użytkowników. Ażeby uniknąć niepotrzebnych spekulacji here I am. 

No to już na wieczór przygotowuję popcorn i cole  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki Oyster straszny jak go malują

 

Zdjęcie świetne. Zegarek poza tarczą też super. Ja jestem jednym z nielicznych, którzy niebieskiej tarczy w DJ nie akceptują (pewnie przez to, że mam AT Skyfall i dzięki AR dla mnie ona gniecie tą z Rolexa)

Kolejne zdanie jakie sobie wyrobiłem to DJ36 dla mnie tylko na oyster. Niestety jubilee z obecnym zapięciem dla mnie wygląda nieproporcjonalnie do tej koperty (w oyster dużo lepiej to wygląda). Za to stare zapięcie w jubilee pasowało idealnie do 36mm koperty i jak dla mnie wymiatało. Za to nowe świetnie pasuje do jubilee przy GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie taki Oyster straszny jak go malują

 

Wszystko wygląda tutaj bardzo dobrze. Rozmiar dopasowany idealnie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielony.m to jest DJ 41


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sądziłem. Lecz wolałem się upewnić.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżu, ale nie jesteś manekinem (z zawodu) ?

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak poprosiłeś kogoś o takie zdjęcie i co ta osoba pomyślała ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosil zeby mu zrobił zdjęcie rzemyków a Rolek tak się jakos wysunoł całkiem przypadkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw ale bardziej posowałby tu DJ albo Celini, moim zdaniem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżu, ale nie jesteś manekinem (z zawodu) ?

 

 

Coś Ty - zwykły wyrobnik ze mnie ;)

 

 

Ciekawe jak poprosiłeś kogoś o takie zdjęcie i co ta osoba pomyślała ;-)

 

 

Zdjęcie robiła dziewczyna - nie dość, że już dawno się pogodziła z moim hobby, to sama się lekko wciągnęła :D

 

 

poprosil zeby mu zrobił zdjęcie rzemyków a Rolek tak się jakos wysunoł całkiem przypadkiem...

 

 

Dokładnie tak się stało, i już nie chciało mi się dalej pozować :D

 

 

LOL..okrutni jesteście.. a zegarek piękny ! gratuluję gustu

  

 

Dzięki :)

 

Fajny zestaw ale bardziej posowałby tu DJ albo Celini, moim zdaniem oczywiście.

Myślałem, czy nie wziąć DJ, ale pomyślałem żeby było bardziej kolorowo i wesoło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tutaj zapytam - co koledzy sądzą o 10 letniej częstotliwości serwisowania mechanizmu rolex? Ma to uzasadnienie techniczne?

 

Ciekawa lektura:

http://people.timezone.com/mdisher/andrewb/3135/3135_1.htm

 

jedna z konkluzji:

The early wear is the result of 7 years of use with no service. Unfortunately, many watch owners bypass the advice of the manufacturer to oil and clean the watch periodically. Mechanical watches should be cleaned and oiled every 2-3 years. You will rarely find a watch with no problem after even 5 years without servicing.

W kontekście tego co pisał papax, jak odmosicie się do rekomendacji rolexa na temat serwisu mechanizmu co 10 lat?

 

Poprzednio mój post umknął uwadze, jedynie Robert (Desmo) dodał komentarz, z którym zgodzę się w większości, a z częścią bym polemizowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robiła dziewczyna - nie dość, że już dawno się pogodziła z moim hobby, to sama się lekko wciągnęła :D

 

Z taką stylówką (i zegarkiem ) to pewnie niejedna dziewczyna stała w kolejce, żeby zrobić to zdjęcie

 

Tym bardziej, że Kolega do tego jeszcze skromny

Coś Ty - zwykły wyrobnik ze mnie ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.