Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A te są na pewno oryginalne - z Basel Wolrd 2019 - i na dodatek moim szczytem marzeń zegarkowych.. może kiedyś..miłego weekendu Roleksowcy !

post-111278-0-21011800-1580539118_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta cala sytuacja przypomina film który niedawno widziałem na netflixie: Kwaśne winogrona. Polecam

 

Albo: „Złap mnie, jeśli potrafisz” :)

Jednak nie mylą się ci, którzy twierdzą że to stan umysłu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A te są na pewno oryginalne - z Basel Wolrd 2019 - i na dodatek moim szczytem marzeń zegarkowych.. może kiedyś..miłego weekendu Roleksowcy !

To są dosyć spore zegarki jak na Twoją rękę. Mierzyłeś już jakiegoś Sky?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani razu , wszystko z poza szybą , może kiedyś będę mierzył i podzielę się z Wami opinią na temat jego rozmiaru .. jak na razie nawet jest mi głupio prosić sprzedawcy o wyjęcie go z witryny wiedząc że długo nie będzie mi stać na zegarek z takiej półki cenowej.. dziękuję @mario1971 za słuszną uwagę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Pan spokój, sprzedawca jest tam, żeby Ci służyć i z przyjemnością bez zbędnych uprzedzeń na pewno udzieli Ci wszelkich możliwych porad i pokaże chętnie, co tylko będziesz chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krakus1 Sky niebieski jest piękny.

 

Daj Pan spokój, sprzedawca jest tam, żeby Ci służyć i z przyjemnością bez zbędnych uprzedzeń na pewno udzieli Ci wszelkich możliwych porad i pokaże chętnie, co tylko będziesz chciał

:lol:

Tu Cię trochę poniosło.

Najwyżej zegarek z gabloty wyciągnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Tu Cię trochę poniosło.

Najwyżej zegarek z gabloty wyciągnie.

Z gabloty to może sobie książkę wyciągnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło... Jeszcze niedawno w Polsce:

 

 

post-6729-0-59476300-1580552639_thumb.jpeg

 

To już nawet złotych Sky-Dwellerów w sklepach nie ma od ręki?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan od fejka chyba zakończył działalność na YouTube szkoda filmiki mial fajne.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, filmy HH były kapitalne, przeczytałem cały wątek na TRF ( rośnie w trakcie czytania ) i wygląda że gość to świadomy, wielokrotny oszust.

Czyli w salonie Rolexa kupić się nie da, oszukać może Cię nawet pozornie bardzo wiarygodny sprzedawca, a podróby są tak dobre że przeciętny kupiec nie ma szans się zorientować nawet po zdjęciu dekielka. Dramat.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, obecnie kazdy kupujący używkę będzie bardziej czujny, nieufny wobec sprzedawców.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, filmy HH były kapitalne, przeczytałem cały wątek na TRF ( rośnie w trakcie czytania ) i wygląda że gość to świadomy, wielokrotny oszust.

Czyli w salonie Rolexa kupić się nie da, oszukać może Cię nawet pozornie bardzo wiarygodny sprzedawca, a podróby są tak dobre że przeciętny kupiec nie ma szans się zorientować nawet po zdjęciu dekielka. Dramat.

Nadążasz z czytaniem? Już ma ponad 500 wpisów. A wychodzą coraz to nowe kwiatki. Zmowa z innymi modami na australijskim forum w sprawie zaniżania wycen, sprzedaż innych marek z fejkowymi częściami itd.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadążasz z czytaniem? Już ma ponad 500 wpisów. A wychodzą coraz to nowe kwiatki. Zmowa z innymi modami na australijskim forum w sprawie zaniżania wycen, sprzedaż innych marek z fejkowymi częściami itd.

 

Tak, coraz więcej ciekawostek się pojawia, niezłe szambo.

Nie przebiłem się jeszcze przez zrzut w WhatsAppa ale chyba musze sobie przerwę zrobić.

 

Ciekawe jest też wspomnienie o tym że koleś miał przez pewien czas jakiś układ z AD Rolexa i dostęp do chodliwych modeli które zaraz sprzedawał - jak się zorientowali to go wyśledzili i odcięli od dostaw.

Trochę podobnie jak tutaj, możesz łatwo znaleźć sprzedawcę który ma w ofercie wszystkie najbardziej poszukiwane stalowe modele nówki z Kruka, dla zwykłego śmiertelnika niedostępne, trzeba mieć chyba wyjątkowo dobre relacje w salonie albo wręcz pracować w salonie. A że salonów w PL niewiele....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, niezłe jaja. Choć tak ostatecznie to straszne. Zakup używanego Rolexa zaczyna być ostrym hazardem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, niezłe jaja. Choć tak ostatecznie to straszne. Zakup używanego Rolexa zaczyna być ostrym hazardem :/

Ale jak już masz to tak jakbyś zdobył złote runo pilnowane przez smoka ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu zrzut z WhatsApp. Nieprawdopodobna historia, okazuje się że oszukał w ten sposób więcej osób ale część odpuściła a druga się czegoś boi.

 

https://pastebin.com/CMQKnnL5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chora akcja ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już masz to tak jakbyś zdobył złote runo pilnowane przez smoka ;)

Będę musiał jeszcze raz spokojnie zastanowić się nad głupimi myślami co do moich zdobycznych skarbów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, filmy HH były kapitalne, przeczytałem cały wątek na TRF ( rośnie w trakcie czytania ) i wygląda że gość to świadomy, wielokrotny oszust.

Czyli w salonie Rolexa kupić się nie da, oszukać może Cię nawet pozornie bardzo wiarygodny sprzedawca, a podróby są tak dobre że przeciętny kupiec nie ma szans się zorientować nawet po zdjęciu dekielka. Dramat.

SA jakieś zdjęcia mechanizmow z fejków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA jakieś zdjęcia mechanizmow z fejków?

 

Jest takie coś bo przedmiotem oszustwa była Daytona

 

post-40960-0-74826700-1580566114_thumb.jpg

 

Piszą coś o tym że chińskie klony są już takie że pasują oryginalne elementy z mechanizmu Rolexa więc można jest tak "podrasować" że ciężko się połapać. W pierwszym poście jest też bardzo ciekawe porównanie fejka z oryginałem ze wskazaniem na detale, większość rzeczy raczej taka że bez lupy i doskonałej znajomości modelu jest się bez szans. Już bardziej pudełko wygląda podejrzanie i od tego zresztą się chyba zaczęło.

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to że facet jest autorem bardzo popularnych, także u nas, filmików pokazujących jak odróżnić podróbę doskonałej jakości od oryginalnego Rolexa 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się co ekscytować, facet był oszustem i pomyślał jak łatwo wiele zarobić. Oczywista oczywistością jest ze przy stosownym nakładzie pieniędzy można wszystko podrobić szczególnie gdy koszt wytworzenia jest wielokrotnie mniejszy od ceny zbytu. I nie mówimy to wyłącznie o % wartościach lecz o masie marży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Koledzy, najgorsze dopiero przed Wami. :(

Kiedy małe, żółte ręce zrobią fejka lepszego od oryginału :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.