Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie nie, nikt tu takiej popeliny nie nosi. A ci, którzy mają to i tak się wstydzą przyznać.

 

 

 

 

;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoich zdjęciach wygląda świetnie ten YM , na żywo jednak niegdy mnie nie przekonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

tbn możesz szukać w Amsterdam Vintage Watches, burger juwelier itp. tylko tam często nie wszystko co jest na stanie jest też ogłoszone w internecie  

 

Tych znam, ale tam to zazwyczaj po polerce za wysoka cenę. Bardziej od jakichś prywatnych  się rozglądał, ale tu znów ryzyko składaka czy podróbki. Ciężkie czasy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropik bardzo fajny mi wpadł taki ostatnio na warsztacie miał jeszcze stare zapięcie 5 cyfrowa ref.1d7a628497abecc84bfb370470bf91b6.jpg

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropik bardzo fajny mi wpadł taki ostatnio na warsztacie miał jeszcze stare zapięcie 5 cyfrowa ref.

 

Coś dziwnie napisy z tarczy obłażą. A może to tylko kwestia refleksów świetlnych...?  :huh:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnie napisy z tarczy obłażą. A może to tylko kwestia refleksów świetlnych...? :huh:

Wyglądał na oryginał powiem że bardzo mi podpasowal mógł bym taki mieć, tylko zeby był taki jak kolegi Tropika lub z niebieską tarczą .

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3cf979288c777bc2b128e7e3e6777118.jpg

Edytowane przez syneq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oryginałach lupka czasem jest odrobinę krzywo, ale... odrobinę.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, nikt tu takiej popeliny nie nosi. A ci, którzy mają to i tak się wstydzą przyznać.

 

 

 

 

;)

Dzięki, od razu mi lepiej... ;)

 

Na Twoich zdjęciach wygląda świetnie ten YM , na żywo jednak niegdy mnie nie przekonał.

Można powiedzieć, że jest trochę specyficzny, ale gust jest jak d*pa. Mi wydawało się na początku że się jednak nie zaprzyjaźnimy, ale jest naprawdę dobrze.

 

Tropik bardzo fajny mi wpadł taki ostatnio na warsztacie miał jeszcze stare zapięcie 5 cyfrowa ref.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

Szczerze, bardzo fajnie wygląda ref.16623, moim zdaniem to oryginał. Jednak  zapięcie w 5 cyfrowych jest bezjajeczne i nie przystaje, no ale to każdy wie.

Edytowane przez tropik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YM niebieski to moje pierwsze roleksowe marzenie i gdyby nie ówczesna cena ok. 48k to wybrałbym go zamiast Batmana, wówczas wycenianego na 34290 bodajże.

 

Szary też bardzo fajny, niezbyt oczojebny, ale bardzo modny w formie zegarek na codzień.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zostaje chyba tylko WUS i UhrForum, nie ma sensu przepłacać grubo u zawodowych handlarzy, tym bardziej że to ani rzadki, ani nie vintage model żeby się jakoś specjalnie stresować.

 

No właśnie nie zamierzam, bo nie mam ciśnienia, ale u każdego zegarkomaniaka chyba jest etap suba. Trzeba się przekonać. Jak nic nie znajdę to stanę w kolejce po nowego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zamierzam, bo nie mam ciśnienia, ale u każdego zegarkomaniaka chyba jest etap suba. Trzeba się przekonać. Jak nic nie znajdę to stanę w kolejce po nowego. ;)

 

A rób jak uważasz. Będziesz ostatni :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że wprowadza nowego suba i całą kolejkę anulują ;)

W przypadku czarnego to mało prawdopodobne, ale z zielonym to kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że wprowadza nowego suba i całą kolejkę anulują ;)

W przypadku czarnego to mało prawdopodobne, ale z zielonym to kto wie.

 

Straszne rzeczy mi tu opowiadasz o zielonym  :(

 

Wiesz coś więcej, to się podziel.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy mi tu opowiadasz o zielonym :(

 

Wiesz coś więcej, to się podziel.

Nie mogę.

Negocjuję autoryzację dla siebie jak odbiorą Krukowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7ec3d2eb31dc00e2e56128862c29f0c3.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

A rób jak uważasz. Będziesz ostatni :lol:

 

Haha. No nie bardzo mi się to uśmiecha, zwłaszcza że starszy mi się trochę bardziej podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądał na oryginał powiem że bardzo mi podpasowal mógł bym taki mieć, tylko zeby był taki jak kolegi Tropika lub z niebieską tarczą .

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

 

Nie sadze, zeby dobrym pomyslem bylo wrzucanie zdjec nieswojego zegarka (do tego z widocznym num. seryjnym) na publiczne forum  :rolleyes:

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ale u każdego zegarkomaniaka chyba jest etap suba.(...)

Tjaaa, i podobno Moonwatcha. Nie, nie u każdego. I jeszcze długo, długo nie :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Tjaaa, i podobno Moonwatcha. Nie, nie u każdego. I jeszcze długo, długo nie :)

 

No Moona już zaliczyłem i nigdzie się nie wybiera, z Subem byłby komplet zegarkowego cliche. Ja lubię proste rzeczy, Ty masz bardziej ekstrawagancki gust Piotrek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze, zeby dobrym pomyslem bylo wrzucanie zdjec nieswojego zegarka (do tego z widocznym num. seryjnym) na publiczne forum :rolleyes:

Ups ale chłopaki i tak stwierdzili że to fejk farba odchodzi,krzywa lupa więc chyba nie ma problemu niech się właściciel wstydzi. To teraz mój z idealnie wycentrowana lupą farba jeszcze nie odleciała -chyba. 01a66ddad60209d3d5652537fd6f7236.jpg

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Moona już zaliczyłem i nigdzie się nie wybiera, z Subem byłby komplet zegarkowego cliche. Ja lubię proste rzeczy, Ty masz bardziej ekstrawagancki gust Piotrek. ;)

Do kompletu zegarkowych banałów jeszcze daleko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który model waszym zdaniem najbardziej pasuje do stalowego DJ : Audi A4 , Mercedes C class czy BMW 3 ? odpowiedzi z nutką humoru, bez krytyki mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który model waszym zdaniem najbardziej pasuje do stalowego DJ : Audi A4 , Mercedes C class czy BMW 3 ? odpowiedzi z nutką humoru, bez krytyki mile widziane

Opel Astra

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.