Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Moj ma 250km i nie chce zdechnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj ma 250km i nie chce zdechnąć.

Jaki? U mnie OBK 2013.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, jest partia DJ41, która ma 30 zamiast korony.

Człowiek uczy się całe życie. Byłem przekonany, że korona jest znakiem nowego kalibru, czyli nowego modelu, jak np. w Batmanie czy właśnie w DJ 41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To DJ II. DJ 41 ma między „SWISS” a „MADE” koronę

.DJ II od DJ 41 różni się nie tylko wielkością ale także kształtem koperty i indeksami.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej fascynacji DJ vs. OP. Chodzi o lupkę na dacie czy o co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej fascynacji DJ vs. OP. Chodzi o lupkę na dacie czy o co ?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/183582-klub-miłośników-zegarków-montblanc-i-minerva/#entry2706543

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135101-klub-miłośników-grand-seiko/page-104#entry2707706

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/183582-klub-miłośników-zegarków-montblanc-i-minerva/page-2#entry2707039

 

Mroova, chodzisz od wątku do wątku, krytykujesz i marudzisz. Powiedz mi zatem, co się Tobie konkretnie podoba?

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki? U mnie OBK 2013.

Legacy GT.

Ps. nie zasmiecajmy wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mario: chyba nie ja jeden chodzę od wątku do wątku, nie do końca rozumiem, co dokładnie miałeś na myśli. Że nie jestem fanboyem określonej marki bądź referencji ? Mam się, za przeproszeniem, brandzlować Pepsi bądź Batmanem ? Sto razy bardziej podoba mi się np. Zenith Stratos, ale jest dużo za duży. Mam wąski nadgarstek. Więc mam się przymknąć ?

Co miałeś na myśli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova ja Ci odpowiem, nie rób gówno burzy. Po diabła wsadzasz kij w mroovisko ?. Każdy z nas ma określony gust , to jest klub miłośników, rozumiesz ?. Ja także lubię Zenith/y, jest wiele innych fajnych modeli, masz jakiś ?. Jak nawet nie, napisz coś merytorycznego obojętnie w którym dziale a nie dziw się proszę jak czemu gramy wszyscy trochę na jeden akord, bo tu taka stacja - Rolex a nie Zenith, Omega czy Patek. Serdecznie pozdrawiam i bez dąsów proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie brandzlowac @mroova (jak to poetycko ujales), tylko kolega Mario pokazal Ci, ze wszedzie siejesz zamęt, zeby dyskusje podburzac nie wnoszac do niej zadnych merytorycznych tresci.

 

ps

oj - widze, ze kol. Matt2405 mnie uprzedzil :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@ Mario: chyba nie ja jeden chodzę od wątku do wątku, nie do końca rozumiem, co dokładnie miałeś na myśli. Że nie jestem fanboyem określonej marki bądź referencji ? Mam się, za przeproszeniem, brandzlować Pepsi bądź Batmanem ? Sto razy bardziej podoba mi się np. Zenith Stratos, ale jest dużo za duży. Mam wąski nadgarstek. Więc mam się przymknąć ?

Co miałeś na myśli ?

Kolega Matt2405 mnie ubiegł Fajnie, że jednak się Tobie coś podoba i szkoda, że jest dla Ciebie dużo za duży :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Matt2405 mnie ubiegł ...

I ja, i ja... :D:P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja, i ja... :D ;)

Racja, Ty także ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero dąsów, ale zamykanie się na inne marki wydaje mi się, takie ... infantylne ? A co Rolex ma do powiedzenia w kategorii garniturowców ? Vs. np JLC bądź GP. Ostatnim ładnym był Danaos. Albo chronografów ? Daytona ? Jedyny plus że nieduża. Jest w sumie wyłącznie producentem niezawodnych, w pewnym sensie rewelacyjnych ale też zachowawczych i mało innowacyjnych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova jak nie lubisz zmień klub, Rolex jest tak samo beznadziejny jak Ferrari nie ma nic do zaoferowania w kategorii SUV, TIR czy kompakt. Kicha, idę jutro na plac sprzedać pepsi i dwie daytony. Szach mat / zapisuje się do klubu złowieszczych Rolexo anty maniaków.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero dąsów, ale zamykanie się na inne marki wydaje mi się, takie ... infantylne ? A co Rolex ma do powiedzenia w kategorii garniturowców ? 

 

 

Rolex - albo go polubisz od razu, a jak nie zrobisz tego dzisiaj, to z pewnością przekonasz się do jego wszechstronności za jakiś czas.

 

Zegarek do garnituru? Szukasz u specjalistów: ALS, JLC, VC, Patek i inni...

 

 

Ja do garnituru noszę Montblanca - świetny (to jest oczywiście moje osobiste zdanie), ale to już osobny wątek. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero dąsów, ale zamykanie się na inne marki wydaje mi się, takie ... infantylne ? A co Rolex ma do powiedzenia w kategorii garniturowców ? Vs. np JLC bądź GP. Ostatnim ładnym był Danaos. Albo chronografów ? Daytona ? Jedyny plus że nieduża. Jest w sumie wyłącznie producentem niezawodnych, w pewnym sensie rewelacyjnych ale też zachowawczych i mało innowacyjnych zegarków.

 

 

A kto się zamyka na inne marki?;p 

Jeśli to 41 to żaden pasek tam nie będzie pasował.

 

No nic, jakoś będę z tym żył;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej fascynacji DJ vs. OP. Chodzi o lupkę na dacie czy o co ?

O to, że DJ dużo ciekawszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za moje wczorajsze pohukiwanie ma forum, dawno nie raczyłem się margaritą i właśnie rozsmakowała mnie na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za moje wczorajsze pohukiwanie ma forum, dawno nie raczyłem się margaritą i właśnie rozsmakowała mnie na nowo.

Łoooo panie, a tak na sucho to tu da radę ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, margarita, wczoraj był Międzynarodowy Dzień Pizzy 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za moje wczorajsze pohukiwanie ma forum, ...

 

Ok. Tylko nie bierz opacznie wezwań kolegów o merytoryczne posty. Takie rozważania na przykład o tych kółkach w środku na pewno by temu wątkowi zaszkodziły.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko nie bierz opacznie wezwań kolegów o merytoryczne posty. Takie rozważania na przykład o tych kółkach w środku na pewno by temu wątkowi zaszkodziły.

IMHO wystarczą dywagacje o wyższości bransolety nad paskiem. Lub odwrotnie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO wystarczą dywagacje o wyższości bransolety nad paskiem. Lub odwrotnie :huh:

Kolejny pamflecista nam się znalazł ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.