Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nowa Daytona wg mnie jest bardzo ladna - zarowno jej biala jak i czarna wersja. Cena rowniez w stosunku do konkurencji normalna. A to czego nie rozumiem, to chore kolejki :-/ I niestety taki stan rzeczy powoduje, ze fajny zegarek nagle zaczyna budzic negatywne emocje ze wzgledu na windujace ceny czy chocby brak mozliwosci normalnego zakupu...

Jest dokładnie tak jak mówisz. Nie mogę jej kupić u AD, nie mogę się zapisać na listę oczekujących, a mimo wszystko nie będę się na ten model obrażał, bo to jest ze wszech miar perfekcyjnie dopracowany przez Rolexa zegarek.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A DJ zbyt błyszczy (nie tylko w lustrze restauracyjnej toalety)

 

LOL..zwłaszcza po 3 szklankach whisky z piękną kobietą...gorących Walentynek życzę Nam wszystkim Rolexowcy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Daytona wg mnie jest bardzo ladna - zarowno jej biala jak i czarna wersja. Cena rowniez w stosunku do konkurencji normalna. A to czego nie rozumiem, to chore kolejki :-/ I niestety taki stan rzeczy powoduje, ze fajny zegarek nagle zaczyna budzic negatywne emocje ze wzgledu na windujace ceny czy chocby brak mozliwosci normalnego zakupu...

Nigdy mi się nie podobała. :( Żadna wersja. Jedynie akceptowalna jest panda potocznie nazywana Paul Newman. Jednak również jej bym nie nosił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie podobała. :( Żadna wersja. Jedynie akceptowalna jest panda potocznie nazywana Paul Newman. Jednak również jej bym nie nosił.

Tak tak, W S Z Y S C Y o Twojej daytofobii wiemy. Pisałeś o tym już wiele razy ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie podobała. :( Żadna wersja. Jedynie akceptowalna jest panda potocznie nazywana Paul Newman. Jednak również jej bym nie nosił.

Mam tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówisz. Nie mogę jej kupić u AD, nie mogę się zapisać na listę oczekujących, a mimo wszystko nie będę się na ten model obrażał, bo to jest ze wszech miar perfekcyjnie dopracowany przez Rolexa zegarek.

 

Biała z czarnym bezelm niszczy system! Jak nigdy nie lubiłem tak bardzo bym chciał :)

Tylko dlaczego nie ma daty...a byłby perfekcyjny zegarek :(


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a mnie się bardzo Daytona spodobała, ale dopiero, jak sobie przymierzyłem...

 

Ale hajp pewnie faktycznie sztuczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo zdanie, hajp jest generowany jedynie przez brak dostępności, Rolex bez historii którą opłacony klakier z Hodinkee stara się podkręcić. Zegarek mi się podoba szczególnie w wersji białej, ale to żaden cud świata, nadal o każdej porze dnia i nocy wybieram Moonwatcha.

Nie wiem czy przymierzales czy nie, ale ja tak. I wielokrotnie patrzac na czarna i biala wersje (kiedy byla jeszcze "normalnie" dostepna) mowilem sobie, ze jedyna jej wada jest brak daty. To fajny i porzadny zegarek, bardzo wygodnie lezacy na nadgarstku i pomimo swoich stuprocentowo sportowych konotacji jest super. Cena nie z kosmosu jak np. AP (bez wlasnego chrono B) ), jednak jedyna jego wada jest dostepnosc. Wielokrotnie opluwano tu suba za jego cene nie patrzac obiektywnie na jego zalety (byli to ludzie nie mogacy czy nie majacy mozliwosci go testowac/uzywac). Dopiero ci, ktorzy go kupili zmieniali zdanie o 180 stopni.

 

Daytona ma swoje wady (brak regulowanej bransolety czy brak daty), jednak to jest naprawde fajny sportowy model i jesli komus nie brakuje daty czy mikroregulacji, to nie wiem czego moze sie czepiac... - to chyba jest na sile za te wady, ktore wymienilem w poprzednim poscie... :unsure:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia jakiegoś promieniowania, które obezwładnia głowy nieosłonięte folią, że prawie na pewno można zidentyfikować osobników , których Rolek średnio podnieca , pomimo że ich potencjalnie stać.

No bo jak inaczej wytłumaczyć brak zachwytu w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wlasnie przez brak daty jest idealna :lol: przy paru zegarkach w kolekcji i pewnej dozie lenistwa jest to pewne wybawienie. Od jakiegos czasu po prostu nie ustawiam daty w zegarkach, chyba ze jest to kwestia dnia lub dwoch. Data po prostu jest mi zbedna, siedzac caly dzien przed kompem mam ja caly czas na widoku ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakręcane przyciski (tzw. kasatory ??) zapewniają wodoszczelność.

Jeden z nielicznych zegarków, które kiedyś mogłem kupić za racjonalne pieniądze i żałuję odpuszczenia tematu. Świetnie leży nawet na wąskim nadgarstku.

Edit: Ale przy możliwości kupienia Zenitha Rainbowa za 1/6 ceny Daytony to bo ja wiem, czy warto ?

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę ma obecnie po podwyżce aktualna Daytona w Kruku, 58k?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę ma obecnie po podwyżce aktualna Daytona w Kruku, 58k?

EDIT: 12 650€ × 4.50 = 56.9k pln z metki (chyba obniżyli przelicznik z EUR)...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53k pln z metki - taniej niz SD DS :)

A jak to niby policzyłeś?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem rozmowę. W Kruku kosztuje dokładnie 56 890 pln - cena z metki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle podrozal po 2 tygodniach, bo tyle minelo jak ich pytalem :wacko::blink:<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle podrozal po 2 tygodniach, bo tyle minelo jak ich pytalem :wacko::blink:<_<

 

Trza było nie pytać tylko od razu kupować  :D

Wiem wiem...żartowałem  :huh:  :o  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartownis... <_<:D;)

 

ps

no mam nadzieje, ze to ostatni rok oczekiwania w moim przypadku ^_^:ph34r::D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknęli na nowego Moona to odrazu cenę podnieśli. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Daytona ma swoje wady (brak regulowanej bransolety czy brak daty), jednak to jest naprawde fajny sportowy model i jesli komus nie brakuje daty czy mikroregulacji, to nie wiem czego moze sie czepiac... - to chyba jest na sile za te wady, ktore wymienilem w poprzednim poscie... :unsure:

Daytona ma mikroregulację . A brak daty to wyłącznie zaleta...nie musisz ustawiać, nic nie szpeci tarczy i nie pogarsza czytelności ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 44mm ale jakos nie czuć...

post-37509-0-98195300-1581706871_thumb.jpg

Edytowane przez Undziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.