Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie "bajery" na tarczy, to kicha i tyle. Pomijam jakies serie typu COMEX, czy zabawy w "upiekszanie" samych bransolet/kopert, jednak tarczom mowie NIE B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oficjalnie wstąpić do tego zacnego klubu.

 

Długo się nad tym zastanawiałem, ale zdjęcia wrzucone ostatnio przez użytkownika KamilD i eye_lip pozwoliły mi w końcu podjąć ostateczną decyzję. Zegarek na żywo zrobił na mnie ogromne wrażenie i zdecydowałem się na zakup. Jestem zachwycony tym zegarkiem i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru. To mój pierwszy Rolex i mam nadzieję, że zostanie ze mną na bardzo długo :).

 

 

post-103569-0-85498400-1582233774_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzioneK, graty ode mnie już masz! Teraz dawaj nadgarstkowe :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. I tarcza w słusznym kolorze:) Zastanawiam się nad OP ale niedawno kupiłem DJ i na chwilę obecną fundusze nie pozwalająsmile.png Gratulacje

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oficjalnie wstąpić do tego zacnego klubu.

 

Długo się nad tym zastanawiałem, ale zdjęcia wrzucone ostatnio przez użytkownika KamilD i eye_lip pozwoliły mi w końcu podjąć ostateczną decyzję. Zegarek na żywo zrobił na mnie ogromne wrażenie i zdecydowałem się na zakup. Jestem zachwycony tym zegarkiem i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru. To mój pierwszy Rolex i mam nadzieję, że zostanie ze mną na bardzo długo :).

 

 

Witamy w klubie i gratuluję OP. :) Jak pisał Mariusz - czekamy na foto nadgarstkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

OP zachwyca prostotą, gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzionek piękny zegarek , gratuluję zakupu

wczoraj czytam artykuł o zegarkach byłych przywódców Bliskiego Wschodu , i poawia się ten Explorer jako jeden z zegarków byłego prezydenta Syrii.. też coś mi się nie podobało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Bardzo fajna tarcza ;), aż muszę poszukać mojego DJa bo chyba z miesiąc nie miałem go na ręce. Ostatnio mam jakiś taki detoks od noszenia zegarków :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam swoją, nudną, standardową tarczę :)

Jaki rozmiar?

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tzw "nuda" i brak udziwnień to w tym przypadku wielka zaleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczesny klasyk...ale bransoleta trochę za ciasno...po południu użyj mikroregulacji ...masz w cenie. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba... zaczyna mnie nosić i rozważam zamianę Ex na Dj41... Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje.

 

Zegarek spełnił moje oczekiwania w 100%. Mom nieduży nadgarstek (ok. 16,4 cm) i rozmiar 36 mm najbardziej przypasował mi na ręku. Zauroczył mnie również kolor tarczy i to jak zmienia kolory pod wpływem różnego oświetlenia. Do tego prosty i ponadczasowy design, niezakłócony okiem cyklopa. Brak daty w tym zegarku jest dla mnie wyłącznie na plus. Na deser nawiązanie cyframi arabskimi do Explorer’a. Dla mnie coś pięknego i jestem naprawdę szczęśliwy, że się zdecydowałem.

 

 

PdaPUZk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.