Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Dorosnąć to trzeba do takiego Richarda Mille na przykład.

A szlachetnego DJ'a to się bierze normalnie bo to Rolek sławny (chyba).

Widocznie jesteśmy innego chowu ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babeczka się pojawiła trochę znikąd z YT. Ktoś wie coś więcej o niej? Mi to trochę wygląda na sztuczny twór.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kanał HH wrócił na YT 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale bez nowych filmów i z zablokowanymi komentarzami.

 

Swoją drogą, sprawa ma dalszy, głośny ciąg, czy temat trochę przygasł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze juz bez insynuacji.

 

Milo slucha sie jej. Ladne ujecia makro. Jej maz tez prowadzi kanal na YT o zegarkach.

 

BTW: Kanal Horology House wrocil na YT, ale juz komentarze ma wylaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babeczka się pojawiła trochę znikąd z YT. Ktoś wie coś więcej o niej? Mi to trochę wygląda na sztuczny twór.

Owszem, opowiada o sobie w tym filmie:

- od minuty 12:23 :)

Jest partnerką gościa, z którym prowadzi na YT niemieckojęzyczny kanał o zegarkach WATCHVICE - https://www.youtube.com/user/K4770. W zeszłym roku nagrali jeden filmik, w którym ona była była narratorką i się jej spodobało i postanowiła stworzyć własny kanał w języku angielskim dla międzynarodowej publiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scheiße, usłyszałem pierwsze słowa na Watchvice i jednak niemiecki to nie jest język dla mnie ;) 

 

Ok, czyli wyjaśniło się. Dzięki Szyszkops, zdecydowanie wolę Jenni, chociaż gdzieś tam z tyłu głowy mam wrażenie, że jak kobieta o czymś opowiada, to "lepiej się sprzedaje" gdy widownia w przeważającej liczbie męska i to mocno przemyślana strategia, a nie taki spontan ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to na pewno... Ja jestem oczarowany jej niemieckim akcentem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa (delikatniecygańska) oferta dla wielbicieli Datejusta:

https://chronocash.eu/watches/id3073-rolex-datejust-116201-2009.html

Jedna z fajniejszych tarcz. A jak z komfortem noszenia tego nowego datejusta w porównaniu do 5 cyfrowych referencji?

To to samo jest bo sama koperta wygląda na jakby delikatnie większą.

 

Fakt że w tym egzemplarzu brak karbowanego bezela sprawia ze to nie jest "to" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ta babka jest niezła > miesiąc na YT , 8 filmów i ma prawie 25k subów - chyba kupuje je od pewnego arystokraty LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korek zbliża :)f6838bdf71de5af8c7883609caa38ec7.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie piszą, kobieta szybciej będzie zbierać suby, szczególnie będąc takim rodzynkiem na "zegarkowym YT".

 

Chciałem obejrzeć filmik o tym BB58, ale mnie, przeciwnie do Wadima, ten niemiecki akcent i skrzeczący głos powstrzymał przed skończeniem choćby jednego filmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 skrzeczący głos powstrzymał przed skończeniem choćby jednego filmu

same here bro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie piszą, kobieta szybciej będzie zbierać suby, szczególnie będąc takim rodzynkiem na "zegarkowym YT".

 

Chciałem obejrzeć filmik o tym BB58, ale mnie, przeciwnie do Wadima, ten niemiecki akcent i skrzeczący głos powstrzymał przed skończeniem choćby jednego filmu. 

Taki obieżyświat a mu "dojcze" akcent przeszkadza  ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak w ramach humorystycznego komentarza:

 

https://www.youtube.com/watch?v=yR0lWICH3rY

 

Ale prawda jest taka, ze nie przepadam za niemieckim akcentem. Jeszcze bardziej za ich ogólnym podejściem do języków obcych jeśli to Ty jesteś gościem u nich. Przy okazji ostatnich targów we Frankfurcie, byłem świadkiem jak goście wychodzili z kolacji biznesowej z komentarzem, że skoro nikt z gospodarzy nie zamierza z nimi rozmawiać po angielsku i gadają w swoim gronie po niemiecku, to oni wolą sobie posiedzieć w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki obieżyświat a mu "dojcze" akcent przeszkadza  ;)

akcent akcentem, ale barwa głosu plus ten niemiecki akcent...ja tam się koledze nie dziwię, że przez to mu się ciężko ogląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak w ramach humorystycznego komentarza:

 

https://www.youtube.com/watch?v=yR0lWICH3rY

 

Ale prawda jest taka, ze nie przepadam za niemieckim akcentem. Jeszcze bardziej za ich ogólnym podejściem do języków obcych jeśli to Ty jesteś gościem u nich. Przy okazji ostatnich targów we Frankfurcie, byłem świadkiem jak goście wychodzili z kolacji biznesowej z komentarzem, że skoro nikt z gospodarzy nie zamierza z nimi rozmawiać po angielsku i gadają w swoim gronie po niemiecku, to oni wolą sobie posiedzieć w pokoju.

Pracuję m.in. z Niemcami. Nie potwierdzam. Wręcz przeciwnie.

 

Co do akcentu Jeni... pracuję także z innymi obcokrajowcami I nauczyłem się w mniejszym stopniu zwracać na akcent a bardziej na to, co mają do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.