Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@Hersh: w końcu jakiś głos rozsądku.

 

Narzekającym kolegom gratuluję, że świetnie piszą po polsku jak na rodowitych Anglików od czasów Tudorów. ;-)

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję m.in. z Niemcami. Nie potwierdzam. Wręcz przeciwnie.

 

Co do akcentu Jeni... pracuję także z innymi obcokrajowcami I nauczyłem się w mniejszym stopniu zwracać na akcent a bardziej na to, co mają do powiedzenia.

Ja zupełnie serio uwielbiam niemiecki akcent w angielskim i polskim języku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem o co Wam chodzi. Trzeba coś bezrefleksyjnie uwielbiać i nie można powiedzieć co nie pasuje bo od razu polecą teksty "spójrz na swoją polszczyznę" ? Widzicie, ja też akurat na co dzień pracuję z ludźmi od Los Angeles do Australii, są akcenty, które lubię mniej, są takie, które lubię bardziej. Australijskie, Indyjskie i Niemieckie naleciałości na angielski mi się nie podobają i jest to po prostu moja opinia. Nigdzie nie pisałem, że pani gdzieś niedomaga merytorycznie czy opowiada nieciekawie. Trochę dystansu. Tak w razie czego, macie Panowie piękne nicki, wspaniałe avatary, a czytając Wasze posty czuję się jak bym Pana Boga za paznokieć co najmniej trzymał, mam nadzieję, że takie posłodzenie trochę złagodzi Wasz ból, wyrażania przez innych opinii odmiennych niż Wasze.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem o co Wam chodzi. Trzeba coś bezrefleksyjnie uwielbiać i nie można powiedzieć co nie pasuje bo od razu polecą teksty "spójrz na swoją polszczyznę" ? Widzicie, ja też akurat na co dzień pracuję z ludźmi od Los Angeles do Australii, są akcenty, które lubię mniej, są takie, które lubię bardziej. Australijskie, Indyjskie i Niemieckie naleciałości na angielski mi się nie podobają i jest to po prostu moja opinia. Nigdzie nie pisałem, że pani gdzieś niedomaga merytorycznie czy opowiada nieciekawie. Trochę dystansu. Tak w razie czego, macie Panowie piękne nicki, wspaniałe avatary, a czytając Wasze posty czuję się jak bym Pana Boga za paznokieć co najmniej trzymał, mam nadzieję, że takie posłodzenie trochę złagodzi Wasz ból, wyrażania przez innych opinii odmiennych niż Wasze.. 

Ich verstehe nicht... :lol: :lol: :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodny zegarek.

 

Przyzwyczaiłem się do mniejszego gabarytu. Lubimy się, pasuje do większości moich strojów.

 

Choć czasem nosi mnie, żeby coś zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodny zegarek.

 

Przyzwyczaiłem się do mniejszego gabarytu. Lubimy się, pasuje do większości moich strojów.

 

Choć czasem nosi mnie, żeby coś zmienić

 

 

Wystarczy zamienić słowo "mniejszego" na "większego" i jakbym Ciebie słyszał mówiącego o Panerai 372 pół roku temu  :D

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zgódźmy się, że się nie zgadzamy :) Prawda jest taka, że nawet poznając setkę czy kilka setek przedstawicieli jakiegoś narodu można sobie o nich wyrobić zupełnie różną opinię. Dlatego zaznaczam, że to tylko i wyłącznie moja opinia. Nawet nie pokuszę się o stwierdzenie czy takie lub inne podejście jest dobre czy złe, ponownie - MNIE się nie podoba. Ja akurat Francuzów i Niemców w temacie "opieki" nad swoimi gośćmi stawiam w jednym szeregu. Na całym globie, najlepiej, kiedykolwiek zajęli się mną Meksykanie w LA, kiedy "koledzy amerykanie" z firmy mieli we mnie totalnie wbite, mimo, że przyjechałem rozwiązać ich problemy. Dla mnie spore zaskoczenie, bo dopóki wszystko było OK, to Amerykanie najlepsi koledzy :P No ale nie ma co offtopa robić :)

@Tomaszek
Doskonale rozumiem. Po regularnym noszeniu DJ36, nawet mój Speedy reduced 39mm wydaje się bardzo duży jak się go założy po kilku dniach noszenia "mikrusa". A Twój wygląda świetnie :)

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi wyłącznie o to, aby nie wygłaszać teorii "wszyscy/nikt/każdy" na podstawie tylko własnych doświadczeń. Również pracuję z Niemcami i również wielokrotnie u nich bywałem i podobnie jak kolega Hersh mam zupełnie inne doświadczenia od Twoich. Ktoś coś powiedział na Twoich targach, ale to kompletnie nic nie znaczy. Dopiero przy Francuzach, bym się zastanowił... ale też nie na tyle, żeby generalizować na forum i przyklejać łatkę całej nacji (szczególnie na podstawie biznesowych spotkań). Peace! ;-)

 

 

 

Wystarczy zamienić słowo "mniejszego" na "większego" i jakbym Ciebie słyszał mówiącego o Panerai 372 pół roku temu :D

Fakt Teraz z Pamów przytuliłbym do kompletu 210 / 183 gdyby fundusze pozwalały.

 

Może po prostu zgódźmy się, że się nie zgadzamy :) Prawda jest taka, że nawet poznając setkę czy kilka setek przedstawicieli jakiegoś narodu można sobie o nich wyrobić zupełnie różną opinię. Dlatego zaznaczam, że to tylko i wyłącznie moja opinia. Nawet nie pokuszę się o stwierdzenie czy takie lub inne podejście jest dobre czy złe, ponownie - MNIE się nie podoba. Ja akurat Francuzów i Niemców w temacie "opieki" nad swoimi gośćmi stawiam w jednym szeregu. Na całym globie, najlepiej, kiedykolwiek zajęli się mną Meksykanie w LA, kiedy "koledzy amerykanie" z firmy mieli we mnie totalnie wbite, mimo, że przyjechałem rozwiązać ich problemy. Dla mnie spore zaskoczenie, bo dopóki wszystko było OK, to Amerykanie najlepsi koledzy :P No ale nie ma co offtopa robić :)

 

@Tomaszek

Doskonale rozumiem. Po regularnym noszeniu DJ36, nawet mój Speedy reduced 39mm wydaje się bardzo duży jak się go założy po kilku dniach noszenia "mikrusa". A Twój wygląda świetnie :)

Chyba teraz mogę udać się w rejony BB58 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba nigdy nie udało dokończyć żadnego odcinka Archiego. Dla mnie to taki trochę Stonoga świata zegarkowego, krzykliwy gamoń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego dnia życzę Wszystkim pozytywnie zarollowanym!fb2e7fadb40af9284beadb55c339b727.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba nigdy nie udało dokończyć żadnego odcinka Archiego. Dla mnie to taki trochę Stonoga świata zegarkowego, krzykliwy gamoń.

Celne spostrzeżenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście odwołanego / przeniesionego BASEL.

 

Jak myślicie jak to jest w przypadku takiego Rolka. Jeżeli w kwietniu miałby być nowy SUB (tak zakładając), to chyba już od jakiegoś czasu robią go w fabryce.

Tak się zastanawiam czy zatem ogłoszą nowości patrząc z tego punktu widzenia czy są w stanie je jeszcze wstrzymać?


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się chyba nigdy nie udało dokończyć żadnego odcinka Archiego. Dla mnie to taki trochę Stonoga świata zegarkowego, krzykliwy gamoń. 

 

Mi tez ale tym razem przesiedzialem.Mysle ,ze cos wisi w powietrzu bo faktycznie rynek dla rolexa sie zawiesza ,Chinczycy przestana kupowac Nike, Apple zamykaja fabryki I nagle k..a cud.Gabloty AD pelne subow ,gmt itd.Nagle rozdzwonia sie tel od sprzedawcow ,ze jest twoj zegarek do odebrania.Sami beda sie prosic zeby sprzedac bo to samo moze byc tutaj .Najbardziej cieszyc mnie bedzie fakt ,ze handlarze co po znajomosci wyrywali rolki pod stolem dostana po d*pie I beda pozbywac sie towaru ponizej sugerowane ceny.Ogladnalem pare relacjii z YT I mowia ,ze nic sie nie stanie ,rolex bedzie trzymal cene ,ale widac w tym co mowia brak pewnosci bo sami maja utopione kupe kasy w towarze a rachunki trzeba placic.Nie wyjada na wakacje jak to jeden stwierdzil tylko beda kombinowac jak przezyc.Tak jak szybko napedzil sie rynek rolexa dzieki internetowi ,tak szybko moze sie spalic .Trzymac kase ,a bedzie nam dane wydac. Chyba nadchodzi kryzys.........

 

Edytowane przez KOPA76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :D

 

Klasa fota.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Tak jak szybko napedzil sie rynek rolexa dzieki internetowi ,tak szybko moze sie spalic .Trzymac kase ,a bedzie nam dane wydac. Chyba nadchodzi kryzys.........

A podalbys przyklad z ostatnich mniej wiecej 15-20 lat w ktorych to Rolex mial problem z "uplynnieniem" swoich towarow czy jak wolisz przechodzil kryzys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak krótką masz pamięć ? Jeszcze 3-4 lata temu mi wciskali sprzedawcy w Kruku Suba z gabloty, a obok do wziecia leżał GMT i Explorery II...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rabaty dawali, punkty dorzucali... 


Ale kryzysu Rolex to raczej nie miał  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.