Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót do czasów z przed 3-4 lat to byłby w obecnej sytuacji dla Rolexa kryzys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podalbys przyklad z ostatnich mniej wiecej 15-20 lat w ktorych to Rolex mial problem z "uplynnieniem" swoich towarow czy jak wolisz przechodzil kryzys?

 

Moze problemow nie mial ale pamietam jeszcze w 2018 kiedy wszedlem do AD lezaly suby ,oczywiscie przed swietami sprzedawaly sie ale byly.Chodzi mi o to ,ze wystarczy dzisiaj  wirus troche internetu I rynek sie wali.Jesli pojdzie to po swiecie , jedne z pierwszych co pada to rynek dobr luksusowych.Zycze tego sobie  (dotyczy rolexa) bo wtedy to klijent rzadzi a nie sprzedawca jak jest do tej pory. Wyjasni sie to w ciagu 2-4 miesiecy ,a wystarczy tylko obserwowac .Dzialo sie to wszystko bo Chiny braly  najwiecej rolkow a teraz nie biora , wiec czy jest to prawdziwy wirus czy efekt manipulacji to cos sie zmieni.Pytanie co?

Edytowane przez KOPA76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu zaszalałem ale jak to mówią happy wife happy life od biedy 36 mm i na moją rękę siądzie nówka nie śmigana. Ktoś kupił nie używał i wymienił na DJ 41. Jeszcze na Rolex gwarancji plus butik dał extended 2 lata. c2d0b98e376b438a9cace3bb7b7c3312.jpg2ccf2522941cbd740ca244afcc81e192.jpg4eaf6d8eb84697d44c0f40e2f9290f7f.jpg1f93fdfb164e93f6038cf4fffd946cfb.jpgaa69c2897c90b7b3a5dc6b6f385344b9.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do czasów z przed 3-4 lat to byłby w obecnej sytuacji dla Rolexa kryzys.

Każda bańka kiedyś pęknie :rolleyes:

A z każdego balonika kiedyś ujdzie gaz :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w 2017 r. można było w Kruku przymierzyć/kupić raczej wszystkie modele stalowe profesjonale. Leżały i się prosiły kup mnie. Jednak czy tak może być w krótkim czasie Wątpię. Są zbyt długie kolejki aby ten zator szybko rozładować. Ponoć.

 

 

 

piotrek39 super wersja.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

W tym miesiącu zaszalałem ale jak to mówią happy wife happy life od biedy 36 mm i na moją rękę siądzie

Sprytnie! ;)

Bi-color to nawet lepszy 36mm, dobrze leży na Twojej ręce m8AVIVb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym miesiącu zaszalałem ale jak to mówią happy wife happy life od biedy 36 mm i na moją rękę siądzie nówka nie śmigana. Ktoś kupił nie używał i wymienił na DJ 41. Jeszcze na Rolex gwarancji plus butik dał extended 2 lata.

Fajny i raczej w Twoim stylu. Będziesz się męczył i go nosił czy od razu oddasz małżonce? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust kupiony, a jakieś cele w życiu trzeba mieć, więc zaczynamy odkładać :P 

 

gallery_65341_2751_1061904.jpg

 

gallery_65341_2751_338413.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jakiś kryzys przyjdzie. Ale po kryzysie będzie jeszcze większe zapotrzebowanie na dobra luksusowe więc Rolex skorzysta i podniesie ceny????

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie dziś dostanie , zobaczmy co powie. Ten kupiony tylko przez bransoletę. Wiem że ta się jej podobała z tym konkretnie zapięciem. A ja wciąż się próbuje do R przekonać.

 

Mario , nie to nie mój styl. Ale zdecydowanie DJ41 jak na taki zegarek to max na moją rękę.

 

Rolex 36 mm to jest męski rozmiar jednak. Nawet na nadgarstku 18,5 leży bardzo przyzwoicie , i dobrze się prezentuje.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Można zameldować się oficjalnie. Powiem szczerze, że na ten moment jestem zakochany. Mały a naprawdę cieszy

post-77101-0-78398700-1582978231_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Można zameldować się oficjalnie. Powiem szczerze, że na ten moment jestem zakochany. Mały a naprawdę cieszy

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

W tym miesiącu zaszalałem ale jak to mówią happy wife happy life od biedy 36 mm i na moją rękę siądzie nówka nie śmigana. Ktoś kupił nie używał i wymienił na DJ 41. Jeszcze na Rolex gwarancji plus butik dał extended 2 lata.

 

To jest bardzo ładne cyganiątko. Nosiłbym. Gratuluję małżonce zegarka i męża.

Witam Panowie. Można zameldować się oficjalnie. Powiem szczerze, że na ten moment jestem zakochany. Mały a naprawdę cieszy

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam Panowie. Można zameldować się oficjalnie. Powiem szczerze, że na ten moment jestem zakochany. Mały a naprawdę cieszy

Gratulacje! Witamy w Klubie R


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Można zameldować się oficjalnie. Powiem szczerze, że na ten moment jestem zakochany. Mały a naprawdę cieszy

Klasa:) Jaki rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nixon111 to jest ruletka


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowy model już na nowym mechaniźmie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

Zegarek 36mm, nowy model. Póki co musiałem się przyzwyczajać do rozmiaru bo zawsze było coś większego. W przypadku Datejusta uważam, że mniej, znaczy więcej.Zresztą nie dysponuje jakimś wielkim nadgarstkiem także myślę, że pasuje. Generalnie jestem zachwycony tym zegarkiem. Strasznie mi się podoba.Do kompletu jeszcze dojdzie coś trochę większego od Rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak krótką masz pamięć ? Jeszcze 3-4 lata temu mi wciskali sprzedawcy w Kruku Suba z gabloty, a obok do wziecia leżał GMT i Explorery II...

Nie - mam bardzo dobra i dlatego nie rozumiem, ze fakt, iz bylo wiecej modeli profi na wystawach lub czekalo sie na niektore krocej a czasem i "na sklepie" udalo sie cos wyrwac od reki mozna nazwac kryzysem Rolexa :blink::D  To, ze Kruk dawal rabaty czy punkty, to nie sprawa Rolka, tylko posrednika. To, ze czesto mozna bylo zobaczyc na wystawach suby czy gmt tez nie znaczy, ze nie byly z rezerwacji choc oczywiscie bylo latwiej i krocej - jednak gdzie tu jakis kryzys widac jak ludziska sie zabijaja, placa podwojnie i latami czekaja w kolejkach w zapisach??? A jak kolejki prysna, to wroci do tego poziomu co np. (jak piszesz) 3-4 lata temu i co? - jakis kryzys Rolex odnotuje? No prosssssssze.... bez jaj :)

 

Piotrek - gratujuje wyboru - bi-color + jubilee z szampanska tarcza wg mnie, to kwintesencja klasyki Rolexa - a wielkosc nawet na Twoim nadgarstku (ile masz?) jest jak na ten model oki B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Można zameldować się oficjalnie. Powiem szczerze, że na ten moment jestem zakochany. Mały a naprawdę cieszy

 

Gratulacje, już w 5 razy się do niego przymierzałem, chyba też w końcu kupię.

Udało się wynegocjować jakiś upust? 

 

 

Ciekawe czy Rolex będzie czekał z nowymi modelami do stycznia 2021.

Też się zastanawiałem, ale nie sądzę, bo prawdopodobnie te zegarki są już w produkcji.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Rolex będzie czekał z nowymi modelami do stycznia 2021.

Za Tommaso - rowniez nie sadze, bo jest na nie przygotowany a kazde nowosci powoduja zwrocenie uwagi na marke i w przypadku R moze choc lekkie rozlozenie checi zakupu na inne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem, ale nie sądzę, bo prawdopodobnie te zegarki są już w produkcji.

 

Stać ich żeby je przetrzymać...z drugiej strony teraz nie wiąże ich żadna data żeby wskoczyć z premierą bez „konkurencji” ( specjalnie w cudzysłowie bo śmiesznie brzmi to słowo w kontekście tego co robią na rynku od lat ) innych Marek więc jak zwykle zrobią co chcą...za to inni będą patrzeć co zrobi Rolex i ...będą próbować naśladować

A że są mistrzami świata ....nie dość że zdejmując z rynku professionale sprzedali DJ41 to teraz zdejmując 41 sprzedają 36... mistrzostwo ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.