Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Też lubię fotki w słońcu.

3d6cf095df67d21a2805ef8b29fa8212.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

W moim przypadku tak

Tak myślałem, dlatego zmrużone oczko w komentarzu. Nie miałem jednak tupetu żeby zadać to pytanie, które napisał kolega @KOPA76. Poza tym kryształki na tarczy Longinesa były dość mylące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

planuję rozpocząć polowanie na Datejust ale nie wiem jaki rozmiar 36 czy 41. Mam do Was prośbę: zamieście zdjęcia nadgarstkowe Waszych DJ36 i 41.

 

Mój nadgarstek 17-17.5 cm

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie przemierz w salonie to jakbyś chciał dobierać żonę na postawie naszych czy kochanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie przemierz w salonie to jakbyś chciał dobierać żonę na postawie naszych czy kochanek

Dziękuję za radę. Jak znajdę czas to na pewno przymierzę.

Moja prośba jest nadal aktualna.

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, to naprawdę nie ma sensu..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

planuję rozpocząć polowanie na Datejust ale nie wiem jaki rozmiar 36 czy 41. Mam do Was prośbę: zamieście zdjęcia nadgarstkowe Waszych DJ36 i 41.

 

Mój nadgarstek 17-17.5 cm

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Wysłane z Commodore 64

Zdjęcia często przekłamują. Poza tym każdy ma inną budowę nadgarstka i nawet jak ma tyle cm co Ty, to może mieć np. bardziej okrągły lub płaski nadgarstek i zegarek będzie u niego inaczej leżał niż u Ciebie.

Także tak jak Koledzy pisali najlepiej przymierzyć samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że DJ leżą w każdym Kruku.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę. Jak znajdę czas to na pewno przymierzę.

Moja prośba jest nadal aktualna.

 

 

Wysłane z Commodore 64

Proszę bardzo. Nadgarstek 18,5cm. Tylko co Ci z tego przyjdzie...?! Musisz oblukać oba na żywo, przymierzyć, obfocić, znowu przymierzyć i zadecydować, który trafi na Twoją łapkę.4ab2bea5258cb26e1e3ef4ea8e3614cc.jpgc1f3e5e5ee6535a63ddf7a87f5f0f1d9.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono była taka apka "przymierz zegarek". Podstawiało się zdjęcie gołej ręki i zegarek, który się chce.

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie wyżej , mój nadgarstek 18,5 cm i żony 15.5 cm. Jeszcze wyżej po kupnie 36mm na moim nadgarstku. Jeśli chodzi o moje doświadczenie to celował bym w 36mm , na Twój rozmiar nadgarstka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

planuję rozpocząć polowanie na Datejust ale nie wiem jaki rozmiar 36 czy 41. Mam do Was prośbę: zamieście zdjęcia nadgarstkowe Waszych DJ36 i 41.

Mój nadgarstek 17-17.5 cm

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Wysłane z Commodore 64

Miałem ten sam dylemat. Wybrałem 36mm i jestem mega zadowolony. W przypadku Datejusta uważam, że mniej znaczy więcej. Teraz jedynie mam problem ze starymi zegarkami, które wyglądają mi na zbyt duże. U mnie nadgarstek 17.5cm.

post-77101-0-92779100-1583101142_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, dlatego zmrużone oczko w komentarzu. Nie miałem jednak tupetu żeby zadać to pytanie, które napisał kolega @KOPA76. Poza tym kryształki na tarczy Longinesa były dość mylące.

 

Tez zglupialem ,ale spoko...Skoro ktos ma prawo wstawic zdjecia to takie samo prawo jest zapytac,chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

planuję rozpocząć polowanie na Datejust ale nie wiem jaki rozmiar 36 czy 41. Mam do Was prośbę: zamieście zdjęcia nadgarstkowe Waszych DJ36 i 41.

 

Mój nadgarstek 17-17.5 cm

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Wysłane z Commodore 64

Pewnie widziałeś to ogłoszenie: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/178695-s-rolex-datejust-jubilee-2019/?do=findComment&comment=2721984 Dobra oferta na 36mm.

 

Ja mam niecałe 17cm, a byłem bliski zakupu 41mm, bo 36mm mi nie pasował. Foto niestety nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

planuję rozpocząć polowanie na Datejust ale nie wiem jaki rozmiar 36 czy 41. Mam do Was prośbę: zamieście zdjęcia nadgarstkowe Waszych DJ36 i 41.

 

Mój nadgarstek 17-17.5 cm

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Wysłane z Commodore 64

Zdjecia mojego DJ 41 kilka stron wcześniej.

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są dobre ale swojego własnego nadgarstka. Decyduje L2L w odniesieniu do powierzchnj płaskiej nadgarstka i całej sylwetki uwzględniając triki optyki ;-) Reszta to indywidualne preferencje.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-81405-0-81067300-1578406015_thumb.jpg

36mm na dość płaskim nadgarstku 17,5 cm. Chociaż tak jak koledzy wyżej, sądzę, że lepiej przymierzyć samemu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za komentarze i załączone fotografie.

Oczywiście, z przymiarką macie rację i nie podlega to dyskusji, natomiast fotografie dały mi ogólny pogląd, ze 36 nie odpada na starcie, a nawet, jest liderem.

Oferta kolegi bardzo ciekawa, ale jesli się zdecyduje to bardziej w jasną tarczę pójdę (biała stal).

 

 

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz 41 na nadgarstku 16,5 cm.

 

attachicon.gif20181124_160651.jpg

Mam wrzenie, że jednak za duży. Przynajmniej dla mnie.

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nigdy nie oddaje właściwej wielkości zegarka bo zwyczajowo powiększa zegarek (efekt rybiego oka z aparatu). Dodatkowo zegarek musi pasować nie tylko do nadgarstka ale i całej postury. Wielkość nadgarstka też nie mówi nam czy jest on szeroki i płaski czy może bardziej okrągły. Roleksy mają taki kształt koperty (szczególnie uszy i przejście w bransoletę) , że czasami mały zegarek wydaje się te 1-2 mm większy. Poniżej Explorer II 42mm na moim nadgarstku 18 cm (szerokość ok 6 cm)

post-37509-0-07802900-1583150149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia sporo przekłamują. Tutaj ten sam zegarek na mojej łapce. Moje odczucia są takie, że 42mm w tym akurat modelu, to już górna granica na mój nadgarstek.2e889d3bba5b4846bbdb6a7db78dcc78.jpgcad817e8230e234e4f777b329a6887e8.jpgcdce2fccd63548d9dc4042f32cf38075.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.