Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragraf22

34 na 18

post-111954-0-64057100-1583161670_thumb.jpg

Edytowane przez Paragraf22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - szkło superdome w starym Sea-dwellerze (fot. Philippe Burnier‎)

 

88138029_10221791805574281_8863948012221

 

88185901_10221791806534305_8825252882325

 

88237691_10221791806454303_1770881257421


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39,5 na 19,5 97223fd21be5af793bff4267f09a126a.jpg

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia sporo przekłamują. Tutaj ten sam zegarek na mojej łapce. Moje odczucia są takie, że 42mm w tym akurat modelu, to już górna granica na mój nadgarstek.

Świetny przykład jak perspektywa tylko nadgarstka „powiększa optycznie zegarek” - zdjęcie całej sylwetki pokazuje że jest idealnie. Działa to także w drugą stronę - zegarki małe, które na nadgarstku wydają się OK, w odniesieniu do całej sylwetki wyglądają ...zabawkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Taka ciekawostka - szkło superdome w starym Sea-dwellerze (fot. Philippe Burnier‎)

Kapitalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="MasterMind" post="2722511"

 

Znając swoje szczęście, pierwszego dnia przydzwoniłbym z impetem we framugę drzwi :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem swojego DJ41 z Omega Aqua Terra 41. Moim zdaniem Omega optycznie wydawała się większa bardziej masywna. Rolex jest delikatniejszy i dla mnie optycznie mniejszy. Myślę że w przypadku DJ 41 mm jest idealny. Oczywiście trzeba sprawdzić w salonie. 

post-102726-0-26056100-1583192091_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz AT41 jest wieksza od DJ41. Sam mialem AT i zmienilem na DJ glownie ze wzgledu na rozmiar, AT do koszuli wydawala mi sie za duzym zegarkiem. Co ma tez przelozenie na wymiary bo DJ41 tak na prawde ma niecale 40mm, wiec jest mniejszy od AT


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie biznesowe + dobry obiad w zegarkowej atmosferze = sukces murowany.ddfc2da7e118da6f7075e6fdaa10fa5d.jpgfc000f6834c66cc8cc833a6db0ce2cf8.jpgc50b22b4d0dfefb5975b227341921d59.jpg6a3a234fdcf8afaa03959abb646da3e8.jpge2395492df118294c48668836be1ee15.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - aż się boję pytać, co to za biznes... ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D41 czy też 36 są zegarkami idealnymi dla małych kolekcji i chyba również nie są idealne dla aktywnych kolekcjonerów. Stosunkowo szybko się nudzą a blokują spory budżet .

Jedynie wersja z karbowanym bezelem na jubilee może przetrwać rozterki użytkowników z zegarkowym ADHD .

W pozostałych wersjach jest już jednak modelem któremu czegoś brakuje .

 

Spór co do rozmiarów uważam za wtórny . Ten model czy w 36 czy 41 w najbogatszej wersji będzie ozdobą każdego nadgarstka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - aż się boję pytać, co to za biznes... ;-)))

Biznes jak każdy inny - branża FMCG. A ta Daytona na żywo jest naprawdę super!

D41 czy też 36 są zegarkami idealnymi dla małych kolekcji i chyba również nie są idealne dla aktywnych kolekcjonerów. Stosunkowo szybko się nudzą a blokują spory budżet .

Jedynie wersja z karbowanym bezelem na jubilee może przetrwać rozterki użytkowników z zegarkowym ADHD .

W pozostałych wersjach jest już jednak modelem któremu czegoś brakuje .

 

Spór co do rozmiarów uważam za wtórny . Ten model czy w 36 czy 41 w najbogatszej wersji będzie ozdobą każdego nadgarstka.

Gadasz jak nasz forumowy ekspert

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biznes jak każdy inny - branża FMCG. A ta Daytona na żywo jest naprawdę super!

 

Jeszcze do takiej Daytony nie dojrzałem...

 

Znowu go lubię, więc jednak nie zamieniam. Jak baba... ;)

post-47341-0-19474700-1583249730_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem dzisiaj podjechać do Posnani i na moment zajrzałem do AD. DJ z jasną tarczą odpadł w przedbiegach. Jak dla mnie, tarcza piepan w moim 1603 jest dużo ciekawsza. No ale były na miejscu jeszcze dwie sztuki, które bardzo chciałem zobaczyć. Nigdy nie zwróciłem na to uwagi, ale na żywo bransoleta Oyster w ogóle mi do OP nie leży. No i najlepsze na koniec, DJ36, niebieska tarcza, hidden clasp, no w tym mi się wszystko zgadza. Na ręce też wygląda super. Pewnie jakoś za rok będzie trzeba wymienić DJa w kolekcji na nowszego.

post-81405-0-31996800-1583250327_thumb.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie biznesowe + dobry obiad w zegarkowej atmosferze = sukces murowany.

 

 

Fajne są bicolory i basta! Natomiast folie na tej Daytonie "gwałco" moje oczy, ale i o takich gustach nie będę dyskutował...  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - aż się boję pytać, co to za biznes... ;-)))

Pewnie kupuje przyczepę kempingową post-97650-1583252521,6616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Daytona zmęczona zyciem. Pelno rysek na niej.

Wg mnie Kolega nie ściągnął jeszcze folii z bezela

Zegarek jest prawie nowy, ma parę miesięcy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D41 czy też 36 są zegarkami idealnymi dla małych kolekcji i chyba również nie są idealne dla aktywnych kolekcjonerów. Stosunkowo szybko się nudzą a blokują spory budżet .

Jedynie wersja z karbowanym bezelem na jubilee może przetrwać rozterki użytkowników z zegarkowym ADHD .

W pozostałych wersjach jest już jednak modelem któremu czegoś brakuje .

Spór co do rozmiarów uważam za wtórny . Ten model czy w 36 czy 41 w najbogatszej wersji będzie ozdobą każdego nadgarstka.

Rozumiem, że jesteś doświadczonym kolekcjonerem. Zaprezentuj nam swoją osobę najlepiej z zegarkami które miałeś i masz ( fotostory mile widziane) . Będzie nam łatwiej ocenić wiarygodność tak arbitralnych opinii. Nie chciałbyś chyba od początku swojej kariery żyć z etykietką „ forumowego lotusa” ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jesteś doświadczonym kolekcjonerem. Zaprezentuj nam swoją osobę najlepiej z zegarkami które miałeś i masz ( fotostory mile widziane) . Będzie nam łatwiej ocenić wiarygodność tak arbitralnych opinii. Nie chciałbyś chyba od początku swojej kariery żyć z etykietką „ forumowego lotusa” ...

Dziękuje za zaproszenie ale nie planuje załączać fotek mojej kolekcji. Nie jestem również zainteresowany ocenami wiarygodności które proponujesz . Mam nadzieje że nie czujesz się urażony moim stanowiskiem w sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaproszenie ale nie planuje załączać fotek mojej kolekcji. Nie jestem również zainteresowany ocenami wiarygodności które proponujesz . Mam nadzieje że nie czujesz się urażony moim stanowiskiem w sprawie

:D:wub:

ps. Ale wydruk z konta mógłbyś wkleić :P

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaproszenie ale nie planuje załączać fotek mojej kolekcji. Nie jestem również zainteresowany ocenami wiarygodności które proponujesz . Mam nadzieje że nie czujesz się urażony moim stanowiskiem w sprawie

Lajki z wszystkich kont które tu masz czy tylko tych w uśpieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.