Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W kontekście czy zegarek jest ciekawy, jaka wersja danego modelu jest lepsza - to wszystko będą subiektywne opinie.

Prawda.

 

Marek, wróciłeś wreszcie?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Fajny mod. Powłoka z tytanu.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale niepraktyczny. Dla mnie wystarczyłaby szczotkowana stal i matowy bezel bo chyba do aluminium nie ma już powrotu :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie wygląda z tą powłoką tandetnie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 LOL..już się nie odzywam

Nie, no spoko. Żartowałem :)

 

A zegarek w foliach należy do osoby, która nie wie nawet o istnieniu tego Forum...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no spoko. Żartowałem :)

 

A zegarek w foliach należy do osoby, która nie wie nawet o istnieniu tego Forum...

 

Mariusz, tu nie ma znaczenia czy ktoś wie o forum czy nie. Tylko o sam fakt noszenia zegarka w foliach - dla mnie osobiście to raczej dziwne i na granicy zabawności. Jeżeli ktoś się obawia rys czy jakiś śladów użytkowania, to pewniej lepiej będzie w ogóle odłożyć na półkę i po prostu cieszyć nim wzrok? ;)  :D

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, tu niema znaczenia czy ktoś wie o forum czy nie. Tylko o sam fakt noszenia zegarka w foliach - dla mnie osobiście to raczej dziwne i na granicy zabawności. Jeżeli ktoś się obawia rys czy jakiś śladów użytkowania, to pewniej będzie w ogóle odłożyć na półkę i po prostu cieszyć nim wzrok? ;)  :D

Kuba, ten mój znajomy ma 65 lat i słaby wzrok. Pojechał do salonu Kruka, spodobał mu się zegarek i go od ręki kupił.Obsługa dopasowała mu bransoletę, pościągała folie. Nie był świadomy, że nie wszystkie...

 

Ja także się trochę uśmiałem, jak mu te folie pokazałem na zdjęciu. Zrywał je w trakcie konsumowania przystawek  ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Czy Waszym zdaniem wszystko z tym 40letnim mechanizmem 3035 w porządku, można coś powiedzieć na temat jego stanu, oryginalności wszystkich widocznych części (o ile można to ocenić jedynie na podstawie zdjęć)?

post-23282-0-90237700-1583336573_thumb.jpeg

post-23282-0-10291500-1583336584_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Cześć! Czy Waszym zdaniem wszystko z tym 40letnim mechanizmem 3035 w porządku, można coś powiedzieć na temat jego stanu, oryginalności wszystkich widocznych części (o ile można to ocenić jedynie na podstawie zdjęć)?

Zamordowałeś swą dociekliwością, tak aktywny do niedawna Klub :angry:   Podkreślić należy, że jest to Klub Miłośników, a nie ZNAWCÓW Zegarków Rolex, więc z takimi pytaniami to do AD proszę ;). Od teraz udajemy, iż nie widzimy twojego postu i wracamy do dyskusji o gustach :P  ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi przedmówcy zamiast uwłaczać pozostałym użytkownikom i miłośnikom forum czekam na Wasze wypowiedzi co do stanu mechanizmu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Drodzy moi przedmówcy zamiast uwłaczać pozostałym użytkownikom i miłośnikom forum czekam na Wasze wypowiedzi co do stanu mechanizmu......

Ja się nie znam, co wyraziłem w poprzednim poście, bez uwłaczania komukolwiek. Ten mechanizm jest po prostu brzydki, to akurat mogę stwierdzić z całkowitą pewnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex słynie z jakości mechanizmów a nie z ozdabiania ich.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Rolex słynie z jakości mechanizmów a nie z ozdabiania ich.

Wiem i cieszę się, że mam dekiel. Przykro mi, że nie mogę pomóc koledze w ocenie oryginalności mechanizmu prezentowanego zegarka. Mój lekko ironiczny (w tym autoironiczny) post o gustach zaowocował niepotrzebnym offtopem,  Ale ożywił wątek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex słynie z jakości mechanizmów a nie z ozdabiania ich.

Rolex to w ogóle bardzo słynna (czytaj wielka) marka, a przez to budząca skrajne emocje

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! Zaglądam tu, bo to najbardziej komediowy wątek na całym forum (zresztą to nie jest polska specyfika - na zagranicznych forach jest podobnie).

Dla lepszego sortu rozrywką jest telewizja , nie jakieś forum zegarkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przeciez, ze to nie jest problem Rolexa, tylko tych, ktorzy tu przychodza "śmiecić" - choc chyba sami o tym nie wiedza  :D;)

Co jakis czas musi sie pojawic nowy "turysta", ktory jak nie ma nic madrego do napisania wchodzi do tegoz klubu, bo najlatwiej i bez zadnej wiedzy w nim chrzanic glupoty i wysmiewac innych B):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexa przede wszystkim można docenić jak się go już posiada. Swojego JLC załatwiłem po miesiącu użytkowania poprzez niewielką aktywność sportową. Nie miałem świadomości delikatnych zabezpieczeń mechanizmu. Wtedy spojrzałem na Rolki nieco inaczej i to że dają użytkownikowi święty spokój . Kiedy zakładam GMT mastera a nawet datejusta to nie zastanawiam się co będę robił danego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

@mario1971 LOL..już się nie odzywam

Ee tam. Folie na zegarku świadczą tylko o jednym - trzymam go po to, żeby kolejny użytkownik miał niezniszczony, bezryskowy zegarek (może sprzedam go minimalnie drożej, bo miał folie i nie ma rys). Czyli myślimy o sprzedaży. Kupując SOBIE zegarek, do używania, olewamy folijki, zdzieramy je, bo to naturalne.

Paromiesięczny zegarek z foliami to zegarek do sprzedaży lub zegarek JANUSZA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam. Folie na zegarku świadczą tylko o jednym - trzymam go po to, żeby kolejny użytkownik miał niezniszczony, bezryskowy zegarek (może sprzedam go minimalnie drożej, bo miał folie i nie ma rys). Czyli myślimy o sprzedaży. Kupując SOBIE zegarek, do używania, olewamy folijki, zdzieramy je, bo to naturalne.

Paromiesięczny zegarek z foliami to zegarek do sprzedaży lub zegarek JANUSZA.

Witam, bo to mój pierwszy post tutaj. Folie na zegarku to szczyt dziwności użytkownika. Uważam że kupując coś powinienem sie z tego cieszyć i zastanawianie sie co powie kolejny nabywca to chyba niewłaściwe podejście.

 

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady przemyślany zakup równa się natychmiastowa rozbiórka folii, poważny entuzjasta nie chodzi z foliami.

Jeśli ktoś zostawia folie i łazi to jego mózg już wysłał informacje o nadchodzącej sprzedaży .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Słyszałem taka opinię ostatnio donośnie samochodów - chociaż to nieco inny rynek. Trzeba kupić, cieszyć się na maksa, nie oszczędzać, bo i tak (przy zadbanym egzemplarzu, z małym przebiegiem) różnica w cenie jest niewielka, a cieszy się ten co kupił, a nie TY, który użytkowałeś, bo codziennie spinka żeby ryski nie było - co to za przyjemność użytkowania zegarka (samochodu)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.