Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem taka opinię ostatnio donośnie samochodów - chociaż to nieco inny rynek. Trzeba kupić, cieszyć się na maksa, nie oszczędzać, bo i tak (przy zadbanym egzemplarzu, z małym przebiegiem) różnica w cenie jest niewielka, a cieszy się ten co kupił, a nie TY, który użytkowałeś, bo codziennie spinka żeby ryski nie było - co to za przyjemność użytkowania zegarka (samochodu)? 

 

Dokładnie!


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno i sprzedaż auta wydaje się naturalnym procesem.

Zakup i sprzedaż zegarków to już ADHD i z reguły nie prowadzi do wielkich sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady przemyślany zakup równa się natychmiastowa rozbiórka folii, poważny entuzjasta nie chodzi z foliami.

Jeśli ktoś zostawia folie i łazi to jego mózg już wysłał informacje o nadchodzącej sprzedaży .

haha dobre. Coś mi to przypomina:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup i sprzedaż zegarków to już ADHD i z reguły nie prowadzi do wielkich sukcesów.

:blink: :blink: :blink::huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Kupno i sprzedaż auta wydaje się naturalnym procesem.

Zakup i sprzedaż zegarków to już ADHD i z reguły nie prowadzi do wielkich sukcesów.

A czy rotacja zegarkami przez użytkowników forum to same sukcesy? Nie sądzę. To raczej straty i pogoń za czymś nowym, niesprawdzonym. Wypróbowujemy. Mnie na to nie stać. Innych tak, I tu życzę powodzenia Kolegom z Forum, należy im się, to naprawdę należy docenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy rotacja zegarkami przez użytkowników forum to same sukcesy? Nie sądzę. To raczej straty i pogoń za czymś nowym, niesprawdzonym. Wypróbowujemy. Mnie na to nie stać. Innych tak, I tu życzę powodzenia Kolegom z Forum, należy im się, to naprawdę należy docenić.

Rotacja zegarkami przez użytkowników to generalnie finansowa klapa. In droższe zegarki tym większa dziura . Dlatego proste, kupię nowy ale nie sprzedaje starego . Ale zanim kupie oglądam 5 razy i patrzę szerzej na kolekcje w którym kierunku idzie. Żadnych nieplanowanych zakupow . Za droga zabawa a co roku wychodzi coś fajnego co ma efekt nowości i kusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Rotacja zegarkami przez użytkowników to generalnie finansowa klapa. In droższe zegarki tym większa dziura . Dlatego proste, kupię nowy ale nie sprzedaje starego . Ale zanim kupie oglądam 5 razy i patrzę szerzej na kolekcje w którym kierunku idzie. Żadnych nieplanowanych zakupow . Za droga zabawa a co roku wychodzi coś fajnego co ma efekt nowości i kusi...

Szybkie pytanie.

Ty co chwilę musisz znajdować nowe proxy żeby się tu rejestrować? czy admini po prostu nie zbanowali Twojego IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Ty co chwilę musisz znajdować nowe proxy żeby się tu rejestrować? czy admini po prostu nie zbanowali Twojego IP.

Krótka piłka . Chcesz poruszać sprawy IT pisz na priva (nie gwarantuje że Ci pomogę , nie jest to moja domena) lub w odpowiednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Krótka piłka . Chcesz poruszać sprawy IT pisz na priva (nie gwarantuje że Ci pomogę , nie jest to moja domena) lub w odpowiednim wątku.

Czyli proxy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dempsey i Makepeace są już pewnie na jego tropie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z okazji Dnia Kobiet.. Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich miłośniczek Rolexa

post-111278-0-58276400-1583654570_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla luzu i woli fantazji jakich premier się spodziewacie w marcu ze strony Rolka. To ze targi odwołane mam świadomości ale to nie znaczy ze nie będzie nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie bo chce zamówić super jubilee 63600 do mojego Hulka. Bedzie pasować na 100% bez zadnego kombinowania? Według informacji w internecie bedzie pasować ale lepiej sprawdzić jeszcze jedno źródło :) kto pyta nie błądzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

dobry aktor z dobrym wyborem na nadgarstku

Wybór dobry. Czy to dobry aktor? Dajmy mu jeszcze trochę "czasu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla luzu i woli fantazji jakich premier się spodziewacie w marcu ze strony Rolka. To ze targi odwołane mam świadomości ale to nie znaczy ze nie będzie nowości.

 

Nie zdziwiłbym się gdyby Rolex przeniósł premiery na jesień. Z powodu paniki wywołanej koronawirusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być Tomek, ale lepiej pofantazjować niż się naparzać z turystami w wątku. Ja obstawiam daytona bi metal z ceramika, gmt czarnego w stali, suba no nowym mechanizmie, wycofania hulka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam nowego Milgaussa i Coke GMT lub Explorer II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coke GMT na jubilee może być.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Daytonę bikolor z ceramiką.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.