Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

ale, że w obecnej sytuacji nic jeszcze nie prognozujecie co do koniunktury Rolexa to jestem w szoku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puk! Puk!

Kto tam?

KORONAWIRUS!!!!

Prognozuję że wszystko podrożeje. Roleksy również ;)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prognozuje recescje i stalowce w gablotach ,do wyboru I koloru.Nieruchomosci leca ,handel stoi.Zaraz zaczna sie bankrucje ,efekt domina .Cash Money, Honey.I rabaty beda przy zakupie tylko kup pan .Albo Rolex zacznie sam sprzedaz internetowa i zrobi sie dostepnosc produktu.

Edytowane przez KOPA76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prognozuje recescje i stalowce w gablotach ,do wyboru I koloru.Nieruchomosci leca ,handel stoi.Zaraz zaczna sie bankrucje ,efekt domina .

Cash Money, Honey.I rabaty beda przy zakupie tylko kup pan .Albo Rolex zacznie sam sprzedaz internetowa i zrobi sie dostepnosc produktu.

Easy. W Chinach juz sie rozpoczal trend odwrotny. Wyposzczeni ludzie wracaja do sklepow, w tym luksusowych. Korea wlasnie notuje sukcesy w walce z Korona. Oczywiscie na koniec dnia wszystko bedzie zalezec od tego jak caly glob poradzi sobie z patogenem.

 

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-12/luxury-shoppers-in-china-emerge-from-quarantine-to-buy-again

 

Zdrowia wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kupił na czas, ten ma ;)5cdcca655d817f8879ffa04cf24450ef.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało  :D

E6Zn1by.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, serdeczne gratulacje! Niech się dobrze nosi. To 39mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady to nadchodząca niepewna sytuacja sprzyja kupującym bo oni mogą a nie muszą.

Pod presją spadków sprzedaży będą AD mający wysokie koszty stałe oraz być może reagować będą producenci.

Handlarze oraz flipperzy też są w miare dobrej sytuacji . Do momentu kiedy nie sprzedadzą to nie ma tematu potencjalnych strat.

Myśle też że najbezpieczniejsze marki to Rolex i Patek. Tu nie spodziewałbym się zmian.

Pozostałe marki generalnie i tak nie były elementem inwestycji bo po wyjściu z salonu zonk cenowy.

Podsumowując : czekać i kupować to co się podoba a nie to co jest i nie oglądać się na znany cen bo nie jest to powód zakupu dla miłośników marki czy modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, serdeczne gratulacje! Niech się dobrze nosi. To 39mm?

Tak, oczywiście to wersja 39 mm. ref. 217240.

 

Zawsze go chciałem kupić, nawet w 2012 założyłem wątek na jego temat (EX1 vs SUB), wtedy miotałem się między subem 114060 a właśnie EX1.

W tamtym czasie kupiłem SUBA ale EX1 nie dał mi nigdy spokoju. SUBA sprzedałem, nie przetrwał próby czasu, był jednak wg. mnie jakiś taki "napompowany".

Teraz jak kupiłem EX1 i go ponosiłem to mam porównanie na żywym organizmie. Uważam EX1 za dużo lepszy zegar niż sub 114060.  Niestety  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście to wersja 39 mm. ref. 217240.

 

Zawsze go chciałem kupić, nawet w 2012 założyłem wątek na jego temat (EX1 vs SUB), wtedy miotałem się między subem 114060 a właśnie EX1.

W tamtym czasie kupiłem SUBA ale EX1 nie dał mi nigdy spokoju. SUBA sprzedałem, nie przetrwał próby czasu, był jednak wg. mnie jakiś taki "napompowany".

Teraz jak kupiłem EX1 i go ponosiłem to mam porównanie na żywym organizmie. Uważam EX1 za dużo lepszy zegar niż sub 114060. Niestety :D:D:D

Cztery miesiące temu też zamienilem pama na Ex1. Generalnie nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex 1 podobnie jak proste wersje DJa ( bez karbowanego bezela) są świetne jeśli nie chcesz epatować Rolexem. Wystarczająco uniwersalne jako EDC. Ex nawet lepszy bo nie ma daty ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex 1 podobnie jak proste wersje DJa ( bez karbowanego bezela) są świetne jeśli nie chcesz epatować Rolexem. Wystarczająco uniwersalne jako EDC. Ex nawet lepszy bo nie ma daty ;-)

Dokładnie o to mi właśnie chodziło, ten zegarek wygląda "prawie" jak seiko 5. Nie muszę się tłumaczyć skąd mam rolexa. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało  :D

 

Kongratulejszons!

 

U mnie dziś paskowe-zdjęciowe eksperymenty z beżem.

 

gallery_65341_4041_872153.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało  :D

 

 

Gratulacje, to świetny zegarek.

Ile czekałeś od zamówienia?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to świetny zegarek.

Ile czekałeś od zamówienia?

To EX do Ulotnego, (był w stanie NOS) więc nie czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex 1 podobnie jak proste wersje DJa ( bez karbowanego bezela) są świetne jeśli nie chcesz epatować Rolexem. Wystarczająco uniwersalne jako EDC. Ex nawet lepszy bo nie ma daty ;-)

 

Zgadzam się w 100%. Dodałbym do tej listy jeszcze Rolexa OP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję EX.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało  :D

 

 

 

Gratulacje. Naprawdę świetny zegarek. Niech się nosi jak najdłużej.

 

Cały czas łudzę się, że reaktywują kiedyś wersję 36 mm.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Dodałbym do tej listy jeszcze Rolexa OP.

Zgadza się. A biały OP jest po prostu świetny. fde8625cb29a2978c0fdd1047e134696.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały powyżej wymiata, mi jeszcze się 116000 z niebieską tarczą podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.