Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jay Leno i Mustang :).

 

Co do dyskusji w temacie, niektórzy to szerokie ujęcie. Precyzujac, arbiter dobrego smaku jeśli nie zejdzie z tronu, nadal będzie podmiotem przysłowia nie pomoże waluta, gdy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może oni kupują broń żeby się przed zombiakami bronić, co to mogą wyewoluować z tych zakażonych? Nigdy nie wiadomo.... za to wiadomo że broń dobra na wszystko, szczególnie szybkostrzelny M-16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może oni kupują broń żeby się przed zombiakami bronić, co to mogą wyewoluować z tych zakażonych? Nigdy nie wiadomo.... za to wiadomo że broń dobra na wszystko, szczególnie szybkostrzelny M-16.

Niby tak, ale zdrowia psychicznego nic nie zastąpi ;)

Znam prepersa, który może siedzieć rok w chacie na wsi, obładowany bronią automatyczną i tysiącami amunicji, przygotowywał się latami. Niestety paranoja postępuje, bo "dostał cynk", że rząd w pierwszej kolejności zdronuje rakietami wszystkich o których wie, że maja broń ;) Kolejny temat to "uśpieni" Ukraińcy na polskiej ziemi przygotowani do powstania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nautilus zarezerwowany jest dla stałych klientów, którzy kupili już kilka znacznie wyższych modeli PP...

O joj... jakie smutne... :(

Zycze, aby ten koronawirus przywrocil debil....m rozum B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

O joj... jakie smutne... :(

Zycze, aby ten koronawirus przywrocil debil....m rozum B)

 

Czy w kontekście "przywracania rozumu" piszesz również o praktykach firmy Rolex?

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też skończyć jak największy przegryw Adolf Kudliński, który całe życie przygotowywał się właśnie na ten moment, a 2 tygodnie przed epidemią zamknęli go na pół roku do paki :lol:. https://echodnia.eu/swietokrzyskie/znany-swietokrzyski-preppers-i-gwiazda-internetu-adolf-kudlinski-skazany-na-pol-roku-bezwzglednego-wiezienia-poszlo-o-rumunow/ar/c1-14812800

Ale jaja.

Życie przerasta film ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle różnych zegarków mierzyłem i idealny dla mnie byłby Submariner no date ale w rozmiarze 44. Najbardziej uniwersalny zegarek, elegancki i troche sportowy. Szkoda że nie robią większych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43mm robią SD. jak masz dużą łapę, to dobra opcją...No ale już z datą i lupką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w kontekście "przywracania rozumu" piszesz również o praktykach firmy Rolex?

Rolex nie "wybiera" klientow a kolejki powstaly z winy handlarzy, wiec jesli PP chce sobie "dobierac klientow", to niech to sobie wsadzi gleboko - oby sie na tym przejechal i w czasach takich jak te (koronawirus) nie bede plakac jak padnie i bedzie jeszcze blagac o kupno "wspanialego" Nautilusa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Rolex nie "wybiera" klientow a kolejki powstaly z winy handlarzy, wiec jesli PP chce sobie "dobierac klientow", to niech to sobie wsadzi gleboko - oby sie na tym przejechal i w czasach takich jak te (koronawirus) nie bede plakac jak padnie i bedzie jeszcze blagac o kupno "wspanialego" Nautilusa B)

Widze kolego, ze przemawia przez Ciebie straszna zawiść, że nie jesteś bramkarzem albo nie recytujesz rapu  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie B)

Ale uwierz - jak R rowniez zacznie "dobierac" sobie klientele, to wroce z radoscia do Omegi lub Taga i nie bede plakac :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex nie "wybiera" klientow a kolejki powstaly z winy handlarzy, wiec jesli PP chce sobie "dobierac klientow", to niech to sobie wsadzi gleboko - oby sie na tym przejechal i w czasach takich jak te (koronawirus) nie bede plakac jak padnie i bedzie jeszcze blagac o kupno "wspanialego" Nautilusa B)

Rolex wybiera sobie klientow a najlepszym przykladem jest historia mojego zakupu." Nie możemy Pana zapisać lista zamknięta (dwa dni później ta sama Pani )" za trzy tygodnie zegarek do odbioru" tyle w temacie.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... :(

 

 

 

 

:D :D :D


Rolex wybiera sobie klientow...

Rolex czy dystrybutor???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne to Pepsi - ale jednak bardziej podobalo mi sie na nato... normalnie super - sam bym na to nie wpadl B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale Krystian pewnie odkaża sobie ręce żelem, który sam sobie zrobił i bransoleta jest wtedy bardziej praktyczna niż paski  :P

 

qraIUjQ.jpg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabija, tylko...                  miażdży :blink::lol:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne to Pepsi - ale jednak bardziej podobalo mi sie na nato... normalnie super - sam bym na to nie wpadl B)

Mi też, ale odskocznia też się przydaje ;)

 

 

Zgadza się, ale Krystian pewnie odkaża sobie ręce żelem, który sam sobie zrobił i bransoleta jest wtedy bardziej praktyczna niż paski :P

 

qraIUjQ.jpg

Na szczęście objawów choroby psychicznej zwanej Covid 19 u mnie nie stwierdzono ;)

 

Ps. mam przeczucie, że będzie burza tej zimy ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Nie jestem za odwoływaniem się do wiary, bo w nic nie wierzę, nawet w ludzką solidarność, ale niech wam Bóg podpowie co robić teraz (taki w jakiego wierzycie, czyli Wy - frajerzy, sprzedający bitcoiny i krugerrandy, mentorzy w/s rynków finansowych, oraz inni mający jakichś innych bogów przed zegarkami np. JCh).

PS. Zyję jak każdy średniak, choć ostatnio właśnie roboty mam nie do przerobienia, a płatności to jedna wielka niewiadoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert, na trzeźwo chyba tego nie rozgryzę... :blink:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ale mam Rolexa. I bez obrazy, jeżeli można prosić. Zawsze chciałem to powiedzieć / napisać:

Jakakolwiek wiara w siłę wyższą to przejaw debilizmu - liczy się tylko to co sami zrobimy - reszta to przypadek i zbieg okoliczności.


Hubert, na trzeźwo chyba tego nie rozgryzę... :blink:

To Ty o tej porze jeszcze trzeźwo myślisz? Ja tu prawię truizmy, a Ty nie ogarniasz? Liczyłem ze znajdzie się Admin na poziomie i usunie moje wypociny. Bo tym właściwie są moje posty. Taki mały krzyk trzeźwo myślącego - a co nie mogę wyrazić swoich poglądów n/t. życia z Rolexem na ręku? Jutro tego nie będzie, i dobrze. Nie chciało mi się pisać na fejsie, napisałem tutaj, nikt nie zabrania. W końcu to forum Rolexa i ja go mam, Ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.