Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

alkohol to kochany nieco coś innego.Nie porównuj tego.

post-55792-0-69939000-1584826441_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za odwoływaniem się do wiary, bo w nic nie wierzę, nawet w ludzką solidarność, ale niech wam Bóg podpowie co robić teraz (taki w jakiego wierzycie, czyli Wy - frajerzy, sprzedający bitcoiny i krugerrandy, mentorzy w/s rynków finansowych, oraz inni mający jakichś innych bogów przed zegarkami np. JCh).

PS. Zyję jak każdy średniak, choć ostatnio właśnie roboty mam nie do przerobienia, a płatności to jedna wielka niewiadoma.

Grubo się coś odkręciło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej odpowiedzi się spodziewałem...

Pozdrawiam

 

rozumiem,że palisz i pijesz regularnie.

Moje gratulacje i życze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek może stary, lichy i nieduży, ale w końcu na temat. Skończmy z filozofowaniem, poradnictwem medycznym i połajankami.

Obniżek i dostaw do AD życzę !!

post-40546-0-86072000-1584868117_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="mroova" post="2735671"

 

A mi się właśnie taki bardzo podoba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

alkohol to kochany nieco coś innego.Nie porównuj tego.

 

Głupotą byłoby zaprzeczać przedstawionym faktom na niniejszym obrazku ALE; wyrobów z zawartością alkoholu można się napić okazjonalnie, 2-3 razy w tygodniu 2-3 x w miesiącu i z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że żaden z podanych objawów choroby czy zachorowań nam nie grozi. Natomiast nie znam nikogo, kto by sobie zapalał okazjonalnie papieroska 2-3 razy w tygodniu bo ma taki nastrój albo nagle naszła go ochota. Nie wiem jak to się ma z fajką i cygarami ale wydaje mi się, że robi to tak samo jak w wypadku papierosów.  Po prostu tytoń uzależnia bardziej. Tak wiem, zaraz będzie obrazek ilu to jest uzależnionych alkoholików.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, cieszy ponad miarę.

 

Noszę kiedy mogę, póki mnie na niego stać, bo na horyzoncie "cinżkie czasy". Jak tam Tudor DD?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Tudor DD?

Świetnie! Cieszy cały czas, a w tych czasach dobrze mieć jakieś pocieszajki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupotą byłoby zaprzeczać przedstawionym faktom na niniejszym obrazku ALE; wyrobów z zawartością alkoholu można się napić okazjonalnie, 2-3 razy w tygodniu 2-3 x w miesiącu i z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że żaden z podanych objawów choroby czy zachorowań nam nie grozi. Natomiast nie znam nikogo, kto by sobie zapalał okazjonalnie papieroska 2-3 razy w tygodniu bo ma taki nastrój albo nagle naszła go ochota. Nie wiem jak to się ma z fajką i cygarami ale wydaje mi się, że robi to tak samo jak w wypadku papierosów.  Po prostu tytoń uzależnia bardziej. Tak wiem, zaraz będzie obrazek ilu to jest uzależnionych alkoholików.

Na kliniczne efekty okazjonalnego picia ( zależy też jakiego woltażu i jekiej ilości naraz bo na przykład tzw power drinking ma potwierdzony szybki negatywny wpływ na zdrowie ) być może trzeba poczekać ale nieodwracalne głupstwo można popełnić i po jednorazowym zaćmieniu. Dla marudzących - zdjęcie.

post-55792-0-69652500-1584888947_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,że palisz i pijesz regularnie.

Moje gratulacje i życze powodzenia.

To znaczy, że całkowicie nie rozumiesz...

 

nie mniej jednak dziękuję za życzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. Bardzo go lubię , ostatnio tylko on na ręce na wyjściowo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

alkohol to kochany nieco coś innego.Nie porównuj tego.

Uff nie jest źle.

 

A wiecie że 100% seryjnych morderców pije..... Wodę.

 

 

:D

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak wiem, zaraz będzie obrazek ilu to jest uzależnionych alkoholików.

Nie będzie. To jest wątek z klasą 0f3b261704f85a692f8a1e9984fb76b9.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopałeś...;-) czyżby od tego artykułu zaczęły się ostatnie kolejki ?

Oni odkopali i właśnie nie wiem o co chodzi ;)

Kolejki jednak zaczęły się grubo pózniej.

Pamiętam lipiec 2015 jak kupowałem SD w Katowicach to leżały na wystawie Suby i GMT, a później w lutym 2017 już w Krakowie też pamiętam, że leżały professionale do wzięcia od ręki i chyba od Basel w 2017 się zaczęło to szaleństwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.