Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vitriol

Tym w US to dobrze:) największy dealer greymarketu wprowadził kod rabatowy.

ce42efccab7ef354dd4beeb3bc8fbf93.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samo południe w pracy.b8e377b347297913689414d929568f7a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja byłem w pracy w okolicach 10:10:

post-37089-0-41531600-1584962593_thumb.jpeg

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak ładnie, Batman i Batgirl obok siebie :)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

W niniejszym i powyższych postach mieści się dumne "JA GO MAM" i "Moje życie z Rolexem". Można dopisać do tego parę głupich zdań, jak i mi się zdarzyło. A nowych wątków nie ma co zakładać. Tyle wątków ilu przeżywających. Lubię, używam i to przeżywam :P Właśnie mija rok.

 

post-102568-0-32676200-1584974436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niniejszym i powyższych postach mieści się dumne "JA GO MAM" i "Moje życie z Rolexem". Można dopisać do tego parę głupich zdań, jak i mi się zdarzyło. A nowych wątków nie ma co zakładać. Tyle wątków ilu przeżywających. Lubię, używam i to przeżywam :P Właśnie mija rok.

Najlepszego na kolejne lata użytkowania! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

:P Właśnie mija rok.

No, i to jest dobra okazja do wypicia  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i to jest dobra okazja do wypicia :D

Dobra nasza! Teraz sobię zapalę, a za chwil parę naleję szklaneczkę łiskacza, by oblać okrągłą rocznicę hubertowego Suba :)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dobra nasza! Teraz sobię zapalę, a za chwil parę naleję szklaneczkę łiskacza, by oblać okrągłą rocznicę hubertowego Suba :)

Wasze zdrowie i zdrowie Hubertowego Rolka.

U mnie w więzieniu niestety alko brak  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze zdrowie i zdrowie Hubertowego Rolka.

U mnie w więzieniu niestety alko brak 

 

Kwarantanna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Wasze zdrowie i zdrowie Hubertowego Rolka.

U mnie w więzieniu niestety alko brak 

 

Kwarantanna ?

Prawie. Nie mogę wrócić do kraju do końca kwietnia. Nie mogę też opuszczać miejsca pracy...

Jedyny plus, to że kasa się zarabia i € idzie w górę jak poyebane  :)

 

Żeby więcej offtopa nie robić, to wrzucam foto z przymiarki Rolo, co mnie się mocno podoba...

 

post-105307-0-58475300-1584987220_thumb.jpeg

 

post-105307-0-31107600-1584987312_thumb.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już załapałem, rejs.

Gratuluję koniunktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Już załapałem, rejs.

Gratuluję koniunktury.

Tak. Z jednym ale: od 10 dni powinienem być już w domu  :angry:

A posiedzę conajmniej do końca kwietnia.

Słabe to jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chociaz pod jakas sympatyczna szerokoscia geofraficzna?

“+” taki, ze wrocisz do domu w momencie jak juz dla Ciebie pokonamy ta wstretna kreature!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dobry kolega ma na sprzedaż Datejusta ref. 16030 (kaliber 3035 z szybką zmianą daty) z rocznika 1987 + papiery za 13,5k. Ładny stan koperty, piękna biała porcelanowa tarcza.

 

Jakby ktoś był zainteresowany, zapraszam na PW.

 

gallery_65341_2751_601955.jpg

 

gallery_65341_2751_795098.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdy zauważy temat podpięty na górze forum, więc pozwolę sobie na prywatę i zamieszczenie linka w tym temacie.

Klub KMZiZ potrzebuję wsparcia finansowego na przyszłość. Właścicieli Roleksów zachęcam do wpłat. Fajnie gdyby to było 100 zł (oczywiście można więcej).

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/185018-o-utrzymaniu-forum-dyskusja/page-1?do=findComment&comment=2734165

 

To moja prywatna inicjatywa, nie działam na żadne polecenie, nie jestem związany z Zarządem, Stowarzyszeniem etc. Jeśli ktoś poczuje się moim postem oburzony, zniesmaczony etc. to proszę o wszelkie dyskusje w w/w temacie, a nie tu. Ja chcę zachęcić przede wszystkim te osoby, dla których wpłata 100 zł nie zrujnuje domowego budżetu i nie wzbudzi chęci kategorycznego i publicznego rozliczenia każdego grosza z tej kwoty. Chyba wiadomo o co chodzi  ;)

 

Nie chce zbyt dużego crossposta, więc ograniczę się z tą wiadomością to tematu Roleksa, Omegi, IWC, TH, Paneraia.

Jeśli jesteś "za" polub tego posta, będę wiedział ile osób udało mi się zachęcić  :)

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W kontekście wzrostu sprzedaży liderem jest Richard Mille dla którego rok 2019 był wyjątkowo udany. Patek Philippe również odnotował większy wzrost sprzedaży w porównaniu do Roleksa. Szkoda, że Audemars Piguet stracił, a jeszcze bardziej szkoda, że na liście nie ma takich firm, jak Vacheron Constantin oraz A. Lange & Söhne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza uwaga ogólna jest taka że rynek zegarków nowych jest generalnie w stagnacji vs 2018. Poza paroma wyjątkami wzrosty są kilku procentowe, widać też producentów ze spadkami .

Wynik Rolexa nie jest dla mnie niespodzianką: nie są w stanie zwiększyć capacity, nie sprzedali zasadniczo więcej , był większy popyt na ich zegarki , zmieniła się struktura geograficzna (np więcej dostaw do Azji), europejskie AD wręcz obniżyły sprzedaż vs 2018 dlatego na rynku pojawiły się informacje że Rolex obniżył zaopatrzenie co jest prawda patrząc per kraj ale nie jest prawda generalnie


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście wzrostu sprzedaży liderem jest Richard Mille dla którego rok 2019 był wyjątkowo udany. Patek Philippe również odnotował większy wzrost sprzedaży w porównaniu do Roleksa. Szkoda, że Audemars Piguet stracił, a jeszcze bardziej szkoda, że na liście nie ma takich firm, jak Vacheron Constantin oraz A. Lange & Söhne.

Rolex powiększył przewagę nad numerem 2 - Omegą, czyli umocnił się na fotelu lidera. Pewną trójką w tym zestawieniu jest Cartier z bardzo przyzwoitym przyrostem sprzedaży. A zaraz za nimi reszta peletonu. Idzie nowe, o czym świadczą siedmiomilowe kroki Richard Mille ;) Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Patrząc na tę fotę to chyba każdy chciałby go mieć.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.