Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nadal jest.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust to ikona. 30 lat temu był zegarkiem biznesu i bestsellerem. Aczkolwiek trzeba uczciwie przyznać że w dzisiejszych czasach przegrywa z modelami sportowymi i już nie jest dźwignią sprzedaży korony

Lotus daruj nam już te bzdury spod poślinionego palucha. Chyba, że podrzucisz jakiś aktualny raport sprzedaży Rolexa. Powodzenia w szukaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus daruj nam już te bzdury spod poślinionego palucha. Chyba, że podrzucisz jakiś aktualny raport sprzedaży Rolexa. Powodzenia w szukaniu.

Skoro Ty możesz na priva wysyłać użytkownikom oferty rabatów na nowe zegarki nie bacząc na regulamin i zgody użytkowników czy butików to chyba i ja mogę napisać co uważam zwłaszcza że to nie jest zabronione i nikogo nie obrażam , w odróżnieniu od ciebie .


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus to bardzo proste jest - jak piszesz a piszesz często że jakiś zegarek sprzedaje się częściej to albo masz dostęp do takich danych albo nie dezinformuj. Chyba że takimi postami akurat z kilku kont negocjujesz jakiś zakup albo sprzedaż. Faktycznie posiadanie multikont jest niezgodne z regulaminem o czym chyba regularnie się przekonujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem postawę pasywną: nie sprzedaje teraz nic,bo nie po to kupowałem to co kupowałem. A z zakupami wstrzymam się do drugiej połowy roku i to pod warunkiem że będzie do kupienia to co mnie interesuje a nie to co będzie cięte cenowo.

Także moje wpisy noszą znamiona eksperckich a nie przedtranzakcyjnych


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem postawę pasywną: nie sprzedaje teraz nic,bo nie po to kupowałem to co kupowałem. A z zakupami wstrzymam się do drugiej połowy roku i to pod warunkiem że będzie do kupienia to co mnie interesuje a nie to co będzie cięte cenowo.

Także moje wpisy noszą znamiona eksperckich a nie przedtranzakcyjnych

Eksperckich powiadasz, to tym bardziej dawaj linki do źródeł. Bo podpieranie się

„ na forach piszą” i „ pełno tego w necie” to raczej amatorskie trollowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo, jeszcze się niczym nie podpierałem więc nie przebieraj nerwowo nóżkami. Secondo, dbam aby min 90% moich postów było o zegarkach czy rynku. Polemika z Tobą oddala mnie od tego celu.

Zmienisz ton, dowiesz się więcej


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo, jeszcze się niczym nie podpierałem więc nie przebieraj nerwowo nóżkami. Secondo, dbam aby min 90% moich postów było o zegarkach czy rynku. Polemika z Tobą oddala mnie od tego celu.

Zmienisz ton, dowiesz się więcej

Ależ Lotus , w każdym swoim kolejnym wcieleniu jesteś łatwy do rozszyfrowania między innymi dlatego, że nigdy nie podajesz źródeł informacji. Poza „internetowymi mądrościami”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ładne makro. Super jest ta lniana tarcza.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Także moje wpisy noszą znamiona eksperckich...

Ja pierd...ę to znowu Ty.

Zrób nam dobrze i zgłoś się do sanepidu, ponieważ masz wysoką gorączkę i to przynajmniej od roku. :-P

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim piszmy o zegarkach i ewentualnie rynku.

Poza kilkoma użytkownikami którzy notorycznie nie wytrzymują ciśnienia, pozostali potrafią ze sobą dyskutować albo przynajmniej nie zachowywać się agresywnie wobec innych użytkowników.

Edytowane przez Makao

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, syndrom oblężonej twierdzy przeszkadza w śledzeniu merytorycznej warstwy wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim piszmy o zegarkach i ewentualnie rynku.

Poza kilkoma użytkownikami którzy notorycznie nie wytrzymują ciśnienia, pozostali potrafią ze sobą dyskutować albo przynajmniej nie zachowywać się agresywnie wobec innych użytkowników.

Ten sam poziom abstrakcji

post-55792-0-90200400-1585497294.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne makro. Super jest ta lniana tarcza.

 

Dzięki - w lepszej jakości jest na IG. A tarcza - bardzo trudno się nie zgodzić, z tym że jest świetna  ;)  A i tak pełnie możliwości pokazuje dopiero na żywo, w różnych warunkach oświetleniowych. A jeśli dodamy do tego jeszcze bezel i jubille to całościowy efekt jest przyjemny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy,

 

Planuję zakup pierwszego Rolexa do kolekcji. Co uważacie o tym egzemplarzu?

https://allegro.pl/oferta/rolex-oyster-perpetual-ref-1002-cal-1570-1972r-8425475057?msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

post-63245-0-34991400-1585503006_thumb.jpeg

post-63245-0-41063600-1585503017_thumb.jpeg

 

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Po ostatniej "wysypce" zdjęć EXPLORERA, powiew świeżości i twórcze rozwinięcie, nieco archaicznego designu wink.png

 

post-111954-0-25730500-1585510946_thumb.jpg

Edytowane przez Paragraf22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były EX-y, był AK, czas na GMT II.c82a84871702cb4106b819845ea2735b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź gdzie i za ile był serwisowany. Dobry serwis autoryzowany weźmie ca 5-10tPLN . Wygląda na mocno spracowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis cxas temu ktos napisal post dlaczego Yacht-Mastery 40mm sa tak malo popularne? Ciekawy jestem waszych opinii. Cxy to chodzi o istotna roznice w cenie miedzy Subem a YM czy np. o bardziej elegancki wygląd. Na forum jest chyba tylko kilka YM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już biorąc pod uwagę widmo hiperinflacji za te kilka miesięcy, tyle trzeba będzie zapłacić za serwis w PLN ;) 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.