Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Cena taka jak najniższa na Chrono w zakresie zegarków nowych 2019-2020

Jasnym jest, że ja chcę sprzedać, więc liczę się z weryfikacją, ale jakiś punkt wyjścia trzeba przyjąć. W sumie na chrono nie ma ich tak dużo- ledwie ponad 100 na terenie UE. Gdybym tam dla przykładu wstawił 57tys to byście pisali o krachu na rynku smile.png

A jak nie sprzedam to po prostu będę miał nie jeden, a dwa piękne rolexy wink.png

 

Nie przejmuj sie ,jeszcze niedawno bylo oburzenie ,ze cena poleci a jak ktos wrzuci wysoko to nagle sepy placza z nadzieja na okazje .Hipokryzja.Masz swoja cene I tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje się dopiero zaczną. Im towar bardziej luksusowy tym promocje większe. Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem oburzony ofertą kolegi.

Oburzony jestem generalnie cenami za Hulka, Pepsi czy Batmana z drugier ręki  ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja generalnie w jakimś stopniu też, ale chyba generalnie z tego powodu, że nie mogę normalnie kupić zegarka, na który mam ochotę, bo jest wykupywany na handel... no ale skoro ktoś kupuje z drugiej ręki w wyższej cenie, to nie dziwie się, że taki biznes funkcjonuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena taka jak najniższa na Chrono w zakresie zegarków nowych 2019-2020

Jasnym jest, że ja chcę sprzedać, więc liczę się z weryfikacją, ale jakiś punkt wyjścia trzeba przyjąć. W sumie na chrono nie ma ich tak dużo- ledwie ponad 100 na terenie UE. Gdybym tam dla przykładu wstawił 57tys to byście pisali o krachu na rynku :)

A jak nie sprzedam to po prostu będę miał nie jeden, a dwa piękne rolexy ;)

 

Wg mnie masz racje.To że kupiłeś taniej o 30K to nic nie znaczy. Jak sie trafi kupujący za tyle to Twoje szczęscie

Edytowane przez robol1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja generalnie w jakimś stopniu też, ale chyba generalnie z tego powodu, że nie mogę normalnie kupić zegarka, na który mam ochotę, bo jest wykupywany na handel... no ale skoro ktoś kupuje z drugiej ręki w wyższej cenie, to nie dziwie się, że taki biznes funkcjonuje...

No cóż- ja po prostu ponad dwa lata temu zapisałem się na zegarek, o którym marzyłem. W międzyczasie kupiłem jeszcze coś innego, a teraz chciałbym coś z zupełnie innej beczki. Nawet robiłem ankietę tu na forum. Taka jest teraz sytuacja i nie widzę powodu dlaczego miałbym komuś robić prezenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

No cóż- ja po prostu ponad dwa lata temu zapisałem się na zegarek, o którym marzyłem. W międzyczasie kupiłem jeszcze coś innego, a teraz chciałbym coś z zupełnie innej beczki. Nawet robiłem ankietę tu na forum. Taka jest teraz sytuacja i nie widzę powodu dlaczego miałbym komuś robić prezenty.

Prezent jest wtedy, kiedy coś komuś dajesz za darmo. I tylko wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- ja po prostu ponad dwa lata temu zapisałem się na zegarek, o którym marzyłem. W międzyczasie kupiłem jeszcze coś innego, a teraz chciałbym coś z zupełnie innej beczki. Nawet robiłem ankietę tu na forum. Taka jest teraz sytuacja i nie widzę powodu dlaczego miałbym komuś robić prezenty.

 

Twój zegarek i możesz z nim robić co tylko chcesz  :)

 

Innym uwłacza stanie w kolejkach, ale zaglądanie do michy sąsiada już nie  <_<


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- ja po prostu ponad dwa lata temu zapisałem się na zegarek, o którym marzyłem. W międzyczasie kupiłem jeszcze coś innego, a teraz chciałbym coś z zupełnie innej beczki. Nawet robiłem ankietę tu na forum. Taka jest teraz sytuacja i nie widzę powodu dlaczego miałbym komuś robić prezenty.

Ale Ciebie przy tym też doskonale rozumiem, bo jeśli się już czekało kawał czasu w kolejce z umoczoną zaliczką, to ciężko powiedzieć po telefonie: „a jednak się rozmyśliłem” w sytuacji, kiedy można coś na tym jeszcze zarobić.

 

Mnie naprawdę oburza ustawianie się w kolejce tylko po to, żeby zaraz po zakupie sprzedać dalej z narzutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- ja po prostu ponad dwa lata temu zapisałem się na zegarek, o którym marzyłem. W międzyczasie kupiłem jeszcze coś innego, a teraz chciałbym coś z zupełnie innej beczki. Nawet robiłem ankietę tu na forum. Taka jest teraz sytuacja i nie widzę powodu dlaczego miałbym komuś robić prezenty.

Ja nie widze w tym nic zlego. To zazdrosc glownie przemawia przez ludzi, ktorzy nie zdarzyli sie zapisac do kolejki, badz sami chcieliby moc czasem cos zarobic na tym hobby a nie tylko tracic B)

Co nie zmienia faktu, ze jesli chodzi o nowe Pepsi, Daytone czy Batmana (nowe mechanizmy/modele) to to rozumiem. Ale taki "stary" Hulk, ktory jeszcze do niedawna lezakowal w salonach a ja na niego czekalem wtedy miesiac :blink:  teraz "zrobil sie swietym graalem" - masakra :D;)

 

Mnie naprawdę oburza ustawianie się w kolejce tylko po to, żeby zaraz po zakupie sprzedać dalej z narzutem.

Bo??? :blink: Jest jakies prawo nawet moralne tego zabraniajace? Caly handel na tym polega i czemu to ma byc takie zle? Bo to ktos zarabia a nie Ty? ;)

 

Ludzie kupuja i sprzedaja na tym forum setki zegarkow. Czesto sie wymieniaja i czesto tez po ponoszeniu miesiaca czy dwoch cos im nie przypadnie i sprzedaja ze strata - ktos ich zaluje i nad tym ubolewa??? :rolleyes: Nie przypominam sobie ANI JEDNEGO posta zalujacego kogos, kto stracil kupe kasy na sprzedazy. Baaaa.... Ilu tu sie cieszylo, ze moglo taniej kupic i jakos nie mieli moralnych oporow z przyjeciem okazji :) A jak tylko ktos chce zarobic, to cham :D

 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo??? :blink: Jest jakies prawo nawet moralne tego zabraniajace? Caly handel na tym polega i czemu to ma byc takie zle? Bo to ktos zarabia a nie Ty? ;)

 

Czy jest jakieś prawo nawet moralne tego zabraniające? Serio ?

 

Oczywiście handel zegarkami to zupełnie inna bajka, ale czy ostatnie wydarzenia z płynami do dezynfekcji i maseczkami nie są dobrym przykładem na to, że spekulacja to niekoniecznie takie mega fajne zjawisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba teraz zartujesz, nie? :blink:

Porownujesz dobra luksusowe z rzeczami moze i nawet ratujacymi zycie??? Ok - odpadam :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba teraz zartujesz, nie? :blink:

Porownujesz dobra luksusowe z rzeczami moze i nawet ratujacymi zycie??? Ok - odpadam :wacko:

Możliwe, że nie przeczytałeś wystarczająco uważnie, tego co napisałem, możliwe też, że nie chcesz dostrzec pewnej ogólnej reguły.

 

O ile Cię rozumiem, to spekulacja pewnymi towarami jest moralnie (i prawnie) ok, a innymi nie? A dlaczego, jeśli mogę zapytać?

 

Poza tym, helou - z żelami to przecież trochę ściema - można se kupić mydło i też jest git - ale żele zdają się nieco bardziej luksusowe

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko 67 tys za Hulka. Nowy kosztuje 9050Euro. Nawet jeśli przeliczę po kursie 5 zł to wyjdzie 45 tys. Szczerze za te ponad 20 tys różnicy to nawet gdybym był bardzo napalony to jestem w stanie poczekać nawet dwa lata na nowy z salonu i jeszcze mógłbym dokupić  jakiegoś OP. 

Edytowane przez Gumis1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostałem jednozegarkowcem. :D

Wnf97y9.jpg

EpksX00.jpg

Też tak potrafię na kilkanaście dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie przeczytałeś wystarczająco uważnie, tego co napisałem, możliwe też, że nie chcesz dostrzec pewnej ogólnej reguły.

O ile Cię rozumiem, to spekulacja pewnymi towarami jest moralnie (i prawnie) ok, a innymi nie? A dlaczego, jeśli mogę zapytać?

Poza tym, helou - z żelami to przecież trochę ściema - można se kupić mydło i też jest git - ale żele zdają się nieco bardziej luksusowe

Żele miały sens jako „mydło podróżne” , teraz w razie W można się ratować wchodząc do sklepu ...byleby w masce

A Hulk jest świetnym „kolejnym zegarkiem w kolekcji”.Cena jak zawsze to sprawa między kupującym i sprzedającym.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ceny polecą jutro bo pierwszy rzut pójdzie na skrócenie kolejek. Jak kolejki padną (bo padną) a produkcja będzie szła (bo będzie) to co z towarem. Najpierw na magazyn - ale jak długo a potem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile Cię rozumiem, to spekulacja pewnymi towarami jest moralnie (i prawnie) ok, a innymi nie? A dlaczego, jeśli mogę zapytać?

Alez prosze - dobra luksusowe to zbytek. Sa z gory przeszacowane i z zalozenia ludzie je kupujacy "wywalaja pieniadze do blota" :D  Co za roznica czy 200% zarabia i ma przebitki producent czy dealer czy handlarz?? Mnie to nie interesuje, bo sam robie nierozsadnie kupujac takie czasomierze :P Moglbym przeciez zamaiast srodka do dezynfekcji nie przeplacajac kupic mydlo czyli np. Casio za 300pln - ot takie porownanie  :) 

 

ps

mysle, ze gdyby ktos powykupowal wszystkie Ferrari z salonu i trzeba byloby na nie czekac po 3-4 lata lub zaplacic komus sporo wiecej, to nikogo by to nie ruszalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak tylko ktos chce zarobic, to cham :D

 

Warto zwrócić uwage na pewną konstrukcję myślową,

Ileż razy słyszmy - kupiłem to po znajomości, czyli taniej. Dlaczego nie można dać zarobić 'po znajomośc' komuś więcej, zapłacić więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko 67 tys za Hulka. Nowy kosztuje 9050Euro. Nawet jeśli przeliczę po kursie 5 zł to wyjdzie 45 tys. Szczerze za te ponad 20 tys różnicy to nawet gdybym był bardzo napalony to jestem w stanie poczekać nawet dwa lata na nowy z salonu i jeszcze mógłbym dokupić  jakiegoś OP.

 

Zupełnie nie rozumiem waszej Koledzy ekscytacji. Wystawić towar można nawet za pierdyliard baksów. Ale deliberować dopiero jak ktoś taką sumę zapłaci :rolleyes:

Inaczej to mamy tylko mniemanologię stosowaną :o

I to by było na tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnie ciekaw jak koledzy którzy tak mocno oburzają sie ceną za hulka,zachowali by sie gdyby to oni byli w posiadaniu nówki zielonego R?Sprzedawaliby po cenie zakupu? -Już to widzę hipokryci.Czy jedzie mi tu czołg?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem waszej Koledzy ekscytacji. Wystawić towar można nawet za pierdyliard baksów. Ale deliberować dopiero jak ktoś taką sumę zapłaci :rolleyes:

Inaczej to mamy tylko mniemanologię stosowaną :o

I to by było na tyle :P

Piszę jakie jest moje zdanie w temacie. Osobiście w zyciu nie zaplacilbym takiej ceny za towar który moge mieć duzo taniej nawet gdybym mial czekać. Jeśli ktoś kupi za taką cenę to gratulacje dla sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnie ciekaw jak koledzy którzy tak mocno oburzają sie ceną za hulka,zachowali by sie gdyby to oni byli w posiadaniu nówki zielonego R?Sprzedawaliby po cenie zakupu? -Już to widzę hipokryci.Czy jedzie mi tu czołg?????

 

Jego zegarek i może sobie sprzedawać za ile chce. Ale każdy z nas może sobie przynajmniej w duchu pomyśleć, że cena oderwana od rzeczywistości.

 

Prawda jest taka, że sami wszyscy nakręcamy Rolex'owi rynek a później jest lament, że drogo, że trzeba czekać  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.