Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, artme napisał:

Bartek - prosze Cie... Co mnie w tej chwili 40k, jak "marny" moonwatch kosztuje juz ponad 20k... Ceny poszly w gore i wszystko jest drozsze, wiec co z tego, ze do takiego Rolexa wszyscy sie czepiaja, bo kosztuje ponad 40 tysi skoro AP juz leci ponad 80 a Patek 100. Relatywnie mozna powiedziec, ze za te 40 tysi u Rolexa dostaje wiecej pewnosci i jakosci niz u wielkiej trojki ?

Wg mnie Omega właśnie w ostatnim czasie poprawiła jakość. Co by nie mówić w AP ma dużo więcej do powiedzenia zegarmistrz niż maszyna i te zegary są lepiej wykonane niż Rolex-y.

Ja bardzo lubię R ale jak się tak pozycjonujesz, ograniczasz podaż etc etc to wypadałoby żeby babole widoczne gołym okiem wyłapywać. Werki to inna sprawa, tu R jest niezawodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, McIntosh napisał:

 

Czy zatem kupiłeś Royal Oak i chciałeś nabyć Nautilusa, żeby mieć mniej "pewności" oraz "jakości" w porównaniu do Roleksa? Grand Seiko i fast food? Odważne stwierdzenia. ?

Szczerze? Sam juz doszedlem do tego, ze ani R, ani AP, ani PP czy VC nie daja mi tego, co sie moze nazywac "pewną jakoscia wykonczenia" etc. R przynajmniej daje mi codzienna "jakosc noszenia" i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
2 godziny temu, artme napisał:

Szczerze? Sam juz doszedlem do tego, ze ani R, ani AP, ani PP czy VC nie daja mi tego, co sie moze nazywac "pewną jakoscia wykonczenia" etc. R przynajmniej daje mi codzienna "jakosc noszenia" i tyle.

 

Każdy zegarkowy wybór, który sprawia radość po zakupie, jest okay. Znaczek na tarczy to rzecz drugorzędna, a że nie zawsze wszystko jest idealnie wykonane? No cóż, Lange też ma wtopy w wykończeniu swoich zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie kłótnie są tutaj co 20 stron.Co prawda po zmianie szaty graficznej dopiero pierwszy raz ale nie ostatni.W sumie nudne to forum zaczyna sie robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
14 godzin temu, robol1 napisał:

takie kłótnie są tutaj co 20 stron.Co prawda po zmianie szaty graficznej dopiero pierwszy raz ale nie ostatni.W sumie nudne to forum zaczyna sie robić

 

To nie kłótnia tylko wymiana poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co znają i oglądają na youtube kanał ProducerMichael wiedzą, że często odwiedza sprzedawcę zegarków z Essential Watches.
Wrzucili ciekawy filmik jak dzisiejszy kryzys wpływa na ceny zegarków u tego sprzedawcy, jest trochę Rolexów i oglądając powiem, że ceny na używki naprawdę promocyjne.

Wrzucam jako ciekawostka.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, robol1 napisał:

W sumie nudne to forum zaczyna sie robić

 

Czy ja wiem? Jeśli entuzjasta przekonuje że Rolek bardziej ręcznie a mniej maszynowo jest "trzepany" , to to jednak niezła rozrywka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środa - dzień loda

b583b01e70e39774f0775574dc9a4ca5.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych nowym SUBem z datą.

Było wcześniej pisane, że cena poszła w górę to mogę doprecyzować, że aktualna cena w Kruku to 40.400 zł 

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon w Mokotów leży, 59k na metce jak dobrze pamietam. Jest tez DJ za 34k granatowy oyster gładki bezel. Kilka modeli ze złotem głównie dj41/36 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie filmik ProducerMichael i ceny rzeczywiście promocyjne, ale... zdecydowana większość zegarków nie ma papierów. Dobrze, że jest transparentny i o tym mówi, i bierze w razie W ryzyko na siebie, ale to jest też powód tak niskich cen. Wpadłem na jego stronę i ma olbrzymi stock, samych DJów ma 1300 sztuk, więc te parę promocyjnych zegarków to taka raczej reklama, plus to co długo leżało. Hulk, Pepsi, Batgirl dalej wysoko 19kusd, 18kusd i 17kusd, Daytona stal biała 30kusd czarna 23kusd.

Jeszcze trzeba poczekać na promocje.

 

Pytał ktoś o cenę Suba (bez daty) w Kruku?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich zainteresowanych nowym SUBem z datą.
Było wcześniej pisane, że cena poszła w górę to mogę doprecyzować, że aktualna cena w Kruku to 40.400 zł 
 
Aktualny cennik Kruka wygląda tak ;)7e050e43874e519c7fb28e34d2ed7024.jpg8848cd279f742b4c88ee43432c732413.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze to sa jeszcze nie wyregulowane ceny - odklejaja sie od folderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że na niektóre modele nie trzeba czekać ??

EB07558F-7F68-4CC4-8B07-47576C9BDF44.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Świetne zdjęcie @Smycel widać wszystkie smaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Smycel napisał:

Jak dobrze, że na niektóre modele nie trzeba czekać ??

 

 

Rewelacyjny egzemplarz i świetna fotka. 

16610 MK I , końcówka lat 90?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, vitriol napisał:

Świetne zdjęcie @Smycel widać wszystkie smaczki.

 

13 godzin temu, gasp50 napisał:

smycel fajne foto jak i referencja ?

 

 

10 godzin temu, egonax napisał:

 

Rewelacyjny egzemplarz i świetna fotka. 

16610 MK I , końcówka lat 90?

 

 

Dzięki :)

Egzemplarz z początku lat 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając jeszcze do cen, to cena Suba-a z datą ustalona na kwotę 40.690 zł, była taka już miesiąc temu. Taką cenę podał mi salon na Placu Trzech Krzyży w mailu z 16 kwietnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to mało czy dużo niech każdy sam oceni.

Na dzień dzisiejszy, czyli 14.05 g 13:05,

Jest to równowartość 5 uncji złota lub 1 bitcoina.

Sub vs 5oz vs 1BTC, zobaczymy kto by wygrał przy takiej inwestycji za jakiś czas.

Sub ma premium na starcie przy wyjścji z salonu, ale zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo122 Ale po co takie wróżenie z fus , pomyśl tak : 1- ile uncji złota kosztował twój ostatni kupiony zegarek , a ile uncji teraz kosztuje ? 2-  jak szybko dziś 15-05-2020 sprzedasz ten zegarek w porównaniu do uncji złota ,żeby iść do najbliższego sklepu i kupić chleb i masło dla rodziny która czeka w domu ? wtedy będziesz miał odpowiedź , która inwestycja jest lepsza i bezpieczniejsza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, wróżenie itd. 

Miałem kilka ceramicznych Rolexów nosiłem je z radością, tyrałem je z uśmiechem, ale odkąd są narzędziem spekulacyjnym to ta radość mi zbladła.

Ostatniego Suba sprzedałem we wrześniu 2019 za 5 uncji złota, która była po 6kpln. Dzisiaj też 5 uncji, która jest po 8k bardzo ciekawa koincydencj ?.

Zakładam, że w inwestycje wchodzimy nadwyżkami, które możemy stracić. Moje zestswienie to taka trochę zabawa. Najszybciej można sprzedać btc, ale po pierwsze może być po 1k jak i po 80k, a po drugie mogą wyłączyć internet. Polska to nie Las Vegas tu nikt nie zrozumie Rolexa, ani złotej monety, za bułki trzeba płacić plnami i to drobnymi. 

Oczywiście rozumiem, że to klub miłośników i nie pasuje zegarka traktować jako aktywo, nie rozmawiajmy o pieniądzach ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepy los, uncje złota, wróżenie z fusów. Nic nie zastąpi przyjemności noszenia Rolka na łapie.

 

a61e733411fb259a5e2710d6dfe64093.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.