Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubex
1 minutę temu, mario1971 napisał:

What?

Mario, przeczytaj co napisałeś - "wpadły w oko", "pięknisia".  No proszę Cię chłopie... Ja sam często nie zważam na słowa i też zaraz ktoś z Forum robi sobie ze mnie tzw. "bekę". Sam czekam na Hulka. Napisz proszę na priw na jakim miejscu Cię plasowali gdy się zapisywałeś, ewentualnie na którym teraz jesteś. Ja się nie interesowałem, bo mam masę innych spraw na głowie, zresztą na moje zapytania do Kruka nikt nigdy nie odpowiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marak napisał:

 

No bo kiedyś byłem na koncercie pankowym w liceum na Woli w W-wie, to mógł być '90 i wtedy wszedł kolo, który miał ksywę "Pepsi" i miał fajne okulary 🙂 ale antagoniści zaszydzili: "Pepsi - sexi" .

W sumie mogłem spytać na wprost, czy nie myślałeś też o Pepsi ?

Ponieważ jest piątek wieczór, to mi się nałożyło tak. 

wybacz 😁

W tamtym czasie mogłem wybrać/złożyć zamówienie z szybką realizacją tylko na jeden z modeli GMT. Wybrałem Batmana. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
53 minuty temu, Krystian napisał:


Przykro mi, że wcześniej nie miałeś innych zegarków, ale nie martw się, to poczucie wyjątkowości minie emoji16.png

Miałem, teoretycznie były lepsze. W subie nie ma nic wyjątkowego, ale jego fenomen może zrozumieć tylko ktoś, kto miał już ten zegarek. Ty zapewne miałeś. Pewnie masz teraz lepsze.

Mała edycja, nie ma wchodzić w pupkę innym "wszystkowiedzącym". Niech się pier**lą.

Edytowane przez hubex
Bo zmieniłem zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hubex napisał:

Mario, przeczytaj co napisałeś - "wpadły w oko", "pięknisia".  No proszę Cię chłopie... Ja sam często nie zważam na słowa i też zaraz ktoś z Forum robi sobie ze mnie tzw. "bekę". 

Mnie to nie rusza... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisałem się na Exa 1. Zobaczymy na żywo. Biały OP też bardzo mi się podoba ale Easylink którego tutaj brakuje dość skutecznie mnie zniechęca od zakupu. Uważam, że Easylink jest mega wygodny. W DJ używam bardzo często. Gdyby coś poprawili w tej kwestii to z chęcią zakupił bym OP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał:

W tamtym czasie mogłem wybrać/złożyć zamówienie z szybką realizacją tylko na jeden z modeli GMT. Wybrałem Batmana. 

 

Sądzę, że też bym podjął taką decyzję w takiej sytuacji. I cały czas widać jak cieszy 🙂 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marak napisał:

 

Sądzę, że też bym podjął taką decyzję w takiej sytuacji. I cały czas widać jak cieszy 🙂 

 

Nie mam innych, tak wygodnych w użytkowaniu zegarków na bransolecie posiadających funkcję daty. Dlatego musi mnie cieszyć :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Kruku c.d. zakrzywienia czasoprzestrzeni.

Modele typu OP 34/36/39 sa przeliczane wg. kursu ok. 4,45 PLN/EUR. To samo dla YM.

Tymczasem SSy wyceniane sa wg kursu ok. 4,7 PLN/EUR.

Niby o tym wiemy, ale boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem, teoretycznie były lepsze. W subie nie ma nic wyjątkowego, ale jego fenomen może zrozumieć tylko ktoś, kto miał już ten zegarek. Ty zapewne miałeś. Pewnie masz teraz lepsze.

Nie chodzi o to co miałem, czy mam. Moja poprzednia wypowiedź była żartobliwa jeżeli tego nie zauważyłeś ;) Dla mnie obecny Submariner Date jest jednym z ostatnich wyborów z Rolexa, ze względu na grube uszy i mocne zwężenie bransolety co moim zdaniem nie idzie w parze. Wiem, że to jest wygodne, ale wizualnie mnie odpycha. Jedynie Hulk jest ciekawy ze względu na „żyjącą” tarczę i bezel, ale i tak nosiłbym go jedynie na RubberB, bo tylko w tym przypadku efekt wizualny jest dobry. Osobiście czekam na Hulka bez daty na nowym werku ze zwężonymi uszami (takie małe marzenie :D), ale jak w Submarinerze Date poprawią uszy, co widać po GMT zaczynają robić to też przemyślę taką opcję (oczywiście koniecznie z nowym werkiem, który zdecydowanie zdaje egzamin). Niby stary nie jest zły, ale nowy jest świetny. Oby tylko Submarinera, czy EXP nie wsadzili na jubilee, co teraz jest bardzo modne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
13 godzin temu, Krystian napisał:


Nie chodzi o to co miałem, czy mam. Moja poprzednia wypowiedź była żartobliwa jeżeli tego nie zauważyłeś.

Wybacz. Wyczuwałem sarkazm. Obecny sub nie grzeszy urodą, co wielokrotnie podkreślałem. Ale ja już miałem ładne zegarki. A teraz mam niezawodną maszynę z którą mogę robić wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to zadanie spełnia Omega 300 Trilogy i radzi sobie doskonale. Nowy Submariner u „obstawiam” 95% użytkowników nawet wody nie widzi, a gdzie jakieś większe „wyzwania”.
U mnie toolwatch to zegarek, który cieszy mnie w każdej chwili. Czy to jest jazda na rowerze, czy kąpiel w morzu lub basenie. Zegarek ma cieszyć mnie, a nie stresować (to jest moim zdaniem to o co w naszym hobby chodzi). Submariner też by mnie nie stresował, ale najzwyczajniej jak już pisałem nie pasują mi jego proporcje (a skoro nie pasują to nie ma sensu sobie wmawiać, że jest wyjątkowy i brak mu alternatyw).
Oczywiście rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie, ale ja jednak pozostanę przy swoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
W dniu 17.07.2020 o 23:13, darekmp3 napisał:

To chyba kobieta.


Trudno, co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krystian napisał:

U mnie to zadanie spełnia Omega 300 Trilogy i radzi sobie doskonale. Nowy Submariner u „obstawiam” 95% użytkowników nawet wody nie widzi, a gdzie jakieś większe „wyzwania”.
U mnie toolwatch to zegarek, który cieszy mnie w każdej chwili. Czy to jest jazda na rowerze, czy kąpiel w morzu lub basenie. Zegarek ma cieszyć mnie, a nie stresować (to jest moim zdaniem to o co w naszym hobby chodzi). Submariner też by mnie nie stresował, ale najzwyczajniej jak już pisałem nie pasują mi jego proporcje (a skoro nie pasują to nie ma sensu sobie wmawiać, że jest wyjątkowy i brak mu alternatyw).
Oczywiście rozumiem, że ktoś może mieć inne zdanie, ale ja jednak pozostanę przy swoim emoji16.png

I tu się z Tobą trzeba zgodzić i się pod tym podpisuję rękami i nogami ;) :D

Tyle że tym zegarkiem jest pięcio cyfrowy Sub 16610!!! :D 

I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej! :P

Nie zawodny, wytrzymały, uniwersalny pod każdym względem, dostęp do czesci i serwisu utrudniony nie jest, nie ma co go więcej wychwalać bo każdy posiadający raczej wie o czym mówię! 😎


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szwed napisał:

I tu się z Tobą trzeba zgodzić i się pod tym podpisuję rękami i nogami ;) :D

Tyle że tym zegarkiem jest pięcio cyfrowy Sub 16610!!! :D 

I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej! :P

Nie zawodny, wytrzymały, uniwersalny pod każdym względem, dostęp do czesci i serwisu utrudniony nie jest, nie ma co go więcej wychwalać bo każdy posiadający raczej wie o czym mówię! 😎


Skoro nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym podpiszę 😁

D4635140-DB2A-4F29-8525-4971DDB0DDF1.jpeg

Edytowane przez Smycel
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2020 o 18:16, Smycel napisał:


Skoro nie nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym podpiszę 😁

 

;)

😜

czego więcej potrzeba?! :D

 

9E2EF82C-4308-4DF7-A7A8-01B77C686E2B.jpeg

Wszyscy wstydzą się potwierdzić! ;) :D 

W dniu 19.07.2020 o 18:16, Smycel napisał:


Skoro nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym

 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, nicon napisał:

Piwo lepsze by się przydało ;).

Pierwszy raz wzięte na próbę.

testuje wszystkie IPY co w oko mi wpadną wcześniej była fajna IPA „dubel IPA 

Tylko zdjęcia nie mam ale naprawdę fajna. :) 

 

963EC68E-5A02-40C4-8B2E-4442B82A38FC.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Smycel napisał:


Skoro nikt nic innego nie wmówi, to ja się pod tym podpiszę 😁

 

 

Ja też. Do tego pod zielonym parasolem to prawie jak Hulk :)

Resized_20200719_160640_8266001-01.thumb.jpeg.8dabebb385a6b63b83359781bae92147.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to Was zmartwię, bo jeżeli chodzi o te lata to Polar zamiata 16610 w każdym calu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krystian napisał:

Tak szczerze to Was zmartwię, bo jeżeli chodzi o te lata to Polar zamiata 16610 w każdym calu :D

Bez foto są to tylko puste słowa ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Krystian napisał:

Tak szczerze to Was zmartwię, bo jeżeli chodzi o te lata to Polar zamiata 16610 w każdym calu :D

 

 

spacer.png

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Krystian napisał:

Tak szczerze to Was zmartwię, bo jeżeli chodzi o te lata to Polar zamiata 16610 w każdym calu :D

100900971_3061860763893517_2155072056348114944_n.jpg.e1693d9da2c2f58a1e7fb60c91c5e044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100900971_3061860763893517_2155072056348114944_n.jpg.e1693d9da2c2f58a1e7fb60c91c5e044.jpg

O Twoim nie pisałem, bo jego to zamiata Apple Watch

Ps. Zawsze możesz sobie kupić zielony parasol i jakieś tam szanse z Apple Watch masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolor tarczy robi tu wielką różnicę jak dla mnie. Czarny jest nudny jak flaki z olejem. Dopiero białas robi cały efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.