Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

I dokładnie o takie pytanie przy porównaniu Pepsi vs Batman chodzi.
John Wick współczesny bohater filmowy. 2 części z Keanu Reeves w roli głównej. 
 

Batman też kiedyś będzie miał status Pepsi, nawet jeśli dziś jest już mega popularny.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to kojarzę, ale nie wydaje mi się, żeby film, w którym głównym i jedynym motywem jest spektakularne zabijanie ludzi miał uzyskać status kultowego, przynajmniej porównując do serii z JB. Z Rolexem to natomiast tak, że zdaje się, że prawie każdy model jest kultowy - w sensie, że dla pewnych grup stanowi przedmiot jakiegoś kultu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wpisy, gdyby jeszcze ktoś chciał podzielić się swoimi przemyśleniami pepsi vs batman to z góry dziękuję 😆👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Szyszkops napisał:

Tak serio to kojarzę, ale nie wydaje mi się, żeby film, w którym głównym i jedynym motywem jest spektakularne zabijanie ludzi miał uzyskać status kultowego, przynajmniej porównując do serii z JB. Z Rolexem to natomiast tak, że zdaje się, że prawie każdy model jest kultowy - w sensie, że dla pewnych grup stanowi przedmiot jakiegoś kultu emoji57.png


szukając wiec porównania specjalnie dla Ciebie, niech to będzie wybór pomiędzy klasycznym drinkiem a współczesną gwiazdą pop.

😁

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając otoczkę historyczną to są przecież identyczne zegarki różniące się tylko kolorem wkładki bezela i wskazówki GMT. Jest kwestią absolutnie subiektywną co się komu bardziej podoba. 

Większość osób uważa, że pepsi jest ładniejsze, ale nie wiadomo ile jest w tym sugerowania się gorsza dostępnością czy właśnie historią.

Ja akurat należę do mniejszości i mi batgirl podoba się bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szyszkops napisał:

Tak serio to kojarzę, ale nie wydaje mi się, żeby film, w którym głównym i jedynym motywem jest spektakularne zabijanie ludzi miał uzyskać status kultowego, przynajmniej porównując do serii z JB. Z Rolexem to natomiast tak, że zdaje się, że prawie każdy model jest kultowy - w sensie, że dla pewnych grup stanowi przedmiot jakiegoś kultu emoji57.png

 

Takie czasy. Kilka lat temu jako ogół moglismu się skupić 7-8 minut na filmiku z yt, teraz to 15s na TikToku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King by sunset.

8C4BD3D2-5826-4003-A1B6-D640F63F2A64.jpeg


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ef5e757b750f7ef4cc1f56f891ee408f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był kolejny plan na moje paski, ale na razie w sferze planów, nie wprowadziłem do sprzedaży, szczerze powiem świetna jakość i kolory.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ulotny napisał:

To był kolejny plan na moje paski, ale na razie w sferze planów, nie wprowadziłem do sprzedaży, szczerze powiem świetna jakość i kolory.

No ja już nawet zamówiłem i nie mogę się doczekać. Dobrze, że przedpłat nie brałeś jak Kruk na Rolexy... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sanik napisał:

Mam nieco dziwne pytanie, jakie kryteria u Was przeważyły, oprócz wizualnych, przy decyzji batman, czy pepsi?

Mroczny bohater - Batman :)

 

A tak na serio, w momencie, kiedy ja się zapisywałem, na Batmana czekało się około roku, a na Pepsi znacznie dłużej.  Druga rzecz to kwestia wizualna - lubię kolor niebieski (chociaż numero uno to zielony).  Gdyby był do wyboru bezel ceramiczny  w barwie starej Pepsi lub Coke - miałbym większy dylemat przy zamówieniu. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2020 o 22:04, McIntosh napisał:

Oczywiście zdaję sobie sprawę z hype jaki jest obecnie na Roleksa. Biorąc jednak pod uwagę aktualne ceny Submarinera, jego niedostępność w salonach, ale też liczbę możliwych alternatyw, to naprawdę trudno zrozumieć te długie kolejki oczekujących. Później wybory są podbudowywane stwierdzeniami typu "najlepszy zegarek na świecie". Trudno, nie wnikam. Mamy wspólną pasję i to jest najważniejsze, a wybory zegarkowe to już indywidualna sprawa.

 

Każdy tak tłumaczy swoje wybory, wydane pieniądze, upokorzenie podczas czekania w kolejce.

 

Potem psychika każe sobie tłumaczyć, że to najlepszy zegarek i wtedy da się z tym żyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Admof napisał:

 

Każdy tak tłumaczy swoje wybory, wydane pieniądze, upokorzenie podczas czekania w kolejce.

 

Potem psychika każe sobie tłumaczyć, że to najlepszy zegarek i wtedy da się z tym żyć ;)

Naprawdę myślisz, że ludzie czują się upokorzeni czekając w kolejce na zegarek który im się podoba? Ty nigdy nie stałeś w kolejce za niczym? Konfigurowałeś np kiedyś auto dla siebie czy nie chciałeś być upokorzonym i kupowałeś to co na stanie lub używane? Bez przesady...jak coś się podoba to warto poczekać niezależnie czy jest to zegarek, samochód czy rower i ja upokorzenia w tym żadnego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Kupno nowego auta do produkcji to co innego. Jest normalne, ze konkretną konfiguracje  musza wyprodukować i czekasz na zamówienie. Stanie w Kruku po Roleksa pare lat Bez informacji czy i kiedy jest zabawne. Ale potem można zebrać gratulacje na forum lub sprzedać z zyskiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na tym forum dużo niezdrowych emocji. Zamiast się cieszyć wspólną pasją to co chwilę docinki i ocenianie. 
To nie dla mnie. Dobrego weekendu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Admof napisał:

 

Każdy tak tłumaczy swoje wybory, wydane pieniądze, upokorzenie podczas czekania w kolejce.

 

Potem psychika każe sobie tłumaczyć, że to najlepszy zegarek i wtedy da się z tym żyć ;)


To że rekomenduje suba jako najlepszy zegarek wszech czasów nie ma nic wspólnego z czasem oczekiwania czy jego ceną. Kryteria były inne.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tbn napisał:

Kupno nowego auta do produkcji to co innego. Jest normalne, ze konkretną konfiguracje  musza wyprodukować i czekasz na zamówienie. Stanie w Kruku po Roleksa pare lat Bez informacji czy i kiedy jest zabawne. Ale potem można zebrać gratulacje na forum lub sprzedać z zyskiem. 

We wszystkich wątkach możesz zebrać gratulacje, nie przesadzaj. Każdy ma prawo cieszyć się z zakupu i wyboru zegarka, a pieniądze mogę wydać w sposób jaki mi się tylko podoba.😀

Kupowanie zegarków które niekoniecznie mi się podobają, ale akurat zalegają w gablotach , to dopiero jest nieporozumienie😑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bartek79 napisał:

Ale na tym forum dużo niezdrowych emocji. Zamiast się cieszyć wspólną pasją to co chwilę docinki i ocenianie. 
To nie dla mnie. Dobrego weekendu. 

Takie mamy społeczeństwo, dlaczego na forum miało być inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn
Godzinę temu, zbyniu70 napisał:

We wszystkich wątkach możesz zebrać gratulacje, nie przesadzaj. Każdy ma prawo cieszyć się z zakupu i wyboru zegarka, a pieniądze mogę wydać w sposób jaki mi się tylko podoba.😀

Kupowanie zegarków które niekoniecznie mi się podobają, ale akurat zalegają w gablotach , to dopiero jest nieporozumienie😑

 

W sumie masz rację, 99% tej "pasji" to zwykłe zaspokajanie próżności. Możemy się oszukiwać, że tak nie jest. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze zdrowsi na psychice sa Ci, ktorzy czekaja w kolejce niz ci, ktorzy odczuwaja przyjemnosc z ciaglego wchodzenia do tego watku i s..ania ludziom cieszacym sie ze swojej pasji/hobby oraz chcacymi dzielic sie tym z kolegami (pozytywne emocje) 😊

 

ps

ale na szczescie jeden juz sie pozegnal na poprzedniej stronie z tym dzialem po raz milionowy 😂 - moze tym razem dotrzyma slowa i sie juz tu nie pojawi 🤭 - jednego antyfana mniej 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zbyniu70 napisał:

We wszystkich wątkach możesz zebrać gratulacje, nie przesadzaj. Każdy ma prawo cieszyć się z zakupu i wyboru zegarka, a pieniądze mogę wydać w sposób jaki mi się tylko podoba.😀

Kupowanie zegarków które niekoniecznie mi się podobają, ale akurat zalegają w gablotach , to dopiero jest nieporozumienie😑


Kupno tego co jest zamiast tego czego się chce prowadzi zawsze do tego samego: odsprzedaż i lizanie ran.

To co obecnie jest w gablotach AD  od OP po DJ jest generalnie przeznaczone dla przypadkowych klientów, turystów czy użytkowników którzy kupują jeden zegarek i nie zaprzątają sobie głowy tematem.

Natomiast dystrybucja gorących modeli to jest już labirynt w którym styka się biznes ale i ten szczęśliwy końcowy odbiorca.

Na niektóre modele warto poczekać bo nie mają konkurentów.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o zegarkach zalegających w gablatoch nie miałem na myśli Rolexa , ale ogólnie różne marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sanik napisał:

Takie mamy społeczeństwo, dlaczego na forum miało być inaczej?


Jak się czyta niektóre wypowiedzi to można odnieść wrażenie, że tutaj sama śmietanka społeczeństwa się zebrała, to i można byłoby oczekiwać czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.