Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na jako fan bronziaków nie mogłeś wybrać inaczej 

To fakt normalnie wyparł złotego DJ. I to bez większego myślenia. DJ w stali już mam , a kolekcja R nie będzie monotonna , każdy z nich to zupełnie inna bajka. Koperta w YM świetnie wyprofilowana i wykończona , jestem pod absolutnym wrażeniem , jak w DJ , nie ma lipy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na łapie zdecydowanie lepiej wygląda niz na zdjęciach, może to fakt małej popularności

Sztos zegar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyż nie są piękne ? Jeszcze dojdzie coś z białą tarczą. Co ciekawe , pani w sklepie bardzo nalegała żebym tego GMT w rozliczeniu zostawił. ff2a57f43c503bbf322cac28225fb3b8.plist


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś czekał na Explorera? 

Nie , nie lubie ex gmt , zupełnie coś innego


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia na dziś , YM ma pięknie wyprofilowaną kopertę , myślałem , że ponad DJ ( o daytona czy daydate nie wspomnę ) nie ma ciekawszych. A jednak jest. Koperta mistrzostwo , jest niska przez co super uniwersalna. Do wszystkiego założysz. Jak dla mnie ( moja prywatna opinia ) nie chce nikogo urazić. Sub startu nie ma. Obecnie to nr 1 a zaraz po nim GMT master. Mega zegarek jestem zakochany w nim. b326d82a1803ffc450b775096739d967.jpg
6536de26dfa11b541bd3ea79a0478d54.jpg
7a887565612701d624ebde6762000470.jpg
f032cc51fa111213f2d7451fb231e836.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to naprawdę ładny zegar, kolekcja też robi się ciekawa.                                                                                         ps. ważne że wróciłeś z GMT 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny YM ! Miałem ostatnio dobra oferte sprzedaży tej referencji jednak bałem się w przyszłości rys na tym złotym bezelu.

Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel, ale tez srodkowe elementy sa ze zlota. One także beda przyciągać ryski.
Niemniej gratulujemy nowego nabytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, piotrek39 napisał:

Moje wrażenia na dziś , YM ma pięknie wyprofilowaną kopertę , myślałem , że ponad DJ ( o daytona czy daydate nie wspomnę ) nie ma ciekawszych. A jednak jest. Koperta mistrzostwo , jest niska przez co super uniwersalna. Do wszystkiego założysz. Jak dla mnie ( moja prywatna opinia ) nie chce nikogo urazić. Sub startu nie ma. Obecnie to nr 1 a zaraz po nim GMT master. Mega zegarek emoji7.png jestem zakochany w nim.





Sent from my iPhone using Tapatalk


Przede wszystkim gratuluje przepięknego modelu i ciekawie rozbudowywanej kolekcji R.

Jestem zdania że jeśli w Rolexie jest złoto na bransie to jest wtedy uniwersalność 90% także pomimo nieco ekstrawagancji tego YM , to pójdzie on prawie w każdym outfit.

Co do porównania z subem:

1. Rozpocząłeś miesiąc miodowy więc różowe okulary😊

2. Tak YM jest lepiej zdefiniowanym zegarkiem niż SUB, atrakcyjniejszym dla oka i luksusowym w odbiorze. Jedyne czego bym się przyczepił to proporcje bezel vs tarcza ale to jest drobiazg. Niewątpliwie YM wygrałby wiele rankingów a i w generalce mógłby zaistnieć, jednakże za GMT master 2😏.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Bartek79 napisał:

Ale na tym forum dużo niezdrowych emocji. Zamiast się cieszyć wspólną pasją to co chwilę docinki i ocenianie. 
...

Niestety prawda.  :(

9 godzin temu, piotrek39 napisał:

...

Co ciekawe , pani w sklepie bardzo nalegała żebym tego GMT w rozliczeniu zostawił.

Trzeba było Wimbledona zostawić.  :D

 

YM bardzo ładny. Gratuluję.

Do niego można zamówić oryginalną Rolexa gumę. Będzie wówczas "bardziej sportowy". 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała tarcza mówisz i nie explorer. No to tylko Daytona została żeby kolekcja była zróżnicowana.

będziesz miał wtedy 4 najlepiej leżące na ręku koperty w rozmiarze 40 mm 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, piotrek39 napisał:

Jeden z dwóch dziś zakupionych emoji3.png drugi będzie do odbioru po niedzieli emoji57.png nie byłem przygotowany na taki wydatek dziś emoji2369.pngemoji3.pngemoji41.png5344af4576871658858d4bf665e997db.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gratulacje. Jest przepiękny. 
Bardzo lubie Yacht Master. 
To jest 37 czy 40 mm?

 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że OP z białą tarczą. 

1 minutę temu, desmo napisał:

Biała tarcza mówisz i nie explorer. No to tylko Daytona została żeby kolekcja była zróżnicowana.

będziesz miał wtedy 4 najlepiej leżące na ręku koperty w rozmiarze 40 mm 😉

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz professionale i DJa41 to dostrzegasz różnice jakie dzielą te zegarki od OP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. 

Jednak Daytona z białą tarczą to tylko w złocie do odbioru "natychmiastowego". Jak kupił YM bi-color to podejrzewam, że kolejny będzie bez złota. Choć kto wie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biała tarcza mówisz i nie explorer. No to tylko Daytona została żeby kolekcja była zróżnicowana.
będziesz miał wtedy 4 najlepiej leżące na ręku koperty w rozmiarze 40 mm

Nie tylko , ale Daytona jak pisałem wcześniej będzie za kilkoma miesięcy. Ale czarna tarcza. OP bez sensu jak jest DJ


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostały już tylko „piękne inaczej”  Yachtmaster lub Sky Dweller ...no nawet pasowałyby do Wimbledona 😉

No bo chyba nie Cellini...ten byłby od ręki...poza tym to nie Rolex 😉

sprytna to propozycja dotyczące Twojego GMT , he, he . AD prowadzi też handel używanymi czy dla siebie chciał?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zostały już tylko „piękne inaczej”  Yachtmaster lub Sky Dweller ...no nawet pasowałyby do Wimbledona
No bo chyba nie Cellini...ten byłby od ręki...poza tym to nie Rolex
sprytna to propozycja dotyczące Twojego GMT , he, he . AD prowadzi też handel używanymi czy dla siebie chciał?
 

Tutaj jak masz rolka możesz w rozliczeniu oddać , ale tylko rolka. Potem wystawiają w innej części sklepu.
A niech tam , przyznam się. Ale o nim więcej jak trochę z nim pobędę. Bo to nie jakiś tam Rolex. Już z nowym mechanizmem , 72 godziny rezerwa chodu. 6f070db3f63b12c81c75df0769d73307.jpg
06edebe91e073a5e3aa7cb125035a26f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie jak Beckham

Wymierający gatunek , ściagają go z oferty


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, piotrek39 napisał:


Tutaj jak masz rolka możesz w rozliczeniu oddać , ale tylko rolka. Potem wystawiają w innej części sklepu.
A niech tam , przyznam się. Ale o nim więcej jak trochę z nim pobędę. Bo to nie jakiś tam Rolex. Już z nowym mechanizmem , 72 godziny rezerwa chodu.



Sent from my iPhone using Tapatalk


Cóż , chociaż to Rolex to przy YM2 fanfarów nie będzie nawet jeśli ich nie oczekujesz😏.

 

Natomiast GMT master2, YM TT plus potencjalna Daytona i wszystko na ten temat, Dream Trio. Tzn prawie wszystko bo brakuje Calatravy...

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
ale na szczescie jeden juz sie pozegnal na poprzedniej stronie z tym dzialem po raz milionowy - moze tym razem dotrzyma slowa i sie juz tu nie pojawi - jednego antyfana mniej


Nie martw się. Z Tobą nie mam życzenia dyskutować w jakimkolwiek temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.