Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, disaster3 napisał:

Hejka,

 

napiszcie proszę z doświadczenia czy kontakt poprzez formularz ze strony w.kruk w sprawie rolex'ów to jest tylko po to żeby istniał, czy jednak coś z nim sprzedawcy robią?

Napisałem w sprawie 3 zegarków z pytaniem o dostępność i ofertę cenową i do tej pory cisza.

Do mnie odpisali bardzo szybko i konkretnie.

Czekaj czekaj, ofertę cenową? Na Rolexa??? 😂

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pecha. Chyba, że może ktoś z Was wie, ale widział ostatnio takie leżące w AD:

 

https://www.rolex.com/watches/oyster-perpetual/m116000-0012.html

https://www.rolex.com/watches/oyster-perpetual/m116000-0002.html

 

Nie są to chyba chodliwe wersje i domyślam się, że mogą leżeć na półkach. Robię mały research co do ceny na stronie rolex'a a tego po ile chodzą na chrono24 i w AD. Nie są to profesjonale i domyslam się, że też nie jakiegoś chodliwe wersję, więc przypuszczam, że i jakiś rabat można byłoby uzyskać, bo 4850 Euro jako sugerowane to jedna ale ile jest na metce w AD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego OP 36 widziałem w Galerii Mokotów, ale to było z miesiąc temu ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nowy nabytek wraz z Polarem. Niestety Explorer raczej reszte lata spedzi w boksie

db5fbbd77d66e8fa8649f50092f62db1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Yenjay napisał:

Moj nowy nabytek wraz z Polarem. Niestety Explorer raczej reszte lata spedzi w boksie emoji16.png

db5fbbd77d66e8fa8649f50092f62db1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Piękne są obydwa. Gratulacje. 
Faktycznie trudny wybór do noszenia. 
 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje...


Ooo da się takiego z rana znaleźć w kapuście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Szyszkops napisał:


Ooo da się takiego z rana znaleźć w kapuście emoji57.png?

Jak kapusty jest wystarczająco dużo, to tak 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, artme napisał:

Kto rano wstaje... 😊

 

 

1 minutę temu, szwed napisał:

 

Ten Weganem się staje! ;) :D

 

 


 

Nie ma to jak 5cio cyfrówka. :P 
 

7AF8A673-35D3-4E10-AB02-6D417D1E389F.jpeg

Edytowane przez szwed
Błąd zapisu

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szwed napisał:

 

Nie ma to jak 5cio cyfrówka. :P 


Mądrego to warto posłuchać 👏🏻👏🏻👏🏻1866D1BA-D92E-4955-AC36-3CDC23AE8B81.thumb.jpeg.ed517b2df597870750badaf2de79926c.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie YM - na mnie ten dial rhodium robi piorunujace wrazenie. A koperta, w porownaniu z Sub’em, wypada jak mlodszy brat. 571c2074da019806af5cb1cb93219510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, disaster3 napisał:

Ja mam pecha. Chyba, że może ktoś z Was wie, ale widział ostatnio takie leżące w AD:

 

https://www.rolex.com/watches/oyster-perpetual/m116000-0012.html

https://www.rolex.com/watches/oyster-perpetual/m116000-0002.html

 

Nie są to chyba chodliwe wersje i domyślam się, że mogą leżeć na półkach. Robię mały research co do ceny na stronie rolex'a a tego po ile chodzą na chrono24 i w AD. Nie są to profesjonale i domyslam się, że też nie jakiegoś chodliwe wersję, więc przypuszczam, że i jakiś rabat można byłoby uzyskać, bo 4850 Euro jako sugerowane to jedna ale ile jest na metce w AD?

Co do rabatu najlepiej jak porozmawiasz osobiście w butiku. W szczególności na OP36 to nie powinno być większych problemów.

Gorące są wersje OP39 które są w tej chwili bardziej pożądane niż DJ41 ze stalowym bezelem, ponieważ oferują tą samą jakość , sprawdzony przetestowany mechanizm oraz nie mają wad designerskich cechujących DJ41.

OP39 tez mógłbyś rozważyć , podobne ceny chyba...

 

 

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce swoje 5 groszy w temacie rabatu; na Pepsi byla full cena. Dostalem 10% w punktach i pasek do spodni


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się dodzwoniłem
Z metki 22890 pln. Maja o ile pamietam białego, czarnego, Silver, niebieskiego trzeba zamawiać ale czas oczekiwania to ok 6 tyg. Ale na te modele akurat trwa to szybciej.

Nie wiem jak działa jeszcze zakup z kartą Platinum a wiem ze niektórzy chyba korzystają z czyiś jeśli sami nie posiadają.

Jeszcze się zastanawiam ( nad wersja kolorystyczna) oczywiście w opcji jeśli udałoby się taka osobę znaleźć i jest możliwa opcja zakupu z czyjąś kartą bo cenę z metki nie biorę pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było problemu z użyczaniem platynowej karty kupującym. Obecnie w związku z zaostrzeniem polityki karty platynowej (brak rabatów na Roleksy, brak możliwości płacenia punktami za Roleksy, maks. 50% ceny katalogowej płatne punktami za inne marki) podobno dość dokładnie jest weryfikowane to, czy z karty platynowej przy zakupie korzysta jej właściciel, czy nie. Jeśli nie, to zgodnie z regulaminem mogą odmówić sprzedaży z punktami na kartę lub co gorsza zablokować taką kartę właścicielowi. Taką informację otrzymałem w dwóch Krukach, nie wiem na ile jest stosowana w praktyce.

 

Natomiast chcesz model spoza linii Professional, więc spróbuj negocjować cenę nawet bez karty platynowej. Przez telefon powiedzą standardowo, że się nie da, ale jeśli osobiście porozmawiasz w danym salonie, to może się jednak uda.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dokładne wyjaśnienia, czyli pozostaje mi pójść do sklepu i ponegocjować. Te modele nie są raczej chodliwe wiec może uda mi się uzyskać te co najmniej 10%.
Tylko najpierw musze się zdecydować na kolor tarczy, bo od tego tez zależy co zrobię z pozostałymi zegarkami. Które pójdą pod „młotek” a które zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Weganem się staje!  

 

 

 

 

Nie ma to jak 5cio cyfrówka.  

 

 

Coś w tym jest

 

40b9fa765a162d7658ef2ad2355bd50f.jpg&key=a65a169143b0832e1e6819bd0b41614a8d1ddcfdf3814b6cfdfa6eb70f64ff5b

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szyszkops napisał:

Ooo da się takiego z rana znaleźć w kapuście emoji57.png?

W kapuscie nie, ale niestety trzeba teraz troszke kapusy na niego wywalic... 😜😂 i... cierpliwosci 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w zamiarze kupować nowego zegara w tym roku. 
Ale teraz to nie jest jeszcze dobry okres na kupowanie. Ponieważ salon w Bazyleii się nie odbył, na pewno stok jest ogromny. No i w dodatku nie zostały jeszcze wystawione nowości. Niespodzianki. 
Według mnie lepiej poczekać do następnej wystawy. Już za niedługo. Niż żałować w wyborze resztek. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, memento mori napisał:

jprdl... 🤦‍♂️

A ja nie !!!🤷🏻‍♀️


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin50

Dołączam się do pytania czy rabaty na rolexy są udzielane 5-10% czy to raczej nie możliwe , ponieważ mam odłożony do końca tygodnia zegarek w Poznaniu a coś bym utargował jeszcze . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basel jest odwolany. Na niespodzianki nie licz, jepiej idz i kup np. batmana. Polki sie uginaja(stary stock) ulzyj im troche w tych salonach.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1da3c6cfd4e9657dc800f5bfe709347b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ten Weganem się staje!  
 
 

 
Nie ma to jak 5cio cyfrówka.  
 
7AF8A673-35D3-4E10-AB02-6D417D1E389F.thumb.jpeg.a55ca8d05ccb988f76f408bfec74f769.jpeg

To jest orginal “Kermit” Pytam bo indeksy jakies takie male. Pewnie to wina zdecia


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.