Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No jak Ty masz fiołkowo- malinowy bezel z pomarańczowym wykończeniem rękawka zestawiać to lepiej sprzedaj 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Yenjay napisał:

 


To jest orginal “Kermit” Pytam bo indeksy jakies takie male. Pewnie to wina zdecia
 

Skąd to normalny przebieraniec jest! ;) 

Tylko wkładka bezela od „Kermita” reszta to 16610L


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poerdolicie obydwoje Panowie. Nie znam sie, fajny zegar i tyle

 

 

Edit

 

#desmo

Masz dusze artyty i wyczucie koloru, podobasz mi sie.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kudrda! Kolor fiolkowy???


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny! Gratuluje 

Też mi po głowie chodził i nawet rozpatrywałem go kupić zamiast Daytony jak były tańsze. ;) 


Tylko ten rozmiar widać, że to kawał żelastwa. 
Jak dla mnie pięcio cyfrowy Sub to największy zegarek jaki lubię mieć na ręku. 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropieństwo ale gratuluję za to ten poprzedni fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to okropieństwo , na zdjęciach inaczej to wyglada niż na żywo. 44mm jak na rolka i 14 mm wysokość to niby duży. Ale w porównaniu z Breitling chronomat 44 lub Avenger 45 mm to delikatna bestia. Lekka , duża tarcza niewiele stali w kopercie zostało. Fakt , drogie cholerstwo. No ale z niczego cena się nie bierze. Bardzo ciekawy zegarek. Nie miałem czegoś podobnego wcześniej.
Dzięki za miłe słowa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YM II do mnie zupełnie nie przemawia, ale nie musi. Ważne, że Tobie się podoba. Piotr, gratuluję powiększenia kolekcji!:)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Nieczęsto się na forum widuje takie zegarki, a szkoda. Niech się dobrze nosi, wraz z pozostałymi


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, ten fajniejszy od wcześniejszego zakupu 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
W dniu 28.07.2020 o 17:10, Markiza napisał:

Nie mam w zamiarze kupować nowego zegara w tym roku. 
Ale teraz to nie jest jeszcze dobry okres na kupowanie. Ponieważ salon w Bazyleii się nie odbył, na pewno stok jest ogromny. No i w dodatku nie zostały jeszcze wystawione nowości. Niespodzianki. 
Według mnie lepiej poczekać do następnej wystawy. Już za niedługo. Niż żałować w wyborze resztek. 

 

Baselworld i Rolex to pieśń przeszłości, natomiast jeżeli spojrzeć na obecną kolekcję Roleksa to wcale nie trzeba czekać na nowości. Chętnie odciążyłbym "uginający się" od zegarków stock z Daytony Ref. 116500LN oraz GMT-Master II Ref. 126710BLNR i Ref. 126710BLRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że ma rację Pani Markiza vel " Znam się na nich tak jak się znam. Nikomu niczego nie będę udowadniać". Nie ma, ale wyjątkowo załóżmy, że jest inaczej tym razem. Pomijamy fakt, że nowości tej marki na półkach sklepowych pojawiały się nie tuż po premierze tylko najwcześniej za dobrych parę miesięcy. Autorka tych bzdur twierdzi też, że lipiec to już za późno i za blisko do kolejnych targów (pomijamy kolejny fakt, że odwołanych). Sugerując się jej wypowiedzią, wychodzi na to, żę nowych Roleksów nie kupuje się nigdy, ponieważ w kwietniu, maju i czerwcu nie ma jeszcze nowości na półkach, a od lipca lepiej czekać na kolejne targi niż wybierać z resztek. 

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
15 minut temu, memento mori napisał:

Załóżmy, że ma rację Pani Markiza vel " Znam się na nich tak jak się znam. Nikomu niczego nie będę udowadniać". Nie ma, ale wyjątkowo załóżmy, że jest inaczej tym razem. Pomijamy fakt, że nowości tej marki na półkach sklepowych pojawiały się nie tuż po premierze tylko najwcześniej za dobrych parę miesięcy. Autorka tych bzdur twierdzi też, że lipiec to już za późno i za blisko do kolejnych targów (pomijamy kolejny fakt, że odwołanych). Sugerując się jej wypowiedzią, wychodzi na to, żę nowych Roleksów nie kupuje się nigdy, ponieważ w kwietniu, maju i czerwcu nie ma jeszcze nowości na półkach, a od lipca lepiej czekać na kolejne targi niż wybierać z resztek.

 

Nie wiem czy wpis Markizy zasługuje na tak dokładną analizę. Do kolejnych targów zostało jeszcze 9 miesięcy, a to chyba nie wymaga komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - przyszłoroczne Baselworld też zostały odwołane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
9 minut temu, Tommaso napisał:

Mariusz - przyszłoroczne Baselworld też zostały odwołane.

 

Nie pisałem o Baselworld tylko o Watches & Wonders. Prezentacja nowości Patek Philippe oraz Roleksa prawdopodobnie odbędzie się w tym samym czasie czyli w kwietniu 2021 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex zapowiedział, że będzie tam uczestniczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
12 minut temu, Tommaso napisał:

Rolex zapowiedział, że będzie tam uczestniczył?

 

Tak, były takie zapowiedzi. Jeżeli nic się nie zmieni to Patek Philippe oraz Rolex planują przygotowanie wspólnej wystawy w Genewie w terminie targów Watches & Wonders.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotrek39 napisał:

No i
Nowe karty emoji57.png0ed1d8db13278b40445e72455ce7b55f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gratulki. Piekny. I ważne, ze Tobie się podoba. 
 

I nikt nie zwrócił uwagi na nową kartę gwarancyjną. 🤔 

47 minut temu, McIntosh napisał:

 

Nie wiem czy wpis Markizy zasługuje na tak dokładną analizę. 

Podceniasz mnie. Ale to nie szkodzi. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

@Tommaso,

żeby nie doszło do nieporozumienia to Rolex nie zapowiedział, że będzie bezpośrednio uczestniczył w Watches & Wonders, ale pojawiły się informacje od Thierry Sterna, że planują z Roleksem wspólną wystawę w Genewie w trakcie Watches & Wonders.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał:

Załóżmy, że ma rację Pani Markiza vel " Znam się na nich tak jak się znam. Nikomu niczego nie będę udowadniać". Nie ma, ale wyjątkowo załóżmy, że jest inaczej tym razem. Pomijamy fakt, że nowości tej marki na półkach sklepowych pojawiały się nie tuż po premierze tylko najwcześniej za dobrych parę miesięcy. Autorka tych bzdur twierdzi też, że lipiec to już za późno i za blisko do kolejnych targów (pomijamy kolejny fakt, że odwołanych). Sugerując się jej wypowiedzią, wychodzi na to, żę nowych Roleksów nie kupuje się nigdy, ponieważ w kwietniu, maju i czerwcu nie ma jeszcze nowości na półkach, a od lipca lepiej czekać na kolejne targi niż wybierać z resztek. 

 

 

To ja poczekam jeszcze kilka dni, i wtedy publicznie wyślesz zdjęcie na forum, jak się gryziesz w język. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, McIntosh napisał:

@Tomasso,

żeby nie doszło do nieporozumienia to Rolex nie zapowiedział, że będzie bezpośrednio uczestniczył w Watches & Wonders, ale pojawiły się informacje od Thierry Sterna, że planują z Roleksem wspólną wystawę w Genewie w trakcie Watches & Wonders.

Dzięki Mariusz, ta informacja do mnie nie dotarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nicon napisał:

Ale przecież Rolex ogłosił premiery nowych modeli we wrześniu tego roku, był tutaj w wątku link:https://robbreport.com/style/watch-collector/rolex-to-release-first-watches-of-2020-in-september-2934392/

Wydaje mi się, ze to jest dobry trop. 
Nie wiem czy koledzy już się mają gryźć w język teraz, czy za kilka dni. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba na nic czekać.  Jeśli Roleks ogłosi za tydzień, że jednak nie pokaże nowych modeli we wrześniu tak jak zapowiadał tylko dopiero na targach w 2021, to nie zmieni to faktu, że sama sobie zaprzeczałaś w jednym poście udzielając rad kupującemu. Pominąłem też kolejną bzdurę o rzekomym olbrzymim stocku z powodu braku tegorocznych targów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
6 minut temu, nicon napisał:

Ale przecież Rolex ogłosił premiery nowych modeli we wrześniu tego roku, był tutaj w wątku link: https://www.watchpro.com/breaking-news-rolex-will-reveal-new-watchers-in-2020/

 

Pisałem w kontekście nowości, które Rolex zaprezentuje w ramach wystawy zegarków. Czas pokaże jak będzie, bo dziś nic nie jest pewne zwłaszcza, że szykuje się kolejne uderzenie koronawirusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał:

Nie trzeba na nic czekać.  Jeśli Roleks ogłosi za tydzień, że jednak nie pokaże nowych modeli we wrześniu tak jak zapowiadał tylko dopiero na targach w 2021, to nie zmieni to faktu, że sama sobie zaprzeczałaś w jednym poście udzielając rad kupującemu. Pominąłem też kolejną bzdurę o rzekomym olbrzymim stocku z powodu braku tegorocznych targów.


Nigdy nie napisałam ze jest duży stok Daytony albo Pepsi albo Batmana. 
W niczym sobie nie zaprzeczam. 
Napisałam o niespodziance. I nic więcej. 
I zapraszam cię do niepyskowania na przyszłość. Trochę kultury. 
Dziekuje. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.