Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą bransoletą od Pepsi mówisz serio? Jak duży masz nadgarstek?

 

Przepraszam troche mi sie w tej kwarantanie przytylo; nadgarstek 18cm

 

zj***na akcja bo zawsze ogniwa zostaja. Teraz trzeba dokupic jak ktos ma lape grubsza.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16-17cm
 
zj***na akcja bo zawsze ogniwa zostaja. Teraz trzeba dokupic jak ktos ma lape grubsza.
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk

Ze zdjęć wyglada na grubszą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wyglada na grubszą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Przepraszam troche mi sie w tej kwarantanie przytylo; nadgarstek 18cm


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kocham ten plakat!

18f7753dfe25569b0f1a126224237bf5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Yenjay napisał:

Super zegarek, glupie pytanie; Batman ma tak sama koperte jak Pepsi? Chodzi mi o grubosc/wysokosc.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To są takie same zegarki różniące się tylko kolorem wkładki bezela i wskazówki gmt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kolegów mających zegarki z nowym werkiem (3235). Czy u Was też jest słyszalna stosunkowo głośna praca wahnika - taki typowy odgłos obracającego się dysku przy zmianie położenia zegarka? Oczywiście przez stosunkowo głośna pracę rozumiem ucho przyłożone do zegarka w cichym otoczeniu. Mam DJ 41 z 2019 roku i wydaje mi się, że wcześniej tego odgłosy nie słyszałem, poza tym zegarek działa bez zarzutów - zero problemów z datą, trzymaniem rezerwy chodu czy dokładnością (od ustawienia przy zmianie czasu w marcu do dzisiaj zgubił 10 sekund względem wzorca). Na anglojęzycznych forach przeczytałem, że może to mieć związek z zastosowaniem łożyska kulkowego, którego nie było w 3135.

 

Podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, słychać różnicę - kiedy przyłożyłem do ucha i poruszyłem GMT II z 3135 to praktycznie nic nie słychać - po przyłożeniu DJ 41mm z 3235 słychać wyraźniej pracę wahnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Rolexów ze starymi mechanizmami 3130/3132/3135 cicha praca wahnika świadczyła o tym, że masz oryginalny zegarek, głośny wahnik sugerował, że to fejk. Teraz okazuje się, że same podróby tłuką ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze za możliwość zakupu 😉 a na dole dzisiejsze śniadanie również w świetnym towarzystwie 😍

20200801_201027.jpg

20200801_201022.jpg

20200802_094833.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim nowosci, bo teraz to albo trzeba miec duzo kasy albo duzo cierpliwosci... 😂

Zastanawiam sie tylko czy tyle batmanow na forum, to wynik naglej milosci nowych wlasciceli do tego modelu czy tak duzej (wbrew pozorom) dostepnosci? 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gasp50, gratuluję zakupu Batmana! A ten narzędziownik na PAMy - bardzo ciekawy. Tylko czy ma zabezpieczenie w przypadku jego zwinięcia na czas transportu, czy służy wyłącznie jako prezenter?

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, gasp50 napisał:

Dziękuję koledze za możliwość zakupu 😉 a na dole dzisiejsze śniadanie również w świetnym towarzystwie 😍

20200801_201027.jpg

20200801_201022.jpg

20200802_094833.jpg

Najładniejsze Gmt , gratulacje.

 

@Yenjay, też gratulacje, szkoda tylko że nie Batman😀

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, gasp50 napisał:

Dziękuję koledze za możliwość zakupu 😉 a na dole dzisiejsze śniadanie również w świetnym towarzystwie 😍

Super Pamy i nawet historycznie pasują w dziale R 😜

26 minut temu, mario1971 napisał:

A ten narzędziownik na PAMy - bardzo ciekawy. Tylko czy ma zabezpieczenie w przypadku jego zwinięcia na czas transportu, czy służy wyłącznie jako prezenter?

On się może zwija w stronę klamerek, albo ma nie widoczną na zdjęciu zakładkę ochronną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli to nieodpowiednie miejsce na pytanie to przepraszam - otóż chciałbym zakupić w Kruku Oyster Perpetual 39 dark rhodium. Czy wiecie może, czy w Kruku da się ugrać jakikolwiek rabat? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten model moze Ci sie udac, ale nie liczylbym na zbyt wiele 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) obecna cena to 24 200. Rolex to moje marzenie, a ten model mega mi się podoba, na droższe modele raczej i tak nie mógłbym sobie pozwolić.. czy oystersteel łatwo się rysuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

transporter jest solidny, i zabezpiecza również w transporcie   

 

nie mogę się odklepić, batman z jubile robi robotę 😏

20200802_133451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał:

Gratuluje wszystkim nowosci, bo teraz to albo trzeba miec duzo kasy albo duzo cierpliwosci... 😂

Zastanawiam sie tylko czy tyle batmanow na forum, to wynik naglej milosci nowych wlasciceli do tego modelu czy tak duzej (wbrew pozorom) dostepnosci? 🤔

Mario, Rolex wypuszcza więcej batmanów bo im lepiej wychodzą bezele i nie ma ryzyka maliny ani fioletu😂😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gasp50 napisał:

transporter jest solidny, i zabezpiecza również w transporcie   

 

nie mogę się odklepić, batman z jubile robi robotę 😏

 

@gasp50, pozyskałeś najwszechstronniejszy kolorystycznie model nowego GMT II - możesz zatem spamować tutaj do bólu. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję koledze za możliwość zakupu  a na dole dzisiejsze śniadanie również w świetnym towarzystwie 
20200801_201027.thumb.jpg.9e675fe5472bf9e8cfbfe9b7d637d228.jpg
20200801_201022.thumb.jpg.61ef8674aeca9c24f4b5feeb9d0ad5dd.jpg
20200802_094833.thumb.jpg.b26575693de1612fe269569db7872048.jpg

Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł, w którym autor w podsumowaniu trochę wyżej ocenił nurka od Omegi. https://monochrome-watches.com/rolex-submariner-116610ln-vs-omega-seamaster-diver-300m-comparative-review/?mc_cid=bb7a937809&mc_eid=dcde1c1da2

 

Może już czas, by Rolex włożył do Suba nowy mechanizm i pozamiatał podwodny świat na kolejne dekady.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pobije pozycji suba odnosnie kultowosci i rozpoznawalnosci, tak samo jak nic nie zabierze moonwatchowi jego pozycji wsrod chronografow 😊

Sub nie musialby jeszcze przez wiele lat dawac nowego mechanizmu a i tak Omega go nie wyprzedzi tak samo, jak moonwatch z prostym mechanizmem i bez wodoszczelnosci oraz z plexi nadal jest najpopularniejszy a cena przez 10 lat wzrosla 100% 😳 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie - pisalem przy kawce tlumaczac jeszcze kolegom nad woda wyzszosc tych nad tymi bez... - pewnie, ze chronografow 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme, czy czytałeś zalinkowane porównanie, czy też Twoje twierdzenie nie jest po prostu obarczone piętnem aprioryzmu, że skoro to Sub, to nic nie może się z nim równać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.