Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, deviles napisał:

Szczególnie jak leżą na półce i czekają na sprzedaż lub na oględziny - bo za drogie do noszenia i nie daj boże zostaną zarysowane..😀

To normalna reakcja na brak możliwości zapisu do kolejki. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem założyć na rękę swojego GMT. Jest gorąco, a bransoleta taka jakaś na styk. Po odpięciu easy link minimalnie za luźno (kiedyś powiedziałbym, że tak mi pasuje i jest ok.) Stwierdziłem to po chwili, gdy założyłem na łapę Suba, który leży idealnie. Teraz dostrzegam dopiero istotną przewagę zapięcia z mikroregulacją vs tą od Batmana. Sub zostaje na łapie a GMT II wraca do pudełka :)

20200816_103932-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał:

Dzisiaj chciałem założyć na rękę swojego GMT. Jest gorąco, a bransoleta taka jakaś na styk. Po odpięciu easy link minimalnie za luźno (kiedyś powiedziałbym, że tak mi pasuje i jest ok.) Stwierdziłem to po chwili, gdy założyłem na łapę Suba, który leży idealnie. Teraz dostrzegam dopiero istotną przewagę zapięcia z mikroregulacją vs tą od Batmana. Sub zostaje na łapie a GMT II wraca do pudełka :)

20200816_103932-01.jpeg


Hmmm.

Ja zakładając naprzemiennie Suba i DJ 41 nie widzę zasadniczej różnicy w kontekście easy link. Być może wynika to z faktu że DJ jest lżejszy, płasko przykleja się do nadgarstka a w związku z tym dopasowanie bransolety nie jest tak istotne jak przy diverach...


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał:

Dzisiaj chciałem założyć na rękę swojego GMT. Jest gorąco, a bransoleta taka jakaś na styk. Po odpięciu easy link minimalnie za luźno (kiedyś powiedziałbym, że tak mi pasuje i jest ok.) Stwierdziłem to po chwili, gdy założyłem na łapę Suba, który leży idealnie. Teraz dostrzegam dopiero istotną przewagę zapięcia z mikroregulacją vs tą od Batmana. Sub zostaje na łapie a GMT II wraca do pudełka :)

 

I dla mnie to jest właśnie największa przewaga Submarinera, z tego powodu też noszę go latem najczęściej z wszystkich moich zegarków.

Dla kogoś, kto lubi nosić zegarki zjeżdżające do łokcia nie jest to może problemem, ale ja lubię mieć zegarek w miarę dopasowany i inne zegarki rano pasujące idealnie, po południu zaczynają mnie uwierać. Easylink dla mnie nie jest rozwiązaniem, bo skok jest zbyt duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tommaso napisał:

I dla mnie to jest właśnie największa przewaga Submarinera, z tego powodu też noszę go latem najczęściej z wszystkich moich zegarków.

Dla kogoś, kto lubi nosić zegarki zjeżdżające do łokcia nie jest to może problemem, ale ja lubię mieć zegarek w miarę dopasowany i inne zegarki rano pasujące idealnie, po południu zaczynają mnie uwierać. Easylink dla mnie nie jest rozwiązaniem, bo skok jest zbyt duży.

Dopiero teraz to zauważyłem - stwierdziłem. Co innego przymiarki, a co innego codzienne użytkowanie Suba w upalne dni. U mnie ręka potrafi spuchnąć parę mm w lecie. Wcześniej myślałem, że easy link jest wystarczający, teraz zmieniłem zdanie...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie prezenty. 
❤️❤️❤️👑❤️❤️❤️

Pokażcie wasza gadżety z 👑

707B3E6B-5209-4E34-A517-105D39F51387.jpeg

image.jpg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba kiedyś pokazywałem swój suwenir otrzymany od Rolexa...714d2fdd97f2119f45e0b145c10dd2f0.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał:

Ja już chyba kiedyś pokazywałem swój suwenir otrzymany od Rolexa...714d2fdd97f2119f45e0b145c10dd2f0.jpg

to nie jest suwenir który był na bazarku 😉😉

Edytowane przez gasp50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piotrek39 napisał:

YM to fajny zegarek jest



Sent from my iPhone using Tapatalk


W tej confi prezentuje się imponująco👍


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał:

Mario, następnym razem z La Scali 😉

Jak dostanę zaproszenie, np. na Turandot - tam nie miałem okazji osobiście występować...;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał:

Ja już chyba kiedyś pokazywałem swój suwenir otrzymany od Rolexa...714d2fdd97f2119f45e0b145c10dd2f0.jpg


Super. Bardzo fajne. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gasp50 napisał:

to nie jest suwenir który był na bazarku 😉😉

Ja wyznaję zasadę, że otrzymanych prezentów się nie sprzedaje.

 

A tę lornetkę dostałem osobiście od Rolexa :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piotrek39 napisał:

YM to fajny zegarek jest emoji41.pnge7dd597565551b77426aa793f91bea50.jpg
64b2a4172c0a72053d9db3c786091512.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Piękny gadżet. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

404be01fadb4015499254d1d22f920cd.jpg
db43c722c2b21d2536e4f1d817a6150b.jpg
cf2b1f6114ac9d3dd6e1a8654b8be37a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
Godzinę temu, mario1971 napisał:

Jak dostanę zaproszenie, np. na Turandot - tam nie miałem okazji osobiście występować...;)

Byłem, Treliński reżyserował. Dla mnie opera to taka ciekawostka, nie pasjonuję się i nawet męczę się trochę, za to moja żonka bardzo to lubi. Ostatnio mieliśmy iść na Nabucco, ale korona się zaczęła i nic z tego nie wyszło (na szczęście😉).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem, Treliński reżyserował. Dla mnie opera to taka ciekawostka, nie pasjonuję się i nawet męczę się trochę, za to moja żonka bardzo to lubi. Ostatnio mieliśmy iść na Nabucco, ale korona się zaczęła i nic z tego nie wyszło (na szczęście).

 

To żeś się kultury i sztuki naoglądał i nasłuchał  Pozytywnie zazdroszczę...

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7c0eb776843cf9b802058d4312ae31a4.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem się robić zdjęcia ”kieszonkowe/kieszeniowe"

51979e5f0b01216c61d476cb96690cad.jpg&key=a43b5a1f17ad5fd29f68d1923e896d23c5d927b96bdad71f3d6dac5cd04fcd04

 

Nadal się oswajam z zegarkiem i zaskakuje mnie jak pod wpłwem światła zmiena się kolor bezela.

168a82c5dbba26e8e08ff6525c0765b2.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim wygląda jak borówka z maliną - pierwszy wypust nowego Pepsi :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na drugim wygląda jak borówka z maliną - pierwszy wypust nowego Pepsi 

Patrząc na ceny to mogę się tylko cieszyć, niestety jako nowy to raczej pójdzie bo bo 3 tygodniach ma już trochę "blizn” d45a241e66e0f3095abba4f76dadfd51.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Yenjay napisał:


Patrząc na ceny to mogę się tylko cieszyć, niestety jako nowy to raczej pójdzie bo bo 3 tygodniach ma już trochę "blizn” emoji23.png

A co, chcesz go sprzedać?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co, chcesz go sprzedać?

No pewnie...za 20lat


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.