Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Yenjay napisał:


No pewnie...za 20lat emoji16.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za 20 lat to pewnie pęknie już za 100k.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 20 lat to pewnie pęknie już za 100k.

Zobaczymy czy ja i Rolek dożyjemy


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebo zachodzącego słońca. Ale pięknie!

20200816_201813-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zegarka bardziej pasowaloby piwo Corona 😂😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego zegarka bardziej pasowaloby piwo Corona

Ostatnio corona mi nie wchodzi modelo częściej z meksykańskich


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego zegarka bardziej pasowaloby piwo Corona

Espresso Martini

 

Albo Vodka&Aperol

61f4284ebca906f7df8bb29232a42213.jpg

 

Ps.

Folia ochronna na zapieciu jest bo się rysuje aż mnie k0rv1c4 bierze.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj cos czuje, ze Pepsi nie za dlugo zagosci jak z folia chodzisz... 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.08.2020 o 21:52, Yenjay napisał:
Espresso Martini

 

Albo Vodka&Aperol

 

 

Ps.

Folia ochronna na zapieciu jest bo się rysuje aż mnie k0rv1c4 bierze.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale jaja sobie robisz. Lepsza będzie folia stretch albo lakier hybrydowy do paznokci 

 

U mnie tak to wygląda po półtora roku codziennego użytkowania. Bez oszczędzania - to tylko zegarek.

ef6d82888cdb46eb1cde2a97477fb5b0.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj cos czuje, ze Pepsi nie za dlugo zagosci jak z folia chodzisz...

Nikt nie kupi takiego porysowanego. Tasma klejąca jest tylko na chwile, musze się pocieszyć nowością tego zegarka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale jaja sobie robisz. Lepsza będzie folia stretch albo lakier hybrydowy do paznokci default_laugh.png

Może tak być, nowy zegar i „uważam” na niego

 

Ps.

Co to jest lakier hybrydowy do paznokci?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Yenjay napisał:

Nikt nie kupi takiego porysowanego. Tasma klejąca jest tylko na chwile, musze się pocieszyć nowością tego zegarka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Może tak być, nowy zegar i „uważam” na niego emoji16.png

 

Ps.

Co to jest lakier hybrydowy do paznokci?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Spytaj żony, siostry lub innej kobiety. One wiedzą, co jest dobre ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo przeszkadzają te polerowane linki w bransie. Moment i każdy odcisk palca widać. Jubile jest chyba lepsze i praktyczniejsze


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona nie wie, siosrty nie mam.. kochanke zapytam


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że mój Batman raczej nigdy nie pójdzie na sprzedaż, dlatego tyram go na maksa.

 

No chyba, że na chleb z masłem i żółtym serem mojej rodzinie zabraknie... 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście bardzo przeszkadzają te polerowane linki w bransie. Moment i każdy odcisk palca widać. Jubile jest chyba lepsze i praktyczniejsze


Sent from my iPhone using Tapatalk

Co do polerowanych powierzchni; rysują się od patrzenia. Bajki o jakiś powłokach Rolexa to bujda. Seiko ma lepsze zabezpieczenia przeciw rysom. Wiem mam Mm300 od lat i nie rysuje sie jak Pepsi.

Ps, prosze bez gównoburzy


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCL i generalnie bransy Rolexa rysują się stosunkowo łatwo, w tym aspekcie wygląda to rzeczywiście gorzej niż nawet na tanich złomkach. To jakaś enigma i jest być może charakterystyczna dla 904...Trzeba to jednak zaakceptować i już. 
 

PCL rzeczywiście jest bardzo mało praktyczna i ciagle zapalcowana .Przy YM oraz GMT master 2 jestem ich fanem ze względu na look.

Przy DJ(karbowany) i Milgauss nie leżą mi stylistycznie.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie osobiście bardzo przeszkadzają te polerowane linki w bransie. Moment i każdy odcisk palca widać. Jubile jest chyba lepsze i praktyczniejsze


Sent from my iPhone using Tapatalk

O to to. Zaczalem powaznie zastanawiac sie nad YM40 Dark Rhodium, ale powstrzymuja mnie wlasnie polerowane central linki. Nie dosc, ze sie mega rysuje, to jeszcze blyszczy jak... A pitty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bibbi napisał:


O to to. Zaczalem powaznie zastanawiac sie nad YM40 Dark Rhodium, ale powstrzymuja mnie wlasnie polerowane central linki. Nie dosc, ze sie mega rysuje, to jeszcze blyszczy jak... A pitty...

A ja lubię te polerowane linki w GMT II na Oyster. Ta "subowa" bransoleta jest wizualnie taka jakby we mgle, a od Batmana mocno kontrastowa - taka wyrazista.  

 

Co do rysowania - to rysuje się głównie zapięcie, i to na potęgę! Podejrzewam, że środkowe linki w złocie, mogą się rysować od samego patrzenia :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim , trzeba wziąć pod uwagę przeznaczenie zegarka. YM TT nie jest zegarkiem do ciorania na co dzień. To jest zegarek elegancki z blink blink. To nie sub czy gmt , które są typowymi tool watch do haratania . Niektórzy piszą , że sub czy gmt wyglądają dobrze z garniturem wiec nie słabo to wyglada , to nie są zegarki eleganckie. To diver i zegarek powiedzmy do podróżowania. YM TT czy ogólnie YM to zegarki eleganckie , to podobnie jak DJ. Do eleganckiej koszuli pasują czy garnituru. Wiec rysy łapać , łapią mniej , bo mniej używasz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim , trzeba wziąć pod uwagę przeznaczenie zegarka. YM TT nie jest zegarkiem do ciorania na co dzień. To jest zegarek elegancki z blink blink. To nie sub czy gmt , które są typowymi tool watch do haratania . Niektórzy piszą , że sub czy gmt wyglądają dobrze z garniturem wiec nie słabo to wyglada , to nie są zegarki eleganckie. To diver i zegarek powiedzmy do podróżowania. YM TT czy ogólnie YM to zegarki eleganckie , to podobnie jak DJ. Do eleganckiej koszuli pasują czy garnituru. Wiec rysy łapać , łapią mniej , bo mniej używasz.  

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

  f4ed4caf63698f0b18dac7b5c89dab0b.jpg&key=1a0ce0b0e3e7f0c400c8edbec1d742544e2eb3a4d80583285b4e14407e9a3602

 

2383d55124d29c90ad84357cf69c2aeb.jpg&key=8fa5f8422b05aea486b0ddafedae2f9cfcce1dcd0307a14438b7b400338f9e1c

 

b397124abdc1e65cbe3e0ca038b021e3.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz , jeśli to wyglada dobrze dla Ciebie , to ok. Ja bym zegarka sportowego do garniaka nie założył tyle. Do garniaka mam zegarki do tego stworzone

 

 

To jest naturalne środowisko dla mojego gmt jak z czystym umysłem założyć do garniaka ? Jak tytany na co dzień do wszystkiego ?

To nie zegarek do garnituru db6cf54fa9493e70f20b68aada5e213f.jpg&key=e27bdecaa5368f5c3c302aef27eb80471f0367e66d27f54840853e4c1a109baf

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario1971 napisał:

...

U mnie tak to wygląda po półtora roku codziennego użytkowania. Bez oszczędzania - to tylko zegarek. 

Wieczorem nie było tego tak widać.  

Nawet zastanawiałem się jak to robisz, że prawie w ogóle nie masz zajechanego zapięcia. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mario1971 napisał:

Co do rysowania - to rysuje się głównie zapięcie, i to na potęgę!

 

Podobnie jak w Tudorze, wiem że nie ta skala ale też nakleiłem folie na zapięcie (matowa wiec absolutnie nie widoczna) bo mimo że wg mnie zegarek powinien nabierać patyny to nie w  takim tempie. W grupie Tudora trosze ze mnie pośmieszkowali ale trudno :) ps: najbardziej rysuje się od pracy przy komputerze / biurku 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jan napisał:

 

Podobnie jak w Tudorze, wiem że nie ta skala ale też nakleiłem folie na zapięcie (matowa wiec absolutnie nie widoczna) bo mimo że wg mnie zegarek powinien nabierać patyny to nie w  takim tempie. W grupie Tudora trosze ze mnie pośmieszkowali ale trudno :) ps: najbardziej rysuje się od pracy przy komputerze / biurku 

 

Święte słowa. Biurko masakruje zapięcie, a ja niestety przy nim spędzam 8-10 godzin dziennie.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.