Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bez sensu, ponieważ chciano zachować odbiór wielkościowy (ostatniego) suba na nadgarstku - maxi case nosi się jak większy zegarek, więc przy odchudzonych uchach 40mm nosiłoby się jako mniejszy zegarek, a tego ruchu Rolex nie chciał osiągnąć


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak.

Jednak koperta GMT ma węższe ucha a i tak nosi się jak większą niż 40mm. 

Mogli pójść na łatwiznę i z GMT zrobić Suba. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP tez powiekszalo swojego RO o 1mm i nie wyszlo mu to na zdrowie, bo 15300 ma lepsze proporcje niz wieksze modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP 15300 nie miałem na ręce.  :( Za to 15400 tak. Dla mnie to za duży zegarek. :(

Tu może być inaczej, bo to "normalna" koperta. Jednak obecny Sub leży naprawdę dobrze.

Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli to w ogole to prawda. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 2 dni 😊

Od kiedy zaczynamy spac pod salonami Kruka??? 😂

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Mnie się Hulk nigdy nie podobał, ale Kermit to co innego, na żywo jest świetny. Ciekawe ja wyjdzie w ceramice, mogliby dać inny kolor zieleni na bezel. Zgadzam się, ze fajniej by było jakby nie wychodzili powyżej 40 mm. 1 września  po 10 kolejka osiągnie 5 lat , a po 11 zamkną. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda z Kermitem to będzie to takie pójście na łatwiznę. Bezel z Hulka, czarna tarcza i cała nowość. Ucho pocienione niby na plus ale ciekaw jestem jak to będzie wyglądało przy większej kopercie. Imo po takiej nowości hulk jeszcze bardziej wzmocni się na rynku wtórnym.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzisz, ze jeszcze bardziej? Tzn., ze bedzie drozszy od Pepsi na rynku wtornym?? Nie sadze - juz teraz zadaja za niego przeszacowanej ceny i wisza tak na alle, ale nikt nie bierze za te pieniadze, bo wola np. nowego batmana czy pepsi 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Mam nadzieje, ze nie będzie to bezel z hulka bo jest „plastikowy”. Pójście 1mm w górę i zmiana profilu koperty to jednak duża różnica. Gdyby to był jeszcze nowy mechanizm ... . A tak na prawdę to mi bez różnicy, bo czekam na update zwykłego suba. :) Zawsze zaczynaja od tych z data, a klasyczny na końcu. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ktoś zestawił ten wyciek z katalogowym Hulka i nowy trochę dziwnie wygląda, taki niedożywiony :D

 

 

ccfc3a73c8c3768c2da150add2433e42.jpg

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, artme napisał:

Sadzisz, ze jeszcze bardziej? Tzn., ze bedzie drozszy od Pepsi na rynku wtornym?? Nie sadze - juz teraz zadaja za niego przeszacowanej ceny i wisza tak na alle, ale nikt nie bierze za te pieniadze, bo wola np. nowego batmana czy pepsi 😎

Cena wzrośnie na pewno bo jeśli wprowadzą Kermita to wycofają Hulka. Imo Hulk będzie dużo bardziej ciekawym zegarkiem w tym zestawieniu bo właśnie tarcza robi w nim 90% roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziales ile ich wisi i nikt nie chwyta? To samo z batmanem? Mysle, ze na hulka jest ograniczona lista odbiorcow.

Poza tym. co ma jeszcze wzrosnac?? Ponad polowa ceny metkowej za zegarek wart o wiele mniej? Jak widac niewielu kupuje, bo wola poczekac albo zbijaja poza aukcjami.

Albo...?? Ida do konkurencji i kupuja 2 fajne zegarki z dobrym rabatem - ja osobiscie wolalbym fajna Omege i Pama, niz przeszacowanego Rolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, artme napisał:

A widziales ile ich wisi i nikt nie chwyta? To samo z batmanem? Mysle, ze na hulka jest ograniczona lista odbiorcow.

Poza tym. co ma jeszcze wzrosnac?? Ponad polowa ceny metkowej za zegarek wart o wiele mniej? Jak widac niewielu kupuje, bo wola poczekac albo zbijaja poza aukcjami.

Albo...?? Ida do konkurencji i kupuja 2 fajne zegarki z dobrym rabatem - ja osobiscie wolalbym fajna Omege i Pama, niz przeszacowanego Rolka.

 

tapatalk_1904137812.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bezel z Hulka jest zbyt kontrastujący z czarną tarczą i będzie to jednak głębsza ciemna zieleń... oby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał:

A widziales ile ich wisi i nikt nie chwyta? To samo z batmanem? Mysle, ze na hulka jest ograniczona lista odbiorcow.

Poza tym. co ma jeszcze wzrosnac?? Ponad polowa ceny metkowej za zegarek wart o wiele mniej? Jak widac niewielu kupuje, bo wola poczekac albo zbijaja poza aukcjami.

Albo...?? Ida do konkurencji i kupuja 2 fajne zegarki z dobrym rabatem - ja osobiscie wolalbym fajna Omege i Pama, niz przeszacowanego Rolka.

Wielu handlarzy którzy wystawiają Hulki / Batmany / Pepsi, nie posiada ich fizycznie. Zdjęcia tych zegarków wiszą po 2-3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał:

A widziales ile ich wisi i nikt nie chwyta? To samo z batmanem? Mysle, ze na hulka jest ograniczona lista odbiorcow.

Poza tym. co ma jeszcze wzrosnac?? Ponad polowa ceny metkowej za zegarek wart o wiele mniej? Jak widac niewielu kupuje, bo wola poczekac albo zbijaja poza aukcjami.

Albo...?? Ida do konkurencji i kupuja 2 fajne zegarki z dobrym rabatem - ja osobiscie wolalbym fajna Omege i Pama, niz przeszacowanego Rolka.

Hmm jeśli myślisz, że to już jest próg dla Hulka to zobacz na ceny Kermita który był w okolicach 20k na metce i jak cały czas idzie do góry po wycofaniu.Dla mnie to też jest śmieszne ale  to rynek weryfikuje te ceny a nie my na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał zobaczyć DJ w zestawieniu z różnymi kolorami

Bardzo uniwersalny zegar.

20200830_122534-01.thumb.jpeg.4ff574590425750637b7aee0c68a2d90.jpeg20200830_122928-01.thumb.jpeg.35549c06d4e22eae7636ea1e8679831c.jpeg20200830_122813-01.thumb.jpeg.287326f6f914fb27493995b852c929fd.jpeg20200830_122141-01.thumb.jpeg.b39730ec4976bc977fee170972d8c06c.jpeg

20200830_122422-01.jpeg

20200830_122649-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i tak na jubilee mu najlepiej. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, eye_lip napisał:

To zdjęcie jest od Philipa Stahla (rolex passion report) więc nie ma tutaj mowy o pomyłce, wszystko tak jak koledzy opisali powyżej. 

 Na teaserze jest indeks na 3. Czyli od razu Kermit  z datą i bez?

Szaleństwo😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, foti napisał:

Jakby ktoś chciał zobaczyć DJ w zestawieniu z różnymi kolorami

Bardzo uniwersalny zegar.

 

Tak mi się to jakoś skojarzyło ;)

1-tytułowe.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartek79 napisał:

Hmm jeśli myślisz, że to już jest próg dla Hulka to zobacz na ceny Kermita który był w okolicach 20k na metce i jak cały czas idzie do góry po wycofaniu.Dla mnie to też jest śmieszne ale  to rynek weryfikuje te ceny a nie my na forach.

Ale to nie o to chodzi, ze nie pojdzie w gore tylko, ze bedzie szedl proporcjonalnie do podwyzek i ceny nowego. Stary batman pomimo ciekawszej do niego (wg mnie) bransy i juz teraz kultowosci nie przescignal cenowo i nie przescignie nowego, choc w stosunku do jego ceny zakupu i tak mocno podrozal. Nie zmienia to faktu, ze dla mnie rowniez byloby szkoda hulka i cos czuje, ze jesli wyjdzie kermit, to czarny sub na ogragla rocznice moglby rowniez wyjsc z hulkiem 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał:

Tak mi się to jakoś skojarzyło ;)

1-tytułowe.jpg


prawie takie kolorowe. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.