Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mroova napisał:

Kol. Butik aż sunglasy w sygnaturze założył żeby zakryć łzy w kaprawych oczkach 😉


😎😜


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Subów, AD pewnie będą przepisywali na nowe modele, ale co się stanie z osobami zapisanymi na Hulka? Na szczaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze nowy werk ale rozmiar... No nie wiem, kolorki w OP to tez cos szalonego jak na Rolexa


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobranoc:

- pierwsze zdjęcia od Hodinkee

- pierwsze filmy od Monochrome i Revolution Watch

- pierwsza oferta na chrono24 😆 https://www.chrono24.pl/rolex/rolex-submariner-date-black-dial-126610ln-novelty--id16336000.htm

 

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał być nowy Sub na okrągłą rocznice. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z OP wypadł rozmiar 39mm oraz białe tarcze.

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, memento mori napisał:

W przypadku Subów, AD pewnie będą przepisywali na nowe modele, ale co się stanie z osobami zapisanymi na Hulka? Na szczaw?


i to jest dla mnie chore niestety


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, memento mori napisał:

W przypadku Subów, AD pewnie będą przepisywali na nowe modele, ale co się stanie z osobami zapisanymi na Hulka? Na szczaw?

Szczaw jest ohydny w smaku 🙂


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Nowe OP takie w klimacie "laCalifornienne" nic dziwnego, że Rolex ich pozwał :D

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus 70h chodu, zmiana na 41mm o ile w subie to (bardzo) nie przeszkadza to w OP zaskakuje. O ile dobrze rozumiem nie wynika to ze zmiany mechanizmu tylko z designu. Kolory tarcz dla OP to chyba maja mloda klientele zachecic? Nie wiem ale wg mnie czerwona tarcza może kandydować do tytułu najbrzydszego zegarka 2020


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie rozmiaru Suba dyskusyjne, jednym będzie odpowiadać, innym wręcz przeciwnie. Na duży plus odchudzenie uszu i osłony koronki. W praktyce te dwie zmiany (rozmiar pogrubiony, uszy odchudzone) mogą spowodować, że w odbiorze zegarek będzie taki sam gabarytowo. Trzeba będzie pomacać na żywo.
OP41 mm wg mnie słabo, ostatnio zauważam lekki powrót do zegarków w umiarkowanym rozmiarze, a tu taki ruch w drugą stronę, co mnie trochę dziwi w przypadku tak klasycznego modelu jakim jest OP. No chyba, że zamysł był taki, że jako klasyczny rozmiar pozostaje 36, a 41 będzie dla naprawdę konkretnych nadgarstków. Szkoda białej wersji, była najlepsza.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w końcu zrobili SUBa niemalże idealnego!

Jak to z Rolexem bywa jest małe "ale" czyli 41mm. Trzeba na żywo zobaczyć bo może być faktycznie tak, że w połąączeniu z odchudzonymi uchami będzie wyglądać to ok.

 

Dwa smaczki na duży plus:

- wydłużyli w końcu wskazówki i minutowa "dotyka" indeksu (to było mega nieproporcjonalne w dotychczasowym SUBie i go psuło)

- mała korona na tarczy między słowem SWISS a MADE (tak jak w Pepsi) na dole tarczy

 

No i do tego Kermit 😍

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Fajny ten nowy Sub, zrobili wszystko co powinni, poza tym 1mm więcej. Z tym, że na filmikach to mi wygląda nawet na mniejszy niz stary. Teraz trzeba poczekać jak znikną kolejki i będize można kupić normalnie, z rabatem. ;)

 

Co do zielonego, to jeśli jest jak niżej to Hulk > niż nowy kermit. Znalezione na rolexforums

 

ca940a1690732f02afa88cd61cbb392a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy OP 36 oraz 41 ma duży plus jeśli chodzi o nowy mechanizm. Podoba mi się biały lub czarny w 39 ale 41 wydaję się za duży. Jak pojawią się trzeba przymierzyć. Ciekawe jak ten z niebieską czy zieloną tarczą wyglądają na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o SUBa  to zmiany na duży plus, oczywiście oprócz tego dodatkowego 1mm, aczkolwiek i tak wydaje mi się że będzie ok. Szkoda, że zrezygnowali z OP39. Nie wszyscy mają duże nadgarstki... Mam nadgarstek 16,5 cm, 41mm będzie za duży a 36mm przymierzałem i wydaje mi się trochę za mały. Ideałem byłby 37-38mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mogli zostawić pośredni rozmiar. Cóż do sprawdzenia. Ciekawe kiedy pojawią się w KRUKu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki czas oczekiwania?

Muszę przyznać, że pomimo powiększenia rozmiaru co mi się niezbyt podoba, to zwężenie uszu powoduje, że wygląda sporo lepiej niż poprzedni.

Ale i tak zostaję przy 16610 😁

503B41D1-7E34-4E57-8FB2-310718926CA0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zmiany Suba wizualnie wypadają na plus.

Do tego na zdjęciach i filmach widać jak indeksy minutowe na tarczy powinny trafiać w litery na wew. ringu.

Zobaczymy jak będzie w realu 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mike1979mam identyczny problem z rozmiarem i takie same oczekiwania co do rozmiaru. 

Ciekawe, czy powiększając Suba nie otwierają sobie pola na wypust wersji 36-38mm ? Kiedyś zamieściłem linka do artykułu o takiej wersji ale słusznie zostałem naprostowany że to było jedynie myślenie życzeniowe autorów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.