Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, artme napisał:

 

NA BOGA - TO JEST TYLKO PRZEDMIOT A NIE SACRUM!!! 😎 Jesli ktos wywala gruba kase na przedmiot luksusowy a potem sie dziwi, ze mogl sie popsuc tylko dlatego, ze to np. Rolex, to znaczy, ze go na niego nie stac i niech zainwestuje w Casio za kilkaset pln - bedzie bardziej zadowolony 😉


Ty tak na serio czy to ironia niskich lotów?
Sądzisz że od Rolexa nie można wymagać więcej niż od Parnisa czy Casio?

Ale zgoda, bardziej jestem zadowolony z zakupu Seiko 5 niż Rolexa, bo mają tę samą dokładność i 100 krotną różnicę ceny. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mroova napisał:

@SzyszkopsCzy dobrze napisałeś "tu" czy chciałeś "to" (literówka) ? Jako prawnik na pewno dostrzegasz różnicę.

napisałem to, co chciałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mroova napisał:

W sumie to trudno się dziwić, że mało ludzi zakłada nowe konta. Bo skoro w interesującej sprawie, jaką są powtarzające się odchyłki niezgodne z deklaracjami producenta oraz fatalne postępowanie dystrybutora autor wpisu zostaje zakrzyczany że w sumie to bzdura a poza tym jako młody nie powinien zabierać głosu, a zaraz potem po fotce nowego zakupu następuje feeria zachwytów i "gratek" to po co ktoś ma tu wchodzić.

Panowie, trochę słabo wyszło.  

 

@artme skoro ktoś wywala gruba kasę na przedmiot to jednak znaczy, ze go na niego stać, a jeżeli sami uznajemy go za

luksusowy i płacimy więcej niż od Casio za kilkaset pln , to oczekujemy produktu co najmniej zgodnego z umową oraz uczciwego traktowania przez sprzedawcę. Bo jeśli tego nie możemy otrzymać i to akceptujemy, to znaczy że po prostu dajemy się dymać.


Nie martw się jeśli masz inne zdanie w dyskusji niż kilka osób. Inteligencja się nie sumuje.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szyszkops napisał:

napisałem to, co chciałem :)

:lol::lol::lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops ależ nie kwestionuję Twojej możliwości wyrażania swoich poglądów, wcześniej chciałem jedynie mieć pewność do treści, jaką chciałeś zawrzeć. Po przeczytaniu odpowiedzi trochę mniej mi na tym zależy.

 

Widzę jednak, że to zmierza w stronę napierd...nki, a pewnie wszyscy chcemy tego uniknąć.

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość M_jak_Michal

Strach się odezwać, ale napiszę tylko: PŁACĘ - WYMAGAM  i tyle w temacie, szczególnie, że to Rolex a nie producent konserw. 

 

Edytowane przez M_jak_Michal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mroova napisał:

@Szyszkops ależ nie kwestionuję Twojej możliwości wyrażania swoich poglądów, wcześniej chciałem jedynie mieć pewność do treści, jaką chciałeś zawrzeć. Po przeczytaniu odpowiedzi trochę mniej mi na tym zależy.

 

Widzę jednak, że to zmierza w stronę napierd...nki, a pewnie wszyscy chcemy tego uniknąć.

ale helou :)? o co chodzi? zapytałeś, to uszczegółowiłem - wydaje mi się nawet, że grzecznie i konkretnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to przepraszam, nie byłem pewny.

 

Sorrki wszystkim, że zostawiam Was z problemem, ale naprawdę muszę jechać po córkę do przedszkola 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak też mam fajne pudełko nawet dwa.

1f6285e49b6142ba56042ac38f1ceb46.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz fajny. I jak widzę fotkę, to polar równie dobrze leżał. Niech się nosi. 

Nówka sztuka

 

17 minut temu, M_jak_Michal napisał:

Strach się odezwać, ale napiszę tylko: PŁACĘ - WYMAGAM

...

producent konserw. 

 

Od producenta konserw nie wymagasz 

Sory, ale to głupio zabrzmiało. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dorian06 napisał:

Mariusz fajny. I jak widzę fotkę, to polar równie dobrze leżał. Niech się nosi. 

Nówka sztuka

 

Tak, nówka. Część folii jeszcze nie została zdjęta. Zegarek na jakiś czas trafi do sejfu. Jedzie (albo i płynie) do mnie Sinn U50 - spodziewam się go w połowie przyszłego tygodnia. Wtedy zadecyduję, który trafi na łapkę, a który pozostanie w kazamatach 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, M_jak_Michal napisał:

Strach się odezwać, ale napiszę tylko: PŁACĘ - WYMAGAM  i tyle w temacie, szczególnie, że to Rolex a nie producent konserw. 

 

Rany, jakie to polskie. Rozumiem że jeszcze chcesz wymusić na producencie zegarka z napędem mechanicznym żeby był precyzyjny jak kwarc? 

 

Miałem kieydś kolegę PŁACĘ-WYMAGAM - opowiadał jak w domu stał nad majstrem montującym półki i go musztrował. Zastosowałem przez moment, jako jego zwierzchnik, tę samą metodę w pracy - stanąłem za nim i zacząłem go kontrolować gdy pracował na komputerze. Po 5 minutach powiedział że czuje się niekomfortowo i czy mógłbym odejść. Ja mu na to: PŁACĘ-WYMAGAM.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał:

Rany, jakie to polskie. Rozumiem że jeszcze chcesz wymusić na :lol:producencie zegarka z napędem mechanicznym żeby był precyzyjny jak kwarc? 

 

Miałem kieydś kolegę PŁACĘ-WYMAGAM - opowiadał jak w domu stał nad majstrem montującym półki i go musztrował. Zastosowałem przez moment, jako jego zwierzchnik, tę samą metodę w pracy - stanąłem za nim i zacząłem go kontrolować gdy pracował na komputerze. Po 5 minutach powiedział że czuje się niekomfortowo i czy mógłbym odejść. Ja mu na to: PŁACĘ-WYMAGAM.

To jest globalny mobbing! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - gratulacje! Niech się nosi


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz - gratulacje! Niech się nosi
Łukasz, wielkie dzięki!

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- Rano dotarło do mnie, że jestem posiadaczem starego modelu, małego zegarka z grubymi uchami.

2- Zimna i deszczowa pogoda spotęgowała chwilową depresję.

3- Po paru godzinach depresja jakby zelżała, fajnie ten "stary" Sub.😉 

01.jpg

02.jpg

03.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Kruk już się określił czy zaliczki wpłacone na starego SUBa bez daty są przepisywane na nowego czy nie ?
Ja napisałem do nich we wtorek maila ale oczywiście zero odpowiedzi. Jutro spróbuje zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszek, gdyby depresja nie ustępowała, daj znać - znajdę lekarstwo ;-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b7eb7fb75112581cb4a96a609c3f880f.jpg
Cieszy na maxa


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rafiros napisał:

A czy Kruk już się określił czy zaliczki wpłacone na starego SUBa bez daty są przepisywane na nowego czy nie ?
Ja napisałem do nich we wtorek maila ale oczywiście zero odpowiedzi. Jutro spróbuje zadzwonić.

Po 10 września będzie wszystko jasne. Jeżeli nie będą przepisane na początek kolejki, to zabieram swoje klocki z tego przedszkola i idę w pi**u.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.