Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, nicon napisał:

Bezel z Hulka, porażka.

Wręcz przeciwnie, elegancko zgaszona zieleń, bez taniego efekciarstwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Yenjay napisał:

92a39b104b9c8f8846bf4395a36b8e88.jpg
388b61b50a638a1e95dd975422b7ca9c.jpg
5634d0a6942615026289dd8cb9144633.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Spam!
224f229d63e984abb91328318f26fe95.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

ahhh ta hameryka nawet krawaty dają, widzę że potwierdza się teza ze jeśli kupujesz modele nietypowe i robisz obrót w zejściu zegarków jako klient Premium odbierasz powoli zegarki najbardziej poszukiwane 

gratuluję bardzo fajny zegarek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Yenjay napisał:


Cieszy na maxa emoji16.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Fajna Batgirl...gratulacje!


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nicon napisał:

Bezel z Hulka, porażka.


Nowy Kermit jest skazany na sukces.
Warto jednak podkreślić kilka kwestii:

1. Bazując na zdjęciach, kermit wygląda jakby wrócił z serwisu i dostał zastępczy bezel. To zwykły składak jest.

2. Na bezrybiu i rak ryba: poza OP41 , Rolex niczym nie zaskoczył i dlatego pisze się o kermicie więcej niż powinno.

3. Kierunek Rolexa to masowy klient, nowy klient a modele zaprezentowane w 2020 nie będą zaspokajały wysublimowanych gustów. Rozpoczyna się era fashion w Rolexie.

4. Rolex dał właścicielom schodzących referencji powód aby nie kupować nowszych modeli. 
5. Być może na starcie dostępność będzie ciut lepsza, jestem w stanie uwierzyć w tą bajkę . Natomiast na nowego suba będzie się czekało od 5 do 7 lat i tym samym nowa generacja przestaniecbyć dostępna na rynku.

 

Rekomendacja dla entuzjastów jest jednoznaczna. Kupujcie dotychczas funkcjonujące referencje bo przyszłe upgrades nie spełnią Waszych oczekiwań.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety - dla mnie nowy kermit, to porazka - taki skladak jak napisal Lotus i tu sie musze zgodzic... 🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poczekajmy na pierwsze sztuki od handlarzy potem oceniajmy ,

moze te brzydkie kaczątko będzie mk1 za 100tys po roku jako wprowadza śliczną zieloną ceramikę mk2 która bedzie kosztowała 80k np

po zdjęciach amerykańskiego magazynu zielony jest ładny, na  zdjęciach Małej raczki naświetlonej lampą wygląda źle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ahhh ta hameryka nawet krawaty dają, widzę że potwierdza się teza ze jeśli kupujesz modele nietypowe i robisz obrót w zejściu zegarków jako klient Premium odbierasz powoli zegarki najbardziej poszukiwane 
gratuluję bardzo fajny zegarek 

Hameryka Panie, pod krawatem pasztetowa i śledzie smakuje lepiej
b46a49fc19fc36d8632dc3818ad0322e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do końca roku słynny chleb z pasztetem.  :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może komuś się przyda.

Dzięki.
Na tym renderze nie widać jakie ostatecznie w nowej wersji są endlinki, bo na oficjalnych zdjęciach ze strony R nie wygląda to imo dobrze.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lukebor napisał:


Dzięki.
Na tym renderze nie widać jakie ostatecznie w nowej wersji są endlinki, bo na oficjalnych zdjęciach ze strony R nie wygląda to imo dobrze.

Może to pomoże:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to pomoże:
 

Dzięki, fajny filmik.
No właśnie - niestety - w 114060 to chyba jednak lepiej wyglądało.
Za to kolor Cermita świetny!

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spam
20498b4e4fe7fad1bfd75bd7b4e778cf.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez kolejki

d7249b2558fa61498c917694013c504e.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to tamto  piękne zegarki nowy ND to petarda a zieleń jest zajeb....... więc kiedyś wjedzie na łapę

 16710 super klasyk 🖕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, gasp50 napisał:

Panowie poczekajmy na pierwsze sztuki od handlarzy potem oceniajmy...

Nie ma na co czekac. Caly myk w hulku, to przepieknie mieniaca sie tarcza a bezel, to juz jak komu pasuje - dla mnie zbyt odstajacy od tarczy i "plastikowy". Jednak wkladajac bezel z hulka do czarnoziemistej tarczy suba zrobili sobie krzywde i tyle 😎

Nie musze czekac na ogledziny, gdyz mialem hulka i wiem jak wyglada bezel, a tu tylko sie pogrążyli 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również miałem hulka ,a teraz ma go również osoba z forum, następstwem oczekiwanego cermita było połączenie czerni tarczy z zielonym konrastem zieleń jest ładna więc rozumiem że może ci się nie podobać zestawienie tylko nie ruzumiem z czym się pogrążyli ?ale nie ważne ,gdyby wyszedł submariner z niebieskim bezelem stalowy to by był lepszy? czy że jest w wersji z białego złota to na niego nikt nie narzeka że nie jaki? gusta i guściki pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym - jestem zwolennikiem suba jak chyba nikt inny na tym forum. Uwazam, ze dla jednozegarkowca taki sub, to jedyny wlasciwy wybor, ale jak zobaczylem te "poprawki" tak wielce oczekiwane, to teraz uwazam, iz zrobili sobie ku ku... W starszych referencjach plynnie schdzace sie uszy z bransoleta, mniejsze indeksy i wezszy aluminiowy bezel stanowily spojny projekt. Jak wprowadzili ceramike i wszystko powiekszyli, to pomimo "kwadratowosci" mialo to sens. Jednak teraz... ok - wszyscy ci, ktorzy czekali na zwezenie uszu i "zlanie" bransolety z koperta wg mnie stracili... Calosc wyglada jak napompowana i przypomina bardziej Seiko niz zacnego suba. Osobiscie to moj ulubiony Rolex, jednak w tej odmianie oprocz nowego mechanizmu NIC nie przemawia za tym, abym chial go miec. Mysle, ze juz 100 razy bardziej wolalbym powrot do nowego SD 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Yenjay napisał:

Ktoś poleci pasek do nietoperki? Cos w stylu RubberB.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hej, zobacz na paski Vanguard - świetna jakość, cena a obsługa klienta to najwyższy standard. Kupiłem model do Tudora i jestem mega zadowolony. Sprawdź w wątku Tudora mój post z 4 sierpnia - opisałem więcej szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, gasp50 napisał:

...rozumiem że może ci się nie podobać zestawienie tylko nie ruzumiem z czym się pogrążyli ?

W tym, ze nie zrobili NIC, aby zielony bezel byl tak ladny i głęboki jak chocby niebieski czy czarny. Ta zielen jest zwyczajnie w wielu przypadkach "plastikowa" i nie stanowi uzupelnienia do smoliscie czarnej tarczy. Jako przyklad podam swojego AP RO 15400, gdzie bezel w wiekszosci zdjec czy uzytkowania jest PRZEPIEKNY... Jednak w pewnym swietle, przy mocnym np. ledowym czy lazienkowym oswietleniu kazda ryska wyglada jak z zegarka za 100pln... a nawet tarcza... skumasz/zrozumiesz/uwierzysz albo nie 🙂

 

0-4.thumb.jpg.19a9b5d1666957f0df46ffd4d96391fb.jpg

Dla wyjasnienia - wiekszosc czasu wygladal tak:

 

IMG_6157.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw, czemu nie moga/potrafia zrobic ceramicznego "glebokiego" w zieleni bezela... ale to juz nie moj problem, gdyz na szczescie wole pepsi od cermita 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, nicon napisał:

Ja widziałem już na kilku filmach te nowe i bezel jest jak w Hulku, w ciemnym pomieszczeniu jest fajny odcień, ale w słońcu/żarówkach jest bardzo jasny i plastikowy, który odstawał od pięknej ciemno-zielonej tarczy, a od czarnej będzie odstawał tym bardziej. Szkoda że nie zrobią głębokiej ciemnej zieleni zgodnej z identyfikacją kolorystyczną marki.

 

Dokładnie. Mam identyczne zdanie. W Hulku to jeszcze gra z tarczą, która odwraca uwagę, a w Cermicie już tak nie będzie.

 

 

Co to szczotkowanej i polerowanej stali to już tak jest, że w cieniu, półcieniu widzimy piękny kontrastowy obraz, a jak tylko dostanie bezpośredniego światła naturalnego lub sztucznego to widać każdą nanoryskę, która ma inny kąt niż szczotkowanie.

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... a co z piekna tarcza??? Tutaj rowniez wyglada na tani plastik... 😬 Coz... - i tak moze wroce do tego modelu 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał:

Ok... a co z piekna tarcza??? Tutaj rowniez wyglada na tani plastik... 😬 Coz... - i tak moze wroce do tego modelu 😋

 

 

Tylko kup w takim stanie jak na zdjęciu na dole, bo na tym u góry ktoś chyba z nim na ręku dom sobie murował 🤣

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Render i realne zdjęcia nigdy nie oddają wrażeń na własnym nadgarstku. Podkreślam na nadgarstku. Referencje 6 cyfrowe nie podobają mi się gdy leżą na stole ,  rażą mnie dysproporcje między relatywnie wąską bransoletą a szeroką kopertą ale na ręku leżą i wyglądają świetnie. Dziś z perspektywy noszenia 5 i 6 cyfrowych Professionali częściej wybieram te ostatnie.

Dlatego przed założeniem na nadgarstek nie ocenię czy te milimetry dadzą lepszy czy gorszy efekt.

A co do zieleni bezela z Hulka - jest inna niż tarcza ale to dobrze bo inaczej wyszedłby jednolity placek. To jeden z moich ulubionych SUBów.  W Cermicie ten stonowany kontrast wygląda równie dobrze . Właściwie przy niektórych kątach padania światła można ten efekt obejrzeć już dziś w Hulku, dwa w jednym.  😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.