Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Suba sprzedałem. Nie chciałem, by leżał w pudełku do kolejnych wakacji. Nosząc go w pracy zauważyłem, że bez daty jest dla mnie "bezwartościową" ozdobą na ręce.  

Szkoda , nie sądziłem , że tak się sprawy potoczą. A ja tez czekałem na niego. Właśnie bez daty.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piotrek39 napisał:


Szkoda , nie sądziłem , że tak się sprawy potoczą. A ja tez czekałem na niego. Właśnie bez daty.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Możesz sobie zamówić nowego - Ty lubisz duże zegarki, a ten jest odrobinę większy i ponoć z poprawionymi proporcjami :)

 

Mnie zegarki EDC bez daty przestały zupełnie interesować.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będę miał czas jutro podjechać do AD. Zobaczę co się tu dzieje. Może narazie zrezygnuje. Czekam na Daytona tak czy siak. Musiał bym najpierw na żywo zobaczyć. 41 mm na pewno nie stanowi problemu jak dla mnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba na chłodno patrzeć na mechanizmy dzisiejszego rynku bo tam nie ma czynnika emocjonalnego w tym procesie.
1. Rolex dyktuje tempo, wysyła do AD co chce a nie to o co AD prosi. W związku z tym w takiej paczce zestaw jest tak dobrany aby król realizował korporacyjne targety.
2. Duży AD, sieciowy zorientował się że dostaw jest mniej, że dystrybucje trzeba ustawić podobnie jak producent , scentralizować, pchać paczki a nie sztuki do odbiorców. Dlatego duży handlarz dostanie gorący sportowy model i pare nikomu niepotrzebnych modeli w takich proporcjach aby wyjść na swoje.
3. Kupiłeś 2 czy 3 Rolexy? Jesteś ważnych indywidualnym klientem AD ale nie dostaniesz za to gorącego modelu bo musiałbyś tyle brać co miesiąc.Dlatego AD nawet Ciebie nie zachęca do zaliczek choć z uśmiechem na twarzy przyjmie . 
4. To kiedy dostaniesz swój gorący model zależy od dostaw i od tego jak danemu AD schodzą nikomu niepotrzebne modele.
5. Im większy rynek tym lepsza dostępność bo tam lokuje król duże paczki. PL nie gra w 1 lidze.

Polska nie gra w pierwszej lidze , to pewne.Na szczescie w ostatniej tez nie. Zdarzyło mi się 2 czy 3 razy rozmawiać z osobami, które maja jakieś pojęcie o marce i wszyscy stwierdzili, ze Polska jeszcze jest całkiem niezle traktowana jeśli chodzi o dostępność i terminy realizacji u AD. Natomiast jeśli chodzi o Twój punkt 1 tu potwierdzają to co napisałeś :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, jak "szampańska" tarcza w Oyster Perpetual przetrwa próbę czasu. Nie rozumiem wycofania z OP rozmiaru 39mm oraz wersji white dial. Skutek pewnie będzie taki, że część zawiedzionych klientów odpłynie do Omegi i Grand Seiko.

Edytowane przez mroova
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lotus napisał:

Spekulacja. Hulk idzie na 100tys pln i  przy pierwszej zrealizowanej transakcji , następnego dnia handlarze podniosą znowu. Rekomendacja jest jednoznaczna: teraz nie kupować, pod koniec pierwszego kwartału 2021 ceny hulka spadną do 60.

🤣 
A tak na serio to nie ma na to żadnych szans i to z wielu powodów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Bartek79 napisał:

🤣 
A tak na serio to nie ma na to żadnych szans i to z wielu powodów. 

Na przebicie 100, czy spadek do 60?

Teraz jest takie wariactwo z cenami Rolexa, że sam nie wiem i jestem ciekawy jak to się dalej potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie zrobię print screeny - dawno takich głupot jak wypociny NIEZALEŻNEGO CENIONEGO EXPERTA alias WIZJONERA ( sic!) i ... padłem KREATORA TRENDÓW ...:) nie czytałem ... widać  jak bardzo mieszanina ego z brakiem wiedzy może być niebezpiecznym a zarazem ośmieszającym dekoktem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Smycel napisał:

Na przebicie 100, czy spadek do 60?

Teraz jest takie wariactwo z cenami Rolexa, że sam nie wiem i jestem ciekawy jak to się dalej potoczy.

Na spadek do 60k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

chyba sobie zrobię print screeny - dawno takich głupot jak wypociny NIEZALEŻNEGO CENIONEGO EXPERTA alias WIZJONERA ( sic!) i ... padłem KREATORA TRENDÓW ...:) nie czytałem ... widać  jak bardzo mieszanina ego z brakiem wiedzy może być niebezpiecznym a zarazem ośmieszającym dekoktem 


To co mogę Tobie kolego polecić to zrobić rzeczywiście print screen tego co napisałem.

Przytyki natury osobistej, jak zwykle zostawiam bez komentarza.

28 minut temu, Smycel napisał:

Na przebicie 100, czy spadek do 60?

Teraz jest takie wariactwo z cenami Rolexa, że sam nie wiem i jestem ciekawy jak to się dalej potoczy.


na naszym alledrogo jest już hulk za 94. Na chrono pewnie 100 pęknie albo już pękła.

Ta histeria skończy się w pierwszej połowie 2021


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S

No tak na chrono już dzisaj wysyp hulkow za 90+ a i są oferty za 100+
Tak jak pisałem , zaczęło się ...


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są przytyki osobiste ale ocena ZACHOWANIA .. w przeciwieństwie do Ciebie nie ukrywam się za zmienianym ciągle nickiem, nie nadaję sobie durniutkich ocen ( samochwała w kącie stała taki wierszyk był - bardzo adekwatny do postępowania ) a o mnie świadczy to co zrobiłem w realu a nie wypisując dyrdymałki na forum.

 

A co do meritum to nic się nie zaczęło, hulk był jeszcze niedawno po 55-60 tyś, teraz transakcyjne już jest sporo droższy, nikt też nie twierdzi że będzie po 200 ale pisanie dziś że będzie po 60... idź rób duże transakcje na walutach np ( nawet lewar dadzą ) i wróć za rok baaaardzo bogaty.. wtedy podpisuj się WIZJONER.. albo zrób jakiś startup, który osiągnie kapitalizację np mld i więcej, opatentuj wynalazek, który stanie się hitem, wymyśl nowe SM  - wtedy będziesz godzien miana KREATOR TRENDÓW.. 

na razie jesteś jednym z setek tysięcy pseudoanonimowych użytkowników internetu, którzy klepią co popadnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam żalu że nie dzielisz się swoim poglądem na temat przyszłości i trendów. 
Cieszę się że zauważyłeś co się dzieje z hulkiem bo sytuacja jest dynamiczna i ciekawa.

Moja rekomendacja pozostaje bez zmian.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja basenowa sąsiadka dziś , od razu pomyślałem o Was 😉 pozdrowienia z ciepłych Włoch

IMG_20200905_111437685.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości, jaki to wiek ?

Och, to bardzo indywidualna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jak wygląda procedura po wyrażeniu chęci zakupu zegarka (będą się kontaktować z info o zakwalifikowaniu tudzień nie? Cokolwiek?)

Z informacji którą otrzymałem zegarki mają być wysłane z Genewy do Polski już 8 września.

OP nie daje mi spać w nocy...;)

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz info o wysyłce po 8 września? Podstawowe pytanie to ile będzie wysłanych, bo jeśli dajmy na to 2, to hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10.09 mają dzwonić z butiku i potwierdzić ,że zakwalifikowałem się i wtedy określą mi termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szyszkops napisał:

A skąd masz info o wysyłce po 8 września? Podstawowe pytanie to ile będzie wysłanych, bo jeśli dajmy na to 2, to hmmm...

Z AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps ja słyszałem nie oficjalnie ,że dystrybucja nowości może się rozpocząć w pl za kilka miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Genovese_ napisał:

Ps ja słyszałem nie oficjalnie ,że dystrybucja nowości może się rozpocząć w pl za kilka miesięcy...

Fakt, informacja byla taka że zegarki będą wysłane 8 września ale do klientów mogą zacząć trafiać nawet za 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.