Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko powyżej roku to ja podziękuję.Serio jest tyle ciekawych zegarków ,że można wybierać i się dobrze bawić bez tych nowości Roleksa... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nickname dla nowego rolex’a z zielonym bezelem

B25B6C1F-5A02-4B1C-BCF0-4FC5242D2A5B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, foti napisał:

976f788b220de2796e5bbe0709f0bfc4.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Łojejku, śliczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, ze jesli Rolex czegos konkretnie i oficjalnie nie postanowi z listami (chocby transparentnosc) lub nie zwiekszy produkcji tak popularnych modeli, to w najblizszych latach moze sie to odbic dla niego czkawka. Jesli za stalowy zegarek (nawet jesli to jest Rolex) trzeba placic jak za Patka, AP czy Vacherona i to tylko dlatego, ze go nie mozna wyrwac z rak handlarzy, to tylko idioci albo lansiarze wybiora Rolka (a nie konkurencje) z rynku wtornego a do tego tacy goscie zaczna uchodzic za "frajerow a nie milionerow" 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Genovese_ napisał:

Wszystko powyżej roku to ja podziękuję.Serio jest tyle ciekawych zegarków ,że można wybierać i się dobrze bawić bez tych nowości Roleksa... ;)

Ja także. Swoje już odstałem, zupełnie za darmo. Drugi raz nie dam się tak zrobić :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Możliwe, ale na razie taka strategia służy im. W sumie to nic nowego nie odkryli, przedmioty niedostępne dla przeciętnego zjadacza chleba są bardziej porządane, to przecież stare jak świat. Już Rolex ma pozycję znacznie większa niż wiele innych bardziej innowacyjnych i starszych marek, sukcesywnie idzie w górę rynku z cenami. Myśle, ze jeśli ta bańka pęknie to raczej tylko na zasadzie korekty, krótszych list. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to zarabiają tylko Rolex i AD. Handlarze maja zamrożone miliony w Rolexach, które mało kto chce kupić za tak cenę. Oczywiście znajdzie się kilku chętnych ale za te pieniądze ja też wole AP czy VC. Wystarczy wejść na chrono24 gdzie są tysiące Subow i GMT nie wspomnę o tych jakże limitowanych ceramicznych Daytonach, których jest około 500 sztuk. 
Sytuacja z Rolexem zaczyna mi przypominać sytuacje z polskimi srebrnymi monetami, które kolekcjonowałem za dzieciaka. 100 tys nakłady w dwa dni rosły z 100 zł na 900 zł. Jak to się skończyło można pewnie zobaczyć w katalogach. 

Edytowane przez Majk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj - moze wszystkich wywala z kolejki i zapisy zaczna od nowa 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, poiuyt napisał:

 

To proponuję już zmienić nazwę Klubu, bo Hulk droższy od VC Overseas.


Teraz na zakupy ruszył gruby portfel kolekcjonerski bo jest jeszcze sporo nówek 2019/2020  na wtórnym. Przez najbliższe pół roku hulk poszuka punktu wsparcia na 80-90 niezależnie od szczytowania na 100. Kiedy tłuste łososie dokonają swoich inwestycji to ceny spadną w rejony dzisiejszych gdzie wejdzie do gry mentalnie nakręcony entuzjasta. Z sejfów płotek ruszą wtedy hulki z 2017 jak nowe, tylko mierzone do zdjęć😊.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto kolekcjonuje zegary, a w szczególności Rolexy, Hulka już dawno ma w swojej kolekcji bo nie trzeba było być geniuszem żeby przypuszczać, że ten zegar wkrótce zostanie wycofany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, poiuyt napisał:

To proponuję już zmienić nazwę Klubu, bo Hulk droższy od VC Overseas.

Nie wiem czy zauwazyles, ale kilku stalych milosnikow nie dosc, ze nie udziela sie od dawna w tym dziale, to jeszcze w ogole wypisali sie z forum, gdyz coraz mniej tu rozmow o zegarkach a coraz wiecej o kolejkach i spekulacjach...

 

Bartku - Rolex nie jest glupi i jak zauwazyl, ze wznowienie produkcji modeli porzadanych robi mu kase, to jak widzisz zaczal do nich wracac. Mysle, ze zarowno coke jak i hulk wroca do nas w nowej odslonie a hulk juszcze szybciej, niz nam sie to wydaje (obstawiam okragla rocznice). Czarne GMT rowniez wstrzymano a ja sadze, ze powroci i jeszcze nas zaskoczy jakims fajnym smaczkiem wyrozniajacym go od "kolorowej" kolekcji.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz-Coke na pewno(bo nie ma go w creamice jeszcze, Hulka nie wyobrażam sobie w jakimś wznowieniu bo niby jak on mialby wyglądać? Zieloną bransoletę dorzucą?😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, poiuyt napisał:

Nie musisz mnie przekonywać, że ten temat to głównie ściek. Zresztą na zagranicznych forach tematy dot. Rolexa prezentują podobny poziom. Taka już specyfika marki.

 

A zastanawiales sie dlaczego? Nie? To Ci odpowiem - bo przychodza do niego ludzie zazdrosni, poirytowani tym, ze ich na ta marke nie stac i sfrustrowani swoim brakiem sukcesow w zyciu wypisujac brednie, podpuszczajac (trole) i obrazajac ich posiadaczy oraz sama marke. Bo to nie normalni milosnicy zarowno tej marki i zegarmistrzostwa walcza ze soba, tylko walcza z ciaglymi dyrdymalami tych, ktorzy nie powinni tu nawet zagladac.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bartek79 napisał:

Mariusz-Coke na pewno(bo nie ma go w creamice jeszcze, Hulka nie wyobrażam sobie w jakimś wznowieniu bo niby jak on mialby wyglądać? Zieloną bransoletę dorzucą?😁

No prosze Cie??? Ty tak powaznie? To, co najwazniejsze mogliby dopracowac wreszcie bezel, bo ten nie gra z tak piekna tarcza o czym wszyscy sie rozpisuja (jak widzisz bezel a dokladnie jego kolory zmieniali nawet w Pepsi na poczatku produkcji, wiec i tu moga cos wykombinowac). A co do bransolety, to nie musi byc zielona - wystarczy jak wsadza to co do batmana czyli jubilee i juz mamy kompletnie inny rozpoznawalnie nowy model.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub (Hulk) na jubilee  

Nie wiem czy przejdzie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f6b3e927d66f3fceeddb4add01053db2.jpg


Trzeba sprzedawać żeby nie brali mnie za niedługo za frajera


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, szymon__k napisał:

Trzeba sprzedawać żeby nie brali mnie za niedługo za frajera emoji1787.pngemoji85.png

Jak tak dalej pojdzie, to wszyscy zaczniemy byc za niego brani... 😒

 

18 minut temu, Dorian06 napisał:

Sub (Hulk) na jubilee  

Nie wiem czy przejdzie. 

Jesli mialby byc ten "wyjatkowy" i potraktowany jak jubileuszowy?? Myslisz, ze nie byloby chetnych? 🤔 A zielony w bicolorze bylby zly? 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni oczywiście, że byliby. 

Zielony bi pomysł zapewne 👍. Jednak nie byłbby stalowy. A one chyba się słabiej sprzedają. 

Chyba, że zrobiliby całego stalowego jedynie indeksy wraz ze wskazówkami z żółtego złota. Tak jak Seiko Alpinist. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, artme napisał:

No prosze Cie??? Ty tak powaznie? To, co najwazniejsze mogliby dopracowac wreszcie bezel, bo ten nie gra z tak piekna tarcza o czym wszyscy sie rozpisuja (jak widzisz bezel a dokladnie jego kolory zmieniali nawet w Pepsi na poczatku produkcji, wiec i tu moga cos wykombinowac). A co do bransolety, to nie musi byc zielona - wystarczy jak wsadza to co do batmana czyli jubilee i juz mamy kompletnie inny rozpoznawalnie nowy model.

Ty tak na poważnie?😆Są w sieci zdjęcia Hulka i Subów na Jubilee, wystarczy zerknąć żeby wiedzieć, że to nigdy nie przejdzie bo wygląda dramatycznie i nie ma absolutnie żadnego historycznego uzasadnienia. Co do bezela zdania są podzielone. Mi się to zróznicowanie podoba bo dzięki niemu bezel z tarczą nie zlewa się i nie robi się placek jednolity. IMO Hulk już nie wróci. Teraz będą tłuc Starbucksa przez kolejne 10 lat i odcinać kupony ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, artme napisał:

Nie wiem czy zauwazyles, ale kilku stalych milosnikow nie dosc, ze nie udziela sie od dawna w tym dziale, to jeszcze w ogole wypisali sie z forum, gdyz coraz mniej tu rozmow o zegarkach a coraz wiecej o kolejkach i spekulacjach...

 

Bartku - Rolex nie jest glupi i jak zauwazyl, ze wznowienie produkcji modeli porzadanych robi mu kase, to jak widzisz zaczal do nich wracac. Mysle, ze zarowno coke jak i hulk wroca do nas w nowej odslonie a hulk juszcze szybciej, niz nam sie to wydaje (obstawiam okragla rocznice). Czarne GMT rowniez wstrzymano a ja sadze, ze powroci i jeszcze nas zaskoczy jakims fajnym smaczkiem wyrozniajacym go od "kolorowej" kolekcji.

Najlepiej dyskusje o zapisach i listach kolejkowych byłoby przenieść do dedykowanego wątku. Jest już taki, pod nazwą bodajże "sytuacja kolejkowa Rolexa". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, artme napisał:

Jak tak dalej pojdzie, to wszyscy zaczniemy byc za niego brani... 😒

 

Myśle, że przecietny Kowalski i tak bierze nas za frajerów bo kto normalny kupuje zegarek droższy niz 200 zł. Ja już słyszałem buc.l, nowobigacki, cwaniak, wariat :) a co koledzy słyszeli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.